Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
20. feb 2008

Nellie, clostil sa berie 5-9 DC, 10DC som bola na folikulometrii, tam ti spočítajú dominantné vajíčka (zatiaľ folíky), z krvi zistia nejaký hormón a na základe tohoto vyšetrenia ti povedia, kedy si máš dať pichnúť pregnyl, alebo že máš prísť na folikulometriu ešte raz... Mne ho pichli včera večer o 22,00 a zajtra ráno mám to IUI 😀
Ale je zvláštne, že ti hneď po vysadení HAK predpísali clostil... Pred tým ti robili folikulometriu? Lebo pokiaľ viem, on stimuluje tvorbu vajíčok a dvíha sliznicu maternice... Ale možno má aj iné účinky 😕 😨 🤐

zaza_na
20. feb 2008

dobre ranko 😉
nellie, tak predsa len mrchata dorazila? ale som rada, ze sa to aspon s jej prichodom zlepsilo 😉 drzim palceky, nech uz je posledna
pavli, zajtra to uz musi vyjst 😵
zabka, veru, asi bola ovulka na 10DC. mas to tam nejake mierne kolisave... beries nieco?
terezka, to je naozaj nechutne od tvojej kolegyne, ze taohovara za tvojim chrbtom. ale niektore tavy sa nedaju zmenit a urcite kazdy vie, co je zac a neberie jej hlasky vazne 😉
mirka, som rada, ze sa citis uz aspon trochu lepsie. dufam, ze si si vcera dobre oddychla 🙂

zabka
20. feb 2008

Zuzi iba pijem alchimelku moze to byt aj tym.....

andulla
20. feb 2008

Ahojte kocky 🙂
Doteraz som vas citala. Zazi dobre ste sa rozhodli 😉 A preco vlastne ta poslali na amnio asi mi to uslo 😒

terezicka
20. feb 2008

Ahoj Zuzka tak ako sa cítiš? A zistili ti včera niečo na tom sone keď pozerali malú? Už sa to kočky pýtali ale asi si nepostrehla otázku

pahu
20. feb 2008

Zabka, tak potom by to mohlo vyjsť 😀 Nepodporíte tých bojovníkov čerstvými posilame ešte dnes? 😕 😉

Anduli ahoj 😀

andulla
20. feb 2008

🙂 Pavli vy zajtra rano idete, ze? 🙂 Budem na teba mysliet. 🙂

Zabka verim, ze sa to teraz uz podarilo 🙂 Ja budem mat ovulku az 28.2., ale zacnem uz tentovikend a budem pokracovat cely buduci. Snad sa to podari 🙂

zabka
20. feb 2008

Pahu asi budem musiet... 😉 😉

nellie_
20. feb 2008

Dakujem Zazi... 🙂

Pahu, ved aj mne to bolo divne, ze mi hned predpisala clostyl..mne nikdy folikulometriu nerobila...ale ze sliznicu mam nizko a mam aj otocenu maternicu a mala som scvrknute vajecniky, ci co mi to povedala..... 😅 tak preto mi nasadila clostyl...ale teraz sa strojim na nu sa jej povypytovat ze ci mi nemieni folikulometriu urobit, ze ved ani nevieme ci sa mi nejake tvoria...vtedy som ani nevedela co mi to dava...ale teraz som uz poucena touto strankou a mudra ako radio, tak ja to na nu vybafnem 😀 😀 😀 😀

Ja som vcera dostala mailom super video ako treba podporit spermijky...to video nema chyby.. 😀 😀 😀

terezicka
20. feb 2008

Andullka ahoj tak to máš dobrý plán na snažilkovanie 😀
Pahu zajtra ráno na teba veľmi myslíme a držíme všetko čo sa dá 😉 Ale potom ideš pekne domkov dúfam? A aj v piatok by si mohla pekne zostať doma oddychovať a neísť do roboty čo ty na to?

andulla
20. feb 2008

Terezicka uz musim lebo nahody sa nevydarili, tak traz musim cielene 😝 🙂 Snad pri tom nestasti co som si v sobotu vyviedla (roztrhla som si stehenny sval) budem mat aspon v tomto stastie 🙂

zabka
20. feb 2008

Ja zajtra ani v piatok nie som v praci....ale nebojte pridem sem mrknut notebook si berem domov aj z internetom... 😉

terezicka
20. feb 2008

Andullka uvidíš už bude len dobre 🙂
Nellie to video neni náhodou že spermijka pripláva k vajíčku s ružou? 😕 Lebo Pahu také posielala 😀
Žabka tak aspoň že nás mrkneš 🙂
Ja som tu ale zajtra pre istotu až do 16:30 😅

zaza_na
20. feb 2008

teerzka, a preco si tu zajtra tak dlho? 😕
dakujem babenky inak za podporu 😉
andullka, no mne to odporucili, lebo tu meraju aj nosovu kosticku a ta nenarastla zatial ako treba, cim sa nam vyrazne zvysilo riziko na downov syndrom. a po vcerajsom merani sa nic nezmenilo - kosticka je stale moc mala. a to je jeden z hlavnych znakov syndromu... 😔
o 5 tyzdnov mame dalsie sono, tak uvidime, ak nedorastie, predpokladam, ze nam zase zvysia riziko... 😖

pahu
20. feb 2008

Babuľky ďakujem, zajtra idem rovno domov, ale v piatok budem v robotke. Šéf bude na služobke, tak budem mať kľud 😵

Anduli, vždy na to treba ísť cielene 😀

mirka20
20. feb 2008

zuzka, urcite dorastie, neboj. a ak aj nie, tak malicka bude mat nostek ako gombicku 😵 ale ziadny syndrom sa nebude konat
pavli, zajtra ti budeme silno drzat paste a nezabudni, nohy hore 😉

pahu
20. feb 2008

Mirka, nohy hore? Oki, tak nohy hore 😀

zazi, neboj sa a papkaj veeeľ rybičiek, nech mám materiál na kostičky 😉 Budem doma čarovať, aby aspoň trošičku dorástla 😵
A ináč miminká s malým noštekom sú krajšie 😀

terezicka
20. feb 2008

Zuzi v piatok potrebujem po 13-tej odísť z roboty do školy, tak si musím nadrobiť aby mi sedeli hodiny 😝 Ale ak sa bude dať tak si budem písať prácu do školy a samozrejme si písať s vami ktoré tu ešte budú 🙂 A neboj, kostička môže ešte dorásť 🙂

pahu
20. feb 2008

Babuľky, fičím do Záhorskej a potom za tou mojou kamoškou... 😵
Ozvem sa keď sa vrátim, oki? 😉

zabka
20. feb 2008

Jaj babeny tak sa mi nic nechce....Neboj zuzi vsetko bude dobre, kosticka dorastie, uvidis...

zaza_na
20. feb 2008

tak uvidime o 5 tyzdnov. potom zase zreferujem 😉
zabka, to poznam. kradnes mi slova z ust. ani mne sa nic straaasne nexce 😀 v tej alchemilke sa zial nevyznam, ale asi moze byt. moja maminka to pila aj pocas tehu, ked cakala posledneho brata 🙂

zabka
20. feb 2008

No ved ja som zvedava ako to dopadne, ci bude alchimelka uspesna, teda aspon napomocna.... 😉

terezicka
20. feb 2008

Pahu tak si dávaj pozor a určite sa potom ozvi 🙂
Komu sa tu nič nechce robiť? Ja sa chcem pridať do klubu 😅

mirka20
20. feb 2008

aj ja sa pridavam do klubu 😀

annavi
20. feb 2008

ajojte babulky moje..vcera som nemohla ani kuk na MK pretoze som sluzila

zaza_na
20. feb 2008

ahoj annavi 😉 ako sa mas?
tak co, zakladame nejaky novy klub? 😀

annavi
20. feb 2008

zaza v pohodke....dnes mam dovcu tak si uzivam pohodku a relaxujem..vy co nove???

terezicka
20. feb 2008

Jej Annavi ty máš novú fotku 🙂
Ja som teiž právoplatnou členkou nového klubu 😀

annavi
20. feb 2008

zaza aky klub zakladate???? 😕 😅

nellie_
20. feb 2008

to aj ja sa pridavam do klubu...tiez sa mi nic nechce 😀 😎 Som tu dnes sama, mam taky super klud.. 😎

Terez ano je to presne to videjko kde vyhráva spermijka s ruzou.. 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre