• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
nellie, veru. treba sa setrit :grinning:
joj, uz aby aj tu bolo tak krasne teplucko :dizzy_face:
25. feb 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu, že Jadranku... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa tu bavím na tom... :grinning: :grinning:
Ja som veru na diske nebola riadne dlho....naposledy v novembri ked sme boli z firmy na skoleni....
a tam v hoteli boli viacere firmy a my sme sa sulali ako z firmy Porche tam boli oblecene v korzetových satách ako na plese a z nejakej drevarenskej firmy tam boli tetuše v bielych ponozkách a lodickách..iné extrémy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, tie tvoje pribehy a postrehy z roboty sa tak dobre citaju :grinning: a co ste si obliekli vy? :wink:
25. feb 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie, ale to je fakt, ja som 3/4 tých umelcov nepoznala, ani keď mi povedali, kto to je :wink: Tak sme si tam z toho vždy robili strašnú srandu a chalani sa nám pripili a robili tie break densové rybičky a tak ... :grinning:

Zazi, a aké máte počko u Vás? :fearful: :dizzy_face:
25. feb 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzik jasne ze normalne.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my nie sme také ťapuchy... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A keby viete aky bol na tej diske striptiz...my sme sa sulali...no to vam bola sranda...zrazu nas vyhnali z parketu, ochrankar zakazal drzat v ruke fotaky a mobily a my ze co sa deje....v tom tam nabehlo take vychrtnuté nič oblečené ako kovbojka, povyzliekalo sa to a hmyrilo po zemi ako trojka plech...ja som sa smiala ze keby jej dali na ruky a nohy kefy, tak im super vycistí tanečný parket....no sranda to bola...a potom jej kolegyna vynadala lebo sa jej obsuchla holou prdelou o lice... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie :grinning: Fuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. feb 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem sice aka je trojka plech, ale idem sa usulat akokeby som tam bola a videla to aj ja :grinning:
25. feb 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zazi, ani ty nevieš aký je to trojka plech? :confused: :dizzy_face: :grinning: :grinning: Ale ja si myslím, že 3-milimetrová hrúbka :grinning:
25. feb 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano to je taky tenulilinky plech co sa zvija ako diablom posadnutý... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No ja som sa na nej tak sulala...keby sa na mne niekto tak sulal tak ujdem prec.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Aj koelgovci velice ze co to bolo, ze nemala ani rici ani cici, ale pritom z nej slintali ako besné dogy.. :grinning: :grinning: :grinning: a dobre bolo ked sadla na kolena nasmu 55 rocnemu kolegovi a hladkala mu jeho plešinu a on sa tvaril ako keby pozeral televizne noviny...to bol pohlad.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie, vieš to perfektne opísať, teraz si živo predstavujem nejakáho plešatého paprdu, ktorý má okliare na špičke nosa, trochu sa mu potia kúty vo vlasoch a robí sa, že mu to nič nerobí :grinning:
25. feb 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu, teraz uz budem vediet. to bude nieco podobne ako ja pred tehu :grinning:
mali ste tam veru veselo nellie. :grinning: :grinning:
25. feb 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu ano presne si ho vystihla, toho mojho kolegu v cierno bielej kockovanej flanelke :grinning: ....nie si náhodou vysoka blondyna, co sa rada oblieka za kovbojky?.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslíš veľmi chudá, ktorá sa zmieta ako 3-jka plech a obtiera si prdel o babské tváre? Presne, ako si to uhádla? :grinning:

Zazi, čo budeš vedieť, že ako ty pred tehu? :confused:
25. feb 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu, ze aky je trojka plech :grinning:
25. feb 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahaaaa :confused: :grinning: Už to mám!!! :dizzy_face: :grinning: :slight_smile:
25. feb 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja tu mam vybuchy pri vas..kolegyna kuka ci mi nesibe nahodou... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie, nepočúraj sa, oki? :grinning: Aj ja by som Vám chcela napísať niečo humorné, ale momentálne ma prekvapil drahý, keď mi zložil telefón a to mi moc smiešne nepripadá :angry: Tak on niečo zabudol vybaviť, teraz letel domov pre potrebné veci a nevie nájsť jednu z nich a ja som si zlizla že doma je to ako po výbuchu, pritom on má všade plesknuté veci a cez víkend sme boli na Chopku... Neviem či si myslel, že keď zavrie dvere, že u nás niekto uprace, hlavn keď ja nie som doma. Truhlík jeden. To ešte stále nepochopil, že to upratujem ja? A aj že darčeky nenosí ježiško? :angry: :grinning:
25. feb 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu, nenervač...s chlapmi je to hrozne niekedy.... :wink: :slight_smile:
čo už s nimi, ja mam doma presne takeho isteho.... :grinning:
25. feb 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie, aj on si teda myslí že keď zavrie byt tak ty mávneš čarovným prútikom? :grinning: Ale nenerváčim sa, iba ma prekvapilo, že na môj argument, že sajgon tam nie je iba kvôli mne mňa zrušil a zložil telefón :unamused:
25. feb 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu veru. nic si z toho nerob. taki uz su ti nasi chlapi. ja mu stale dokola prizvukujem, nech si vsetko odklada na miesto. a potom sa on mna bude pytat, kde co ma, ked nevie nieco najst :grinning:
ja uz obedujem :wink:
25. feb 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru chut Zuzka...dajte si.. :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Pahu, tak to vie riadne nastvat, ked zlozi...poznam.. :confounded: :angry:
25. feb 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie dakujem. pahu, klud. on bol podla mna len nastvany na seba a na tu situaciu, ze nevie najst co potrebuje. ja to poznam. tiez byvam taka nervacka :wink: on to urcite nemyslel tak, ze by sa na teba hneval :slight_smile:
25. feb 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu to bolo krasne napisane

To ešte stále nepochopil, že to upratujem ja? A aj že darčeky nenosí ježiško?

vistihla si zmyslanie nasich poloviciek
25. feb 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale mne je to jasné... :wink: Ja sa nenerváčim, viem že on na to už úplne zabudol :dizzy_face: A ja by som bola v strese až do večera, no nie? Nič to, prídem domov, poupratujem po celom týždni (vysavač, umývanie dlážky, prachu a kúpeľne) a večer sa budem tváriť zvodne v krásnom čipkovanom spodnom prádle a vedľa seba si položím čarovný prútik, ktorým som to celé upratala a potom ním šibnem ešte raz a bude zo m&ńa nenásytná sexuálne dračica :grinning: :grinning: :grinning: To by mu mohlo na jeden deň stačiť, nemyslíte? :wink:
25. feb 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O´´OOOOO a prepáčte, ešte mu navarím :grinning: :grinning: :grinning: Niečo komplikované, aby si snáď nemyslel, že je to nejaký take away :grinning:
25. feb 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu, ti si exotka... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale super si to vystihla... :sunglasses: :wink: :slight_smile:
25. feb 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry ty si nie ti si.... :sweat_smile:
25. feb 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie, realita :grinning:
25. feb 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie, ale ja som aj s mäkkým i :grinning: Mne to nevadí :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok