Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
21. feb 2008

Jani no dúfam že sa budeš cítiť len a len lepšie a že ti to konečne už prejde

jankabelka
21. feb 2008

Terezka v to dúfam aj ja 🙂

terezicka
21. feb 2008

Kde ste sa stratili? 😕 Ja ako zvyčajne skenujem 🙄
Ozaj Mirka hádaj čo som si dnes doniesla do roboty a čo sa chystám robiť keď budem nadčasovať? 😅

nellie_
21. feb 2008

Aj ja som dnes rano cestou busom myslela na Pahu, nech jej teraz vyjde tehu..😵 😵 😵
(jéj to sa ako rýmuje 😀 😎 )

terezicka
21. feb 2008

Nellie ty máš v sebe nejaké to básnické črevo určite 😀 Ja sa už pomaly ukľudňujem 😅 A malému som dohovárala nech si nevšíma takúto maminku, že ju to prejde 🙄

terezicka
21. feb 2008

Baby kdeže ste? Ja som už doskenovala, konečne 😝 Ale sa stále cítim na figu, trasie sa mi celé vnútro 😔

zaza_na
21. feb 2008

dobre ranko! 😉
ako sa dnes mate? terezka, predychane? uz je vsetko vporiadku? 😉
dufam, ze to paulinke tentokrat vyjde. myslite teda, ze uz to ma za sebou? 😕
janka, to pojdes k dokimu co nevidiet. tak nech ma pre teba len dobre spravy a nech uz je ten nepodareny zapal fuc 🙂

terezicka
21. feb 2008

Zuzka ahoj a ty sa máš ako? 🙂
Predýchané už mám sčasti lebo som povedala riaditeľovi že mi ona veľmi pije krv, tak sa mi kus uľavilo 😀 A ona povedala že ja nemusím ísť nikde osobne, ale riaditeľ povedal že môžem 😀 Ale nejako mi je z toho strašne do plaču už od rána 😔

mirka20
21. feb 2008

mala som robotu, tak som sa na chvilu odmlcala
ahoj zuzka 🙂
terez, co si si doniesla, aby si zabila cas? 😕

zaza_na
21. feb 2008

dobre sa mame terezka. pojdeme si dat zachvilku ranajky, len cakam na jedneho kolegu, lebno som mu slubila, ze pojdeme spolu. a mala sa teraz vrti v brusku a je to taky super pocit 😵
terezka, ale aspon si niekomu povedala, ze sa ti nepaci jej spravanie a budu aspon vediet, co je zac... nerob si z toho nic. ja som sa teraz pocas tehu rozplakala kvoli ovela banalnejsim somarinam 😅

terezicka
21. feb 2008

Baby keby ste videli ako sa trasiem a slzy mám úplne na krajíčku

zaza_na
21. feb 2008

terezka, ale ked si potrebujes vyronit slzicku, tak si radsej poplac. spravi ti to dobre 😔

mirka20
21. feb 2008

terez, to z tej kolegyne? moja, nerob si z nej hlavu. mas fazulku v brusku, musis byt teraz v pohode, aby aj ona bola 😉

terezicka
21. feb 2008

Hej to je všetko z tej kolegyne 😔 Ale tu nepomôže keď to poviem riaditeľovi, lebo on ju sem dostal, je to jeho bývalá suseda takže tak...Ale viacerí kolegovia vedia čo je zač, len škoda že je to na prd platné...
ALe drobcovi v brušku sa ospravedlňujem aby si ma dnes radšej veľmi nevšímal a nenakazil sa odo mňa tou nervozitou 😅

nellie_
21. feb 2008

Terez, to za to nestoji...nemozes si to tak brat... 😉

Ake Zazka ma pravdu, ak mas slzicky na krajicku, chod sa vyplakat..ja sa tiez vzdy radsej zavrem na vecko, poplacem, a je mi dobre....

Ale aj tak to za to nestojí...Kašli na nu na Ochechulu.. 😉

mirka20
21. feb 2008

terez, to je aj tym tehotenstvom, ze sa ti chce plakat. a kludne si poplac, slzy liecia

zaza_na
21. feb 2008

tak ako terezka? uz sa citis lepsie? 😕

terezicka
21. feb 2008

Tak viete čo mi teraz povedala? Že som ju obvinila že nedodržiava smernicu o VO 😲 A že toto sa bude určite riešiť

nellie_
21. feb 2008

Nervy moje to je riadna fuchtla.... 😠 😖
Terez, hlavne klud.. 😉

zaza_na
21. feb 2008

no, neviem, co je to za smernica, ale myslim si, ze kazdy tam vie, ze je to obycajna krava. tak si nemyslim, ze ju budu brat smrtelne vazne... 😠
a kedy si ju z toho obvinila? a pred kym? ona urcite o kazdom roztrubuje bludy vsade naokolo. to by sa radsej malo riesit 😠

mirka20
21. feb 2008

terez, je to krava 😠

terezicka
21. feb 2008

Bola som sa vyplakať na WC-ku ale asi málo lebo sa necítim nijako lepšie ☹ Zuzi ja som jej povedala že v smernici je napísané jedno a ona robí druhé 🙄 Ale nech si kľudne rieši čo len chce, mne je to už teraz total jedno, ešte chvíľu tu vydržím a potom keď budem odchádzam tak ju ocikám aj okakám 😅 😀

mirka20
21. feb 2008

terez a aj ju ogrckaj 😀 to terez mozes, ked si tehu 😉

terezicka
21. feb 2008

Mirka to ma nenapadlo ale bolo by to úplne super 😀 Budem si šetriť zásoby a ogrckám ju ale poriadne aspoň takými týždňovymi zásobami 😀

zaza_na
21. feb 2008

joj baby 😀 a ja prave ranajkujem 😀 😀
terezka, vsak si jej dobre povedala 😉 a uz ju kasli. dlho tam uz nebudes 🙂

nellie_
21. feb 2008

Terez to si super povedala... 😀 😀 😀 😀 Ale taka tyzdnova ogrckanica, by jej mozno este dobre urobila, vies ako to by uz mohla byt riadne lieciva pletová maska.. 😀 😀 😀
(fuj som nechutná teraz 😅 )

Ale ona je fakt riadna ropucha....Rampepurda rampepurďácka 😀 😀

mirka20
21. feb 2008

zuzka, prepaaac 😀
terez, presne tak 😉 tyzdnovymi 😀

mirka20
21. feb 2008
zaza_na
21. feb 2008

dobra stranka mirka 😉 a maju tam aj dobre ceny 😝

mirka20
21. feb 2008

zuz, tu bolo to tielko najlacnejsie. ja som ho kupila za 360,-, takze je to urcite lacnejsie na tejto stranke

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre