• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
annavi pekna fotecka. Ste zlatucky :slight_smile:
20. feb 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano terka...moze byt??? :grinning:
20. feb 2008 o 10:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annavi, pekna fotecka :dizzy_face: chvalim zmenu fotky :grinning:
co nove? my sme mali ist vcera na amnio, ale sme si to tam nakoniec rozmysleli a nepodstupili ho. zdalo sa nam to byt moc riskantne. pacilo sa mi, co ten doki povedal: ze ak ho podstupime vlastne riskujeme, ze mozme uskodit alebo dokonca prist o zdrave babo. tak taka myslienka sa mi vobec nepacila... :confounded:
tak sme zvolili vyckavaciou taktiku a uvidime, co povedia o 5 tyzdnov...
annavi, tak si to volno len pekne uzivaj a relaxuj. co mas dnes na plane? duam, ze jeden z bodov programu je venovat sa nam co najviac :grinning: a ozik, ako s tym vasim ubytkom v TN? :confused:
20. feb 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej aduly dakujem...jaaaj babulky uz sa mi to krati na Sliaci...este dva tyzdne a nova robotka...novy zivot..........a snazilkovanie o 106 :grinning: sa teskam uz..ale uz zacinam aj stresovat...
andulka a ty ako moja???
20. feb 2008 o 10:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaza co je vlastne to amnio???som nejak pomimo... :sweat_smile:
ano moja nasli sme jednoizbacik v dubnici tak sa vytesujem potichucky zatial pretoze drahy tam ma dnes volat este..ale uz to mame zajednane..tak dufam ze nebudu zase ziadne trable.
no moja neviem co dnes budem robkat.....svagrinka je v nemocke aj s malym ...bol chorucky.....a to ma dnes este len dva mesiace...tak ich cakam kedy dojdu........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a akurat som dožehlila......... :sweat_smile:
20. feb 2008 o 10:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Annavi no to je super... Ja inak v Dubnici pracujem... :grinning:
20. feb 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano zabka??jeeej sa teskam..ked sa stretneme.... :grinning:
20. feb 2008 o 10:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to aj ja... :grinning:
20. feb 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tam je stara a nova Dubnica ze??lebo my mame podnajom asi v starej Dubnici...neviem...
20. feb 2008 o 11:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annavi, tak to drzim palce, nech vam ten jednoizbak vyjde :dizzy_face:
a amnio je odber plodovej vody...
dufam, ze niesu nejako vazne chori - teda svagrinkin maly, ze nie je moc chorucky :confused:
20. feb 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie zaza...dnes ich maju pustit z nemocky...ale maly je uz v pohodke..
20. feb 2008 o 11:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej je stara a nova .. Ja pracujem v starej... :wink:
20. feb 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Annavi moja babka býva v NOvej Dubnici tak do Starej to nebudeme mať ďaleko keď pôjdeme na návštevu :slight_smile:
20. feb 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano??a co tam robkas zabka...myslim robotku
20. feb 2008 o 11:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky uz musim off....prajkam vam pekny dnicek moje......papa moje...
20. feb 2008 o 11:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja robim ucto...No veru terez kedy uz pojdes navstivit tu babku? :wink:
20. feb 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žabka ani sa nepýtaj, naposledy sme tam boli keď sme ju išli pozvať na svadbu - čiže pred dvomi rokmi v máji :sweat_smile:
20. feb 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda, je cas to napravit, co povies? :sweat_smile:
20. feb 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žabka to hej máš pravdu, len cez týždeň sa to nedá, ja som cez víkendy v škole alebo manžel je v robote :stuck_out_tongue_closed_eyes: V poslednej dobe je málo víkendov kedy sme obaja celý čas v pohode doma alebo spolu niekam ideme
20. feb 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka, aj ty si uctovnicka?
pa ann :slight_smile:
20. feb 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej mirka, ja tiez robim ucto... :wink:
20. feb 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka ty asi dneska makáš keď si tu s nami len tak zriedka však? :confused:
Mňa dosť bolia prsia, v kuse si naprávam podprsenku, nevládzem si ich už nosiť :grinning: :sweat_smile: Mirka ty si si kupovala nejakú špeci podprsenku už? :fearful:
20. feb 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, snazim sa makat, ale som nejaka otapena ci co. a odbieham aj ku tej mojej zastupujucej kolegyni pomoct jej.
ja som si kupila podprsenku bez vystuze a bez kostic, aby ma zbytocne netlacili a mam aj jedno speci tehu tielko, to je super
20. feb 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka, ja som si ziadnu specialnu nekupovala, len som si kupila vacsie. nastastie ma prsia asi az tak strasne nebolia, zvladam to aj s kosticami :grinning: a taka podprsenka mi aj lepsie drzi...
ale skus bez kostic, ako mirka radi :wink:
20. feb 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne je teiž lepšia podprda s kosticami :sweat_smile: Mne sa zdá že keď je bez kostíc, tak mám prsia také ovisnuté :sweat_smile: Niečo musím vymyslieť lebo mi nie je už najlepšie s takými veľkými prsiami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, ja som vzdy nosila pekne vystuzene podprsenky, ale ako som otehotnela a mala som prsia dost citlive, tak som kaslala na vsetkych a kupila si taku bez kostic a som s nou spokojna. a to tielko je tiez super. pozriem doma ako sa vola a poslem ti link na tu stranku, kde som si ho objednala. ja som s nim maximalne spokojna, lebo je pekne vyformovane na brusku aj na prsiach
20. feb 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka, tak si skus len kupit vacsiu podprdu. mozno ti to bude stacit a pomoze to. ja som sa celkom tesila, ze musim kupovat vacsiu. ja som mala pred tehu len take dva hrasky :sweat_smile:
a moze byt na tom pravda o tych ovisnutych prsiach. som citala, ze sa odporuca nosit pevne podprsenky s kosticami pocas tehu, aby neostali prsia potom ovisnute... :confused:
20. feb 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi ja som tiež mala len také menšie prsia, ale teraz Marek pravidelne konštatuje že mi veru riadne narástli :sweat_smile:
Mirka tak daj potom zajtra ten link a ja uvidím ako sa rozhodnem :slight_smile:
20. feb 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka možno ti napíše jedna baba od nás zo septembroviek chce vedieť za to rátanie, tú výmenu krvi - som jej povedala že teba nech osloví :grinning:
20. feb 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez male prsia, aj ked teraz sa mi tiez pekne zvacsili a janko je z nich paf :sweat_smile:
20. feb 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok