• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
No, veru niektore devuchy sa asi nevidia.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to bola aspon mlada baba ale toto je dáma v rokoch.. :grinning:
21. feb 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, uz som jej napisala. diki moc este raz. uvidime, co mi odpise :wink:
nellie, ty mas nejake velmi zaujimave pracovisko. si tam teda uzijete srandy :grinning:
21. feb 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka este ze tak.. :grinning: :grinning: :grinning: Nerada by som si pokazila reputaciu :grinning: :grinning: :grinning:

Mame tu veru vseliake pripady.. :grinning: :grinning: to by som vam vedela ine romany pisat.. :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, urcite budes spokojna s tym vankusom. ja ho zatial vyuzivam na spanie a je to super.
nell :slight_smile: :wink:
21. feb 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie môžeš kľudne písať story ja mám dnes času a času :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, veru, napis este dajaku pikosku. dobre sa to cita a zabavam sa tu na tom jedna radost :grinning:
mirka, tak to urcite bude dobre. ja som pre taky vankusik uz dlho rozhodnuta :wink:
21. feb 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Možno sa aj ja potom rozhodnem pre taký vankúš keď ho toľko chválite :slight_smile:
21. feb 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, ja by som ho nedala za nic. a to este s nim ani nekojim, na co povodne ma sluzit :wink:
21. feb 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka no veď uvidíme ako sa rozhodnem alebo rozhodneme? :sweat_smile: ALe ak tak ho môžeš pred Marekom chváliť :grinning:
21. feb 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved uz ked ste boli u nas, tak som ho chvalila :sweat_smile:
21. feb 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, co robkate?
Mame nejaku novu tehulienku? :slight_smile:
21. feb 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adulinka :slight_smile: tehulka zatial ziadna, aj ked od dnes mozno pavlinka, kt.bola na iui
21. feb 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka ja viem ale keď budeš viac chváliť tak bude ešte lepšie :grinning:
Adulka ahojky no ako sa máte?
21. feb 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no drzime Pavlinke pasticky, nech su to tie vytuzene // :slight_smile:

hodila som dve fotky, inac sa mame fajn, len je obcas taky nespokojny, uz skusame aj chvilami dudlik, ale velmi ho nechce, a ked ho chce tak dudle o 100-300, nechce potom spinkat a kazdu chvilu ho ma vonku :sweat_smile: takze vcera som kmitala hore po schodoch asi sto krat :grinning:
21. feb 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem na chvíľu do mesta potom sa ozvem
21. feb 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adu :wink: mala by si sa s Alexom odfotit a dat si novu fotku do paus, ked budes mat cas. a Alex je taky krasny maly pokladik :dizzy_face:
21. feb 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, malicky je fakt krasny. taky k zahryznutiu :dizzy_face:
21. feb 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ideme my von, nachvilu, papa niekedy přiste :wink:
21. feb 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem babulky, vcera sme boli v poradni a mali sme uz 3900g, pribral za dva tyzdne 600g, takze asi tak, zachvilu budem mat take bicepsy aj na rukach :grinning:
no ideme sa vetrat :wink:
21. feb 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa adu a uzite si cerstveho vzduchu :dizzy_face:
Ahoj Adul...malinky je taky krasny... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Juj, nech uz ja som tehu.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No rozmyslam aku kolegynu vam este opisem...takze mam jednu, co sa prezlieka ked ide ku sefovi..ze rano dojde oblecena v rifliach a odlicena a ked ide ku sefovi tak sa prezlecie, namaluje a obhadze zlatom ako nejaka turkova frajerka.. :grinning: :grinning: :grinning: A keby vidite to licenie aj marfuska z mrazika by sa hambila, ona si tak nacape tie licka..no nervy moje a robi si tekutu linku na oko a ma ju krive ako krivku EKG.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nell, prosim ta, to kde vyberate tych kolegovcov :grinning:
pisala mi pavlinka, ze nam dakuje, ze sme na nu mysleli, ze to citila :wink:
21. feb 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka u nas je veru riadne zoskupenie.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, no to je teda dobre. to som este nepocula. :grinning: :grinning: :grinning:
ak bude pisat pavlinke mirka, tak ju pozdrav :wink:
idem ja na obed kocky. pa zatial
21. feb 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru chut zuz
idem napisat pavlinke
21. feb 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi to mas riadne neskory obedik..to uz je olovrant.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ja som uz aj zabudla ze som jedla....Ja inak strasne vela jem...drahy mi po svadbe povedal, ze radsej ma bude satit ako živiť.. :grinning: :grinning: :grinning: este ze som taka 180 cm dlhana a ma sa to kam vstrebať.. :grinning: :grinning:
21. feb 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, zuzka ma o hodinu menej, lebo je v anglicku. a ja teraz tiez dost vela jem, som furt hladna
21. feb 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mi aj odpisala pavlinka, ze vas pozdravuje :slight_smile:
21. feb 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ona je v Anglicku? :fearful: vaou to som nevedela.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Tak uz viem.. :sunglasses: :wink: :slight_smile:

Ved treba aby si riadne jedla Mirka..Bekynka si vyzaduje.. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. feb 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka sa vracia na slovensko niekedy v aprili, lebo rodit bude uz tu.
no, nasa rebeka si fakt vyzaduje. ale to je dobre, len nech pekne papa a pribera. radsej ona ako ja :dizzy_face:
21. feb 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok