• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
Maťka neboj to určite zvládneš a čoskoro je už malá pri tebe :slight_smile:
26. feb 2008 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Riaditeľ odišiel preč tak supppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :grinning:
26. feb 2008 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
terez ved ja sa anebojim skor sa tesim stale sa mi o mojom anjeliku aj sniva moooooc sa tesiom neviem sa dockat len vcera som od kamosky zistila ze klistyr v TN nepodavaju ale ak mam zaujem mozem si pna prijme nahlasit epidural :grinning: to mas super ze nemas tam sefa aspon chvilka oddychu :dizzy_face:
26. feb 2008 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
terezka, a uz sa nevrati? to by mal castejsie robit. aj kazdy den :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2008 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
On sa ešte vráti ale myslím že asi až nejako pred fajrontom a možno to nestihne do konca pracovnej doby :grinning: Ale hej teraz mám trochu kľud a keby som sa nebála že ma niekto vymákne tak si u neho aj ľahnem sa gaučovku :grinning:
26. feb 2008 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz som tu aj ja :slight_smile: prave obedujem a davam si chvilocku pauzu.
martinka, uz len chvilocku a mas svoju malinku v naruci, to je krasne :slight_smile:
nasa malinka je dnes nejako ticho. asi je chudatenko unavena po dvoch dnoch vyvadzania :dizzy_face:
terez, len sa prosim ta pri tom stahovani nenatahuj s tazkymi vecami
26. feb 2008 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirka tebe neprospieva že si tu tak málo s nami, mala by si tu byť častejšie čo povieš? :dizzy_face:
26. feb 2008 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
terez, ja viem, ze mi to neprospieva, ale co mam robit :pensive: ale ked budem na materskej, tak sa ma uz nezbavite :sweat_smile: teda kym sa nenarodi rebeka, lebo potom sa budem musiet venovat aj jej :wink:
26. feb 2008 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Veď to Mirka že pár týždňov nás tu bdueš pravidelne obšťastňovať a potom zas nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je jasné že potom bude Rebeka na prvom mieste :dizzy_face:
26. feb 2008 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobru chut mirka. co mas dobreho? :wink:
terezka, tak si uzivaj volno bez sefa. nie ze budes pracovat :dizzy_face:
26. feb 2008 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
terez, ale budem robit, co bude v mojich silach, aby som vas tu aj potom obstastnovala, len to bude sporadickejsie. ale mozno nasa bekinka bude taka dobrucka, ze bude iba spinkat a papat, takze kym bude spinkat, ja vas tu budem obstastnovat :slight_smile:
26. feb 2008 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirka áno možno bude malá po tebe :grinning: A ozaj som sa ťa chcela spýtať, keď ťa prídem pozrieť do pôrodnice tak si môžem doniesť aj foťák a odfotiť Rebeku a ukázať ju potom tu babám? :sweat_smile:
Zuzka nechystám sa byť veľmi aktívna, ale mala by som prepísať do PC ten záznam zo včerajšej porady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2008 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzka, mala som perkelt, teda kura na smotane s cestovinami. my to volame perkelt a moj manzel kura na smotane, tak neviem, ako to nazyvate vy.
terez, jasne ze mozes :wink: ale mna nebudes fotit, dobre, lebo urcite budem vyzerat strasne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ak by som nahodou vyzerala ako modelka, tak ma mozes odfotit :grinning:
baby, idem na chvilocku von, potrebujem sa vyvetrat, lebo ma uz trosku stipu oci od toho pc. za chvilu som spat :slight_smile:
26. feb 2008 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babuľky, ste tu? :cry:
Akurát som telefonovala s tou mojou kamarátkou, čo má manžela v nemocnici.. Takže má rozsiahly zhubný neoperovateľný nádor v pľúcach a metastázy v celej chrbtici a rebrách... Je to veeeľmi zlé, lekári jej nechceli povedať prognózy, iba, že by sa mali tešiť z každého dňa... :cry: :cry: :cry: Nechcem tu kaziť náladu, neviem komu by som sa vyliala momentálne... Je mi strašne.... :cry: :pensive:

A čo tu máme nové? :dizzy_face:
26. feb 2008 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pahu to ma hrozne mrzí mám z toho slzy v očiach :cry: To je teda ak som to dobre pochopila koniec? :cry: A prečo sa na to nevedelo prísť skôr? :sweat_smile: Možno by sa dalo nejako pomôcť :sweat_smile:
Mirka neboj, uvidím ako sa budeš cítiť a podľa toho budeme fotiť buď len Rebeku alebo aj teba :wink:
26. feb 2008 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirka, my to volame paprikas :grinning: ja som myslela ze perkelt je bez smotany. ale je to aj tak jedno podla mna :wink:
len sa pekne prevetraj mirka :wink:

pahu, ahoj :wink:
asi by im mali lekari povedat rovno, co ich caka, nech sa im s tym lahsie zmieruje. ak sa s tym vobec da zmierit... :pensive:
26. feb 2008 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pahu ma nove foto! :dizzy_face:
26. feb 2008 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Terez ďakujeme už teraz za každú modlitbu... :zipper_mouth: Budúci týždeň začína s chemoterapiou a uvidíme ako bude telo bojovať... Ale fakt je, že som sem vniesla smútok a to nechcem... Toto sú stránky, kde má začínať nový život, takže keď budete mať príležitosť chuť a čas, pomodlite sa za neho.... Ďakujem.... :frowning2:
26. feb 2008 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zazi, ty si ale všímavá... Snažím sa rozptýliť, tak vymýšľam blbosti :wink: Môže byť alebo nahodím iné? :dizzy_face:
26. feb 2008 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hu, super je. lepsie ta na tejto vidno ako na tej predtym :wink:
a pohadz aj do albumu kludne. ja rada pozeram fotky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pomodlime sa pahu, pravdaze :pensive: hlavne aby mali na to vsetko dost sil a zvladli to nejako spolocne... :frowning2:
26. feb 2008 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pahu fotka je krásna, si na nej riadna kočica :grinning:
A neboj, možno sme trošku smutnejšie ale keď môžme tak pomôžeme aspoň tou modlitbou :dizzy_face:
26. feb 2008 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zazi díky, ale to ja by som to tu fotkami úplne zahltila :wink:
26. feb 2008 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Terez :grinning: To stačí... :wink:
26. feb 2008 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pahu tak aspoň na chvíľku by si ale mohla nejaké nám poukazovať, čo ty na to? :wink:
26. feb 2008 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pahu, vsak to vobec nevadi. len hod nejake :dizzy_face:
26. feb 2008 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Terez, ty provokatérka :wink: Tak teda idem niečo pohľadať :grinning:
Pahu len hľadaj lebo ja sa už príliš nudím, iba sa krútim na stoličke tak si rada pozriem tvoje foto :grinning:
a janka tu dnes vobec nie je? ta nam tiez slubila foto :confused:
26. feb 2008 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Je to tam, kuk :grinning: Lebo to o chvíľu zmažem :grinning:
26. feb 2008 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej pahu, to ste kedy boli? :wink: mas dobru bundu. az tak ziaris z tej fotky :grinning:
26. feb 2008 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok