Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
26. feb 2008

Zuzka fotos dám asi budúci týždeň, musím počkať na manželíka aby mi odfotil bruško 😀 Uvidím ako budeme stíhať a aj knižku vám môžem už odfotiť potom 😀

zaza_na
26. feb 2008

tak to sa uz budem tesit. som zvedava, ako 'si podrastla' 🙂
ja si budem fotit asi tento vikend. to budem na zaciatku 25tt. kedy ides najblizsie k dokimu? a kedy ta caka dalsie sono? uz by to malo byt co nevidiet, nie? pani, ten cas ale leti. vsak ty onedlho zacnes 2. trimester 😵

terezicka
26. feb 2008

Zuzka pôjdem buď 14.3. alebo 18.3. podľa toho ako bude Marek doma, lebo chcem aby išiel so mnou na sono 😵 Pripadá mi to ešte síce ďaleko, ale nejako to už vydržím 🙂
A teším sa na tvoje fotečky 🙂

terezicka
26. feb 2008

Babenky lúčim sa s vami, konečne padám domkov tak to ešte nejako vydržte a papa zajtra 😀

zaza_na
26. feb 2008

papa terezka. a urcite chodte na sono spolu. je to krasny zazitok 😉

martinkamm
26. feb 2008

tak sa mi nic nechce ze az 😵

mirka20
26. feb 2008

papa terez 🙂
ja idem do poradne uz teraz v pondelok. a aj sono mi bude robit, tak sa tesim 😵
martinka, ani mne sa nic nechce, ale musim makat 😝

martinkamm
26. feb 2008

mirka no ja nastastie nie ale uz zajtra ma caka skola zasa a cesta do nej a vo stvrtok zubar juj ako sa bojim tam asi aj predcasne porobim z vrtania 😝

mirka20
26. feb 2008

martinka, akurat v sobotu som manzelovi vravela, ze ja chcem ist naspat do skoly, takze ti tu skolu trochu zavidim. skusky nie, ale to ostatne bolo super. a mozno ti u zubara nebudu vrtat, takze nebudes rodit 😉

martinkamm
26. feb 2008

no ja este aby som mala skusky za sebou a v pohode 🙂len ten kopec a ta cesta do nej 😀 a u zubara mi urcite budu vrtat ide mi robit kaz 😵

pahu
26. feb 2008

Mirip, aj ja mám 30 rokov 😀
Snažíme sa aktívne 1 a 1/2 roka a predtým sme to nechávali len na náhodičku a slabý pozor ďalší rok... Mám za sebou laparku, som nacpatá hormónmi, pár dní po 2.IUI zatieľ neviem výsledok, ale stále dúfame... 😉

zaza_na
26. feb 2008

martinka, ahoj 😉 ami mne sa velmi nexce, ale to neva...
a neboj sa vrtania. ja by som sa sice tiez bala, ale skus sa nebat 😅
mirka, ja idem za porodnou asistentkou vo stvrtok, ale to bude len moc, krv, tlak a tak...

martinkamm
26. feb 2008

zuzi to sa neda nebat ja som zo zubara uplne ulepena a to vzdy uz som niekolko krat aj usla 😀 zo zubara mam najvacsi strach nicoho sa tak nebojim ako jeho

pahu
26. feb 2008

Sakriš, napísala som príspevok a vymazalo sa mi to... 😉

Zazi, strašne moooc sa so sestričkou podobáte 😉

Martinka ahoj, tak ako sa máte? Počuj, ja si ešte pamätám, keď sme riešili tvoj vzťah a ani si nebola tehuľka a potom si zrazu bola tehuľka a teraz už o mesiac rodíš... Ty brďo 😀 😀 😀

martinkamm
26. feb 2008

pahu veru to mas pravdu ako sa to vsetko zomlelo a pritrafilo 😀 neskutocne rychlo ten cas bezi a ja uz onedlho budem drzat aj milovanu a vytuzenu dcerku v naruci 😀

pahu
26. feb 2008

Martinka, ty budeš mať doma babinec, tvoj tatino sa z Vás aj zblázni, však? 😀 😀 😀 Nemáš náhodou ešte sestru? 😕 😵

martinkamm
26. feb 2008

jsnacka mam aj setsricku to budeme veru babine ale tatinko sa nestazuje a i ked netusi ze miminko je dievcatko moooc sa nan uz tesi 😝

zaza_na
26. feb 2008

diki pahu. veru, mas pravdu. sme takmer jak dvojicky 😀
martinka, takze to bude pre ocka prekvapko? 😉

pahu
26. feb 2008

Maťko, on to vážne nevie? Tak preto sa teší!!! 😀 😀 😀

martinkamm
26. feb 2008

no veru nevie ale maminke som to povedala ta to vediet chcela 😀 a pre ocka to bude veeelke prekvapko 😵

pahu
26. feb 2008

Maťka a mamina to nezradila? 😀 To tá moja by asi nevydržala nepovedať 😀

mirka20
26. feb 2008

babulky, odchadzam domov. papa zajtra 🙂

zaza_na
26. feb 2008

papa mirka. a oddychni si domka dobre 😉

pahu
26. feb 2008

Pa Mirka a nohy hore 😀 Aj za mňa 😀

Zazi, ostávaš ešte? 😵

zaza_na
26. feb 2008

pahu, ja este hodinku 😉 dneska tu bolo nejako tichsie. chyba tu nellie 😀

pahu
26. feb 2008

Zazi, ja som mala veľa vybavovačiek a potom tá kamoška... A takú som mala ráno super náladičku z tej mojej teplotky ☹ 😵

zaza_na
26. feb 2008

pahu, to ti verim, ze ti to uplne vzalo pozitivnu naladu. je to veru strasne. ja sama neviem, co by som si v takej situacii poradila... 😢
ja len dufam, ze ta chemoterapia pomoze co najviac. aj ked podla toho, co si pisala, to vyzera byt vo velmi pokrocilom stadiu az takmer beznadejne... vsak doktori urcite vedeli preco vraveli, ze sa maju tesit z kazdeho dna... ☹ oni uz maju skusenosti 😔
je to priam nemozne, ale predsa treba sa pokusit mysliet pozitivne a bojovat 😢

henrieta76
26. feb 2008

ahojte
zazi ak este nemas vankus kuk sem

http://www.babetko.sk/forum/viewtopic.php?t=71481

henrieta76
26. feb 2008

pahu je mi luto tbojej kamosky,ale tesim sa z tvojej teplotky,len tak dalej.

henrieta76
26. feb 2008

v poslednej dobe vas akosi nestiham ale vsetko mam precitane takze som v obraze co sa s vami deje.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre