• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
Zuzi v podstate má tvoj manžel pdoľa mňa pravdu s tou VŠ, oveľa dôležitejšie sú skúsenosti ako titul pred menom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenze tu na sk to velmi neberu. lebo ked si pozries inzeraty, tak vacsinou hladaju ludi s vysokoskolskym vzdelanim. aj ked ma tvoj manzel aspon bc, aj to je lepsie ako nic. teda aspon co sa zivotopisu tyka. ale zase ja aj mam titul ing., aj my je zatial na prd...
terez, musel byt fakt zlaty :slight_smile:
20. feb 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, čo mi ušlo? :confused: Bola som v tej záhorskej, potom som mala angličtinu a teraz som sa ešte bola rýchlo napapkať :dizzy_face:
20. feb 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, nic ti neuslo :slight_smile:
rozoberali sme podprsenky tehotenske a neskor materske. a teraz sa bavime o vysokej skole
20. feb 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu, ty si radne vyťažená žienka... :wink: :sunglasses:

Ja to dnesk taaaaaaaaaak flakam...uz sa mi nic nechce..uzivam si, ze som tu sama. :sunglasses: Len nam blbne net :confounded:
20. feb 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaa, založili sme klub leniviek? :grinning:
20. feb 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, ano, na to som zabudla. to asi preto, ze som leniva rozmyslat :grinning:
20. feb 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu presne tak... :grinning: :grinning: :grinning:

Odratavam nech uz je 15,15 a prcham domov.... :sunglasses: uz sa mi veru nechce nic zacinat, co sa budem trhat, ked ma nikto nekontroluje.. :grinning: :grinning: :grinning:
A som taka hladna...ja ked mrchujem by som zjedla aj kona...strasne toto.. :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, aj ja chcem tehotenskú podprsenku, lebo mi narástli prsia a auuuu, trošku bolia :dizzy_face:
20. feb 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka vyrátaj mi prosím aj tútp výmenu krvi:
moje narodenie:26.12.1983
manželove:30.6.1982
20. feb 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru mirka, to mas pravdu. bez tej VS je to tazko...
:unamused: ale ma k tomu porobene aj nejake kurzy a myslim, ze skusenosti v serioznych firmach v UK snad zavazia :wink:
pahu, tak sa pokukaj ponejakych tych tehu podprsenkach. vsak uz ti onedlho bude treba :dizzy_face:
nellie, veru, tu sme vsetky lenive :grinning:
20. feb 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu, a z coho si taka Pamela, daj mi recept.. :grinning: :grinning: :grinning:
Nech mi aj tie moje štipance od komara trochu podrastu.. :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nellie, ja tipujem, ze jej ich manzel pravidelne kazdy vecer natahuje :grinning: co ty na to pahu? :wink:
20. feb 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie ja by som ti teraz kľudne z tých mojich s radosťou dala :grinning: Sú mi veru riadne ťažké :grinning:
20. feb 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie :grinning: :grinning: :grinning: Neviem.. :frowning2: Keby som vedela, tak ti poradím :dizzy_face: Ale asi mám dobré posilňujúce masáže :grinning:
20. feb 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, tak by si sa mala popozerat po obchodoch so spodnym pradlom :wink:
terez, ty si odkedy narodena v decembri 1983? :grinning:
aĺe vychadza to takto :
dievcatko od 12/2004 do 6/2010
chlapcek od 6/2010 do 12/2011
zuz, podla mna je to niekde tazko aj s tou vysokou skolou. teda aspon u nas na juhu je to tak. si rad, ze mas hocijaku robotu
20. feb 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, asi to budem musieť vybaviť, lebo z mojich starých, už ich mám asi rok, sa mi vylievajú... :grinning:
20. feb 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka ale to nebolo pre mňa, ja som to len odkopírovala a ďakujem :grinning:
20. feb 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved aj ten moj sa im dost venuje a nic.. :grinning: :grinning:
Ale podla neho su najkrajsie na svete a ze su akurat do ruky.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie, aj tie moje sú vraj najkrajšie na svete :grinning: Hlavne už 11 rokov sú vždy akurát... A my keď sme začali chodiť, nosila som iba športovú podprdku a aj tá mi bola veľká, začali trošku rásť asi keď som mala 21 rokov a teraz mám troječky a1 podprdk aj štvorečku... :grinning:
20. feb 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, neboj, ked budes tehu, budu take este lepsie do ruky :grinning: :wink:
20. feb 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj baby vás to nejako baví baviť sa tu o prsiach :grinning:
Ja sa idem už pomaly chystať preč :grinning:
20. feb 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, aj moj manzel tak vravieva :slight_smile: a nic si z toho nerob. ani na moje nic nezabera. hlavne ze nas ty chlapi lubia najviac na svete :grinning:
20. feb 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka, tak sa maj teda krasne a pekny zvysok dna. pa zajtra :wink:
20. feb 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne tak Zazi.. :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
terez, keby sem nabehne nejaky chlap a cita to tu, tak aj stôl s počítačom ponadvihuje.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj ma lubi najviac na svete aj s mojim prsiami, takymi akurat do ruky :dizzy_face:
terez, papa :slight_smile:
20. feb 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa Terezka.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mne sa to uz tiez kráti :sunglasses:
20. feb 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pa kočky zajtra :grinning:
20. feb 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak by som to teda zhrnula. Všetky sme tie najlepšie a najkrajšie na svete s tými najlepšími prsiami tak akurát do ruky :grinning: A to tých chlapov učia v nejakom kurze? :wink: :slight_smile:

Papa terez :dizzy_face:
20. feb 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, asi ano. este kym su v nebi, tak im to natlacia do hlavy a oni to potom pouzivaju radi :grinning:
20. feb 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok