Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zaza_na
20. feb 2008

po takom tielku som aj ja pokukovala. ale som si povedala, ze mi ho netreba, lebo ja budem mat velke brusko koncom jari a cez leto. tak som to nechala tak. teda, ak mame na mysli to iste tielko mirus 😀
ale je to velmi dobra vec a aj fajne hreje a udrzi poriadne teplucko 😉

mirka20
20. feb 2008

zuz, fakt je super. teraz ho nosim skoro kazdy den a mam ho radsej ako podprdu. a je take pekne dlhe, takze mi nie je zima ani na krize. proste nelutujem tie peniazky, co som zan dala

zaza_na
20. feb 2008

tak to mame na mysli asi to iste 😉
ja som ho nemala este ako velmi vyuzit, ked bolo velmi zima, lebo som nemala este ziadne brusko, len take malicke. ale kebyze mam brusko cez zimu, tak nevaham ani minutu a kupujem ho 😉
minule som nabehla do obchodu, lebo som si xcela vybrat nejake kojenecke podprdy. ale potom som si povedala, ze to je este moc skoro. vsak neviem ako sa mi prsia este naleju a co ked si vyberiem malu... tak som to nechala tak...

terezicka
20. feb 2008

Mirka a koľko stálo to tielko? Lenže ja budem mať väčšie bruško prevažne cez teplé dni a tielko by mi možno aj pomohlo, ale asi by mi bolo v ňom veľmi teplo

nellie_
20. feb 2008

ked vas tak citam, tak to aj ja sa tesim, ked budem tehu a konecne nebudem mat iba lentilky pod kobercom 😀 , ale riadne ženské prsia.. 😵 😵 😵

Ako sa mi uz nic nechce som sa dokopala dokoncit jednu tabulku ale uz sa mi veru nechce dalsiu robit... 😖

mirka20
20. feb 2008

zuzka, kupu kojeneckej podprdy odloz az na posledny mesiac, lebo vtedy by si uz mala mat take prsia, ake budes mat aj po porode.
k tomu tielku. ja som este nemala ani poriadne brusko a nosila som ho, lebo je pekne elasticke, takze oboplo pekne postavu.
terez, tebe asi bude na nic, kedze budes tehu s vascim bruskom v lete, urcite by ti v nom bolo teplo.
nell, priprav sa na to,ze budes riadna sexica. teda ja sa tak teraz tiez citim, ak si odmyslim ten moj kotlik na brusku 😀

terezicka
20. feb 2008

Nellie to je pravda že určite všetky tehuľky podľa mňa sú sexice 😀 Ale zas tie prsia môžu byť pre teba trošku aj záťaž hlavne keď si doteraz mala len také malé a zrazu ti tak veľmi narastú 😅 😀

nellie_
20. feb 2008

Neva Terez, aspon raz v zivote si vyskúsam, ake to je byt taka riadna sexica.. 😀 😀 😀 😀 😀
Ja sa obetujem... 😀 😀 😀
Jedna moja kamoska sa narocky vydavala az ako tehotna, ze aby zaplnila dekolt na satach, a fakt jej to vyslo.. 😀 😀 😀 Ale mne nastastie k vyplneniu pomohol korzet, takze to bolo v pohode.. 😀 😀 😀 😀

mirka20
20. feb 2008

nell, tak to mala fakt dovod sa vydavat 😀
terez, to tielko stalo okolo 400,-, ale tebe podla mna nebude treba

jankabelka
20. feb 2008

ahojte nešiel nám net v práci 😔

terezicka
20. feb 2008

Nelllie ale dúfam že to nebol jediný dôvod na svadbu - plný dekolt 😀 😅 😀
Mirka ja si teiž myslím, ja tielka asi koncom marca aj tak odložím, uvidím aké bude počasie 😝

nellie_
20. feb 2008

fuu to je inak dost drahe tielko....ale kedze si tehulka prevazne v zimnych mesiacoch , tak to bola dobra investicia Mirka... 😉 🙂 🙂 Ja tiez nosim take elasticke tielka ale netehulkovske samozrejme.. 😀 kupujem si ich v Slvovenke a stoja okolo 250,- Sk...

terezicka
20. feb 2008

Jani ahojky no konečne ťa dnes aj vidíme 🙂

rybenka79
20. feb 2008

ahojte 🙂

MIRKA20 - never tomu, ze az posledny mesiac budes potrebovat tehu podprdu 🙂 ja som to riesila stale kupovanim vacsej a vacsej az nakoniec som skoncila u tehu... a po porode sa prsia dojcenim zvacsia asi 2 cisla este navyse... je to individualne, ale co vidim okolo seba tak vsetky sme najako podobne na tom 🙂))

nellie_
20. feb 2008

Och ako ma zacalo boliet brusko z tej mršisky.. ☹ 😒 😔

Ale neva, nech je len riadne cista a nech sa mi vycisti pekne maternička aby malo babo dobry bytík prichystaný.. 😀 😀 😀 Lebo doteraz ked som brala Duphaston na upravu cyklu tak som mala len take slabulinke, nic moc...tak dufam ze teraz sa riadne vyburia... 😎

mirka20
20. feb 2008

rybenka, ja som nepovedala, ze posledny mesiac budem potrebovat kojenecku podprdu. len ze ju treba niekedy vtedy kupovat, aby som si mala co zobrat do porodnice. urcite netreba kupovat skor. a ak potom este viac narastu, tak tak ci tak budeme kupovat vacsiu. jej, tebe sa to uz riadne krati 😵

terezicka
20. feb 2008

Mirka no ty sa ale už pomaly chystaj na kúpu kojeneckej podprdy 😀 Už sa to kráti aj tebe 😀

mirka20
20. feb 2008

terez, prestan, ja musim ist najprv na matersku a to je este tak straaaaaaaasne daleko 😀

zaza_na
20. feb 2008

mirka, neboj, to zbehne, ani sa nenazdas...
mne to tak strasne rychlo leti! vsak uz necele 2 mesiace a ideme domov! 😲
takze takym ako kojenecka podprsenka sa absolutne nebudem este trapit 😀

mirka20
20. feb 2008

zuz, prave toho sa bojim, ze to zbehne velmi rychlo a ja nestihnem si vsetko porobit
a s tou podprdou sa urcite este nezatazuj 😀

terezicka
20. feb 2008

Mirka neboj určite všetko stihneš porobiť, veď si šikovná 🙂
Zuzi a keď prídete na SK tak kde budete bývať kým nepostavíte domček? A manžel tu má sľúbenú nejakú prácu? 😨

terezicka
20. feb 2008

Ozaj Mirka ja už môžem cvičiť tie cviky čo si mi prefotila čo sú pre tretí mesiac? 😕

zaza_na
20. feb 2008

teerzka, to je ta najvacsia sranda na tom 😀 neviem, kde budeme a manzel este nema pracu a ja nemam teda este ani lekara na Sk a nemam poistovnu a neviem ani, kde budem rodit... 😲
bude to sranda... mirka, stiham to ja vsetko, ked ty uz teraz nestihas? 😀

jankabelka
20. feb 2008

Ako sa tu mávate?

terezicka
20. feb 2008

Teda Zuzi no to bude sranda keď prídete 😅 Ale asi pôjdete k jedným rodičom nie? A tvoj manžel má čo vyštudované? A ty si ideš poisťovňu a lekára vybavovať už teraz alebo až keď prídete?

zaza_na
20. feb 2008

terezka, tvoje meno akosi vzdy skomolim 😀
no, neda sa mi to vybavovat takto na dialku. vsetko treba osobne a musim prerusit pracovny pomer tu, aby ma poistili na Sk, ci take daco. vymyslaju, ze sa v poistovni musim zahlasit do 8 dni od prerusenia pracovneho pomeru... uz teraz mam vredy na zaludku z toho vybavovania 😝
ale nestratime sa tam, budeme sa mat kam podiet. hlavne aby sme tie sproste urady povybavovali...
manzel robi programatora. tak hlada v okoli ZA, co je trosku problem, nejak sa to vsetko koncentruje na Blavu. typicke na Sk... 😅

terezicka
20. feb 2008

Zuzi ale hádam sa to všetko postíha vybaviť v lehote dokedy to treba 🙂 A myslím že doktora určite nájdeš, to ti môžu aj teraz nejaké tvoje kamošky už nejakých odporúčať ktoré sú na SK 🙂 Keby som bola u nás tak ja by som ti určite odporučila môjho dr.gregora 😀 A isto si aj tvoj manžel nájde ľahko robotu 🙂 A má aj VŠ?

mirka20
20. feb 2008

terez, jasne ze mozes cvicit cviky na prvy trimester aj presne treti mesiac.
zuzka, urcite vsetko zvladnete 😉
janka, mame sa tu celkom dobre, ved sme na koniku 😵

terezicka
20. feb 2008

Ok Mirka len som si tým chcela byť úplne istá 😅 Pôvodne som chcela už včera začať, ale zaspávala som už v kuchyni pri stole - Marek sa na mne smial, ale potom ma pekne uložil do obyvačky aj ma pozakrýval. A dokonca si sám spravil večeru, som mu povedala ako má spraviť rizoto...A keď som sa ja konečne o pol 9-tej prebrala tak som ho išla pozrieť do kuchyne a bol úplne zalatučký, lebo som mu povedala že musí dať pozor aby mu ryža neprihorela a postupne tam prilievať vodu. Tak on si dal stoličku úplne ku šporáku, čítal knižku a robil rizoto 🙂 No taký bol zlatý keď som ho tam zbadala 😵

zaza_na
20. feb 2008

vsak ja sa netresujem. nejak sa postiha. mam skor pocit, ze nasi rodicia su z toho vsetkeho viac vystresovani 😀
ma VS, ale dokoncil si len Bc. pokracoval aj dalej, ale nedokoncil to. mal blbu temu na diplomovku, tak prisiel radsej sem 😀
a povedal, ze skusenosti, ktore tu nabral pracou mu dali mnohonasobne viac, ako VS. ze ta VS mu v podstate nedala nic moc...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre