Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
8. jan 2008

Mirka a čože si tak skoro v robote? 🙂 Ja podobne ako ty tiež si myslím že nebude dlho trvať a začne to haprovať 😝 No čo vravela si včera Jankovi za stretko v BA? Ja som Marekovi vravela a povedal že dobre 😉

mirka20
8. jan 2008

terez, kvartal nam zacal, takze musim makat 😝
jankovi som hovorila, povedal, ze ak budeme mat auto k dispozicii, tak moze byt. 🙂

terezicka
8. jan 2008

Jaj Mirka takže zas máš veľa roboty 😅 Tak super keď Janko súhlasí, len si vybavte so svokrom to auto a stretko sa super zorganizuje a podarí 😉

mirka20
8. jan 2008

terez, v to dufam. este sa netesim, lebo by to urcite nevyslo

mirka20
8. jan 2008

ozik, terez, kila sa vcera neozvala ako dopadla? ci nemala ist vcera na 4d?

terezicka
8. jan 2008

Ale Mirka ja dúfam že nám to určite vyjde a celkom sa už teším, ale idem sa radšej tešiť tak opatrne 😅 Idem skenovať tak sa potom ozvem 😅 A zas v Bystrici vymýšľajú kadejaké hlúposti, pošlú listy z ktorých sa nikto nevie vysomáriť a potom rob čo máš 😖

terezicka
8. jan 2008

Mirka mňa to ráno tiež napadlo že Kila sa neozvala ako bolo na 4D 😨 Ešte počkám a ak sa neozve do obeda tak jej napíšem 😉

jankabelka
8. jan 2008

Ahojte kočky 😉 mali sme poradu

mirka20
8. jan 2008

ahoj janulka 🙂

terezicka
8. jan 2008

Jani ahojky 🙂

mirka20
8. jan 2008

terez, uz si doskenovala?

mirka20
8. jan 2008

baby, vcera som citala casopis mama a ja a tam bol jeden pribeh snazilky, kt.sa par rokov snazila otehotniet a neslo im to, napriek tomu, ze boli obaja ok. tak sa rozhodli kupit byt ci dom a dohodli sa, ze pockaju s babatkom 1-2, kedze si zobrali hypoteku. a ked je o par mesiacov meskala mrcha, tak to nicomu nepripisovala, lebo jej uz viackrat meskala a test si nespravila. ale ked neprisla dalsi mesiac, tak isla k doktorovi, nech jej da vyvolavacku a on jej spravil sono a ukazal jej 22mm fliacik, kt. bolo ich vytuzene babo. ja som skoro plakala pri tom. teraz je v nejakom 37.tt a na malicke sa velmi tesia. tak som myslela na vas vsetky a strasne moc dufam, ze aj vy uz coskoro budete vidiet ten fliacik na monitore a bude sa dalej len zvacsovat a zvacsovat

terezicka
8. jan 2008

Mirka už som doskenovala, ale ak sa záhadne odmlčím tak je to kvôli tomu že robím nejaké objednávky ktoré ani neviem ako mám robiť, ale idem ich robiť 😀

mirka20
8. jan 2008

ok, tak pekne rob objednavky a tvar sa, ze vies ako 😀

terezicka
8. jan 2008

No tak to sa budem tváriť že viem ako 😀 Ale ukáže mi to nová kolegyňa, ona to robila v predchádzajúcej robote a má na to aj nejaký systém tak dúfam že ma v tom dobre zaučí 😉
Mirka ani si nevieš predsatviť ako veľmi túžim vidieť taký fliačik, je to moje najväčšie prianie 😔

mirka20
8. jan 2008

terez, ja viem 😔

zaza_na
8. jan 2008

dobre ranko 😉
ako sa dnes mate? dufam, ze sa nam kila ozve.
mirka, to bol velmi pekny pribeh. taky povzbudivy. ja tiez dufam, ze to vsetkym tym nasim snazilkam tak vyjde. a najlepsie asi, ked sa par moc neupina a ani nevie ako a je fazulka 😀

mirka20
8. jan 2008

ahojky zuzka. vies co, manzela som presvedcila. 😉 dnes som volala uz aj s tym panom, ale ze mu vcera uz niekto pisal mail, ale dnes sa este neozvali, tak im napise, ci ho naozaj chcu. ak nie, tak je nase. tak teraz cakam, ci to vyjde. ak nie, tak som uz nasla aj ine, len cakam, ako dopadneme u tohoto.

henrieta76
8. jan 2008

ahojte,
este stale je konik nejaky pomali,preto sa ani nezapajam znervoznuje ma to.tolko cakat
vidim ze sa mate vsetky dobre,aj ja cakam ci sa kila terezke ozve.
mirka aj som ten pribeh citala,aspon vidiet ze je vzdy sanca.mne ked som nemohla pred synom otehotniet,lekarka vzdy vravela jednu vec kym ma zena zdravu maternicu babetko bude ci prirodzene alebo umelo ale bude.

ada21
8. jan 2008

caute baby, prepacte ze sa vam miesam do temy, ale chcem sa spytat ci by ste mi nevedeli nahodou niekto poradit. citala som ze je nejake pripoistenie k materskej alebo nieco take v socialnej poistovni. ze sa spise zmluva este pred tym ako zena otehotnie, a kazdy mesiac sa plati nejaky poplatok. a potom ze dostava viac penazi k materskej. neviete nahodou nieco o tom?

mirka20
8. jan 2008

ada, ja o tom vela neviem, ale asi je to z toho, ze ak si platis dobrovolne vyssi odvod poistenia ako ti vyplyva zo mzdy, tak ti tych 55% rataju z tych zvysenych odvodov.ale ista si tym nie som 😒
ahoj heni. aj nas stve ten konik a preto tu piseme tak menej, ale zato si piseme maily, aby sme aspon tak boli v kontakte 😉 ako to vyzera u teba s mrchou?

ada21
8. jan 2008

mirka dakujem za odpoved

zaza_na
8. jan 2008

ada, ja ti zial neporadim. ja som v zahranici a do socialnej si neplatim. takze na Sk nebudem mat ani matersku...
mirka, tak supis, ze si ho ukecala 😀 ja som tusila, ze to vyjde... 😉

mirka20
8. jan 2008

zuzi, dalo mi to zabrat, ale zvladla som to 😀 uz len dufam, ze sa ten chlapik ozve, ze je to nase

zaza_na
8. jan 2008

aspon ze vies, ze ked nevyjde toto, mas aj dalsiu moznost 🙂
mirka, ako som tak kukala na tie kociky a skusala ich, este viac som sa utvrdila, ze budem potrebovat nejaky odlahceny. uz uvazujem aj nad tym, ze kupim mozno aj pouzity, lebo tie odlahcene su dost drahe, zvlast ked uz xces kupit celu sadu a mat v tom vsetko...
mne sa pozdava asi najviac ten Quinny Speedi. napoznas este nejake znacky, co by vyrabali aj odlahcene kociky? 😕

mirka20
8. jan 2008

zuzka, vobec som o tych odlahcenych ani nevedela, takze v tomto ti neporadim. ale idem kuknut ten, co sa ti paci.

mirka20
8. jan 2008

tak som ho pozerala, je pekny, ale musis k tomu dokupit aj tie dalsie sucasti. a urcite by som rozmyslala o tych pouzitych, lebo dost stoji 😒

zaza_na
8. jan 2008

ved to.je moc drahy... musim pokukat nejake slov. stranky alebo ceske, ci najdem aj nieco ine. este som rozmyslala, ze by sme ho kupili aj tu... vyjde to lacnejsie, ale je to risk kvoli moznym reklamaciam...
mirka, ty dnes ako dlho ostavas v robote? zdrzis sa? a budes mat este tu kontrolu, ci uz nepridu? 😕

mirka20
8. jan 2008

zuzka, ja byt tebou, tak urcite popozeram na slov.al.ceskych strankach, aj ci niekto nepredava takyto kocik. ja neviem o kolko je to lacnejsie v anglicku, ale viem, ze jedna baba-ceska byvajuca v anglicku bola kupovat kocik v polsku, lebo v anglicku su vraj ovela drahsie. aj ostatne veci kupovali bud v polsku al.v cechach. ale to take tie vacsie ako postielka...vecicky su v anglicku urcite lacnejsie, tak si tam nakup.
dnes som v robote asi normalne, nechce sa mi tu byt dlhsie a od rana ma bolia nohy, tak by som dlhsie ani nevydrzala. a aj tak sa klienti na mna kaslu a nemam este doklady.
s tou kontrolou neviem. neozvali sa odvtedy, tak uvidime, co sa bude diat. ale ja im volat nebudem, oni chcu kontrolovat, tak nech sa ozvu oni. a keby mi neboli odkazali, ze pridu o den neskor, ako mala byt ta kontrola, tak by som asi volala, ale takto nie

terezicka
8. jan 2008

Babenky teraz mám trochu času na vás, ale okolo 12-tej by som mala ísť do mesta 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre