Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

martinkamm
27. feb 2008

no teda a asi to vzala doslovne ja osm zvedava co mne potom prichysta malinka 😵

pahu
27. feb 2008

Snoopy 😀 Ty ju učíš reálnemu životu už od narodenia? 😀 😀 😀

zaza_na
27. feb 2008

ahojte kocky 😉
jeeej snoopy, natalka je nadherna 😵 ja uz sa tak tesim na tu nasu malu betarku 😀
jankam, som rada, ze sa ti podarilo aspon na piatok vybavit volno. tak si ho potom dobre uzite 😉
mirka, dufam, ze sa ti podari obcas k nam nakuknut, ked uz tak tazko pracujes. tak ti prajem kopec energie k tej praci 🙂
teerzka, len sa skus prinutit najest. malo by to pomoct 😕

terezicka
27. feb 2008

Ahojte všetky čo ste prišli, ja som sa odmlčala bo som mala robotu 😝 Jesť sa mi stále nedá, zvládam pomaly iba jednu princezku 😅
Snoopy máš fešandu dcérku 😵

zaza_na
27. feb 2008

terezka, to neva. netreba vela zjest. aspon daco, nech ma zaludok na com pracovat 😉

terezicka
27. feb 2008

Zuzka skúšam jesť stále tú princezku ale je mi stále rovnako 😅

zaza_na
27. feb 2008

tak aspon, ze nemusis vracat ☹ skus aj pit vela vodicky. snad aj to pomoze... 😔

zaza_na
27. feb 2008

a kde ste sa vsetky vytratili? mate vela prace? 😕

terezicka
27. feb 2008

Zuzka ja som začala písať záznam z tej porady kým to mám ešte aspoň trochu v pamäti 😅 A pijem sprite, sú tam bublinky tak sa mi možno aspoň vygrgá 😲

zaza_na
27. feb 2008

no neviem terezka. snad to pomoze, ale asi nemas co vygrgat 😕 je som zistila, ze ma zo sprite nejako nafukuje v poslednom case. a tak ho mam rada 😅
terez, tak nech to mas co najskor napisane, aby ta to uz nematalo 😀

terezicka
27. feb 2008

Zuzka ja som mala včera strašne veľkúú chuť na čapovanú studenú kofolu 😅 fakt to bola riadne veľká chuť tak mi Marek povedal nech si kúpim že asi mi niečo chýba keď sa mi tak žiada 😝 Tak som si kúpila 0,5 l a fakt mi dobre padla 😀

zaza_na
27. feb 2008

teerzka, to je dobre. tak treba - ked na nieco dostanes chut, tak si to daj, pokial to nie je omietka alebo guma, to si radsej predsa len odpusti 😀

terezicka
27. feb 2008

Zuzka no budem sa snažiť neuchyľovať sa až k takým veciam 😀
Ty sa ako cítiš? Maličká tancuje v brušku? 😵
Mňa ešte aj dosť bolí chrbát, už ani neviem ako mám sedieť 😔

zaza_na
27. feb 2008

terezka, skus sa poprechadzat nachvilku kazdu hodinku 😉
malicka ma teraz asi trosku pokojnejsie dni. posledne dva sa vrtela takmer v kuse, ale vcera a dnes je to kludnejsie. len nech si potancuje. ja sa z toho vzdy velmi tesim 😵

zabka
27. feb 2008

Ahojte kocky, dnes mi konecne graf ukazal ovu..... jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... Ale aj tak bola neskor ako som cakala 😔

terezicka
27. feb 2008

Zuzka to ti verím že sa tešíš 🙂
Už som spravila zápis, ešte chvíľu počkám a potom pôjdem von do pekárne kúpiť chlebík domov a kúpim si nejakú bagetu ak bude, možno to zvládnem jesť v pohode 😝

zabka
27. feb 2008

No aj mne mozes kupit chlebik terez... 😉

zaza_na
27. feb 2008

urcite ti prechadzka spravi dobre terez 😉 ako daleko to mas do tej pekarne?
zabka a mozes hodit link na tvoj grafik? 😝

adulina
autor
27. feb 2008

ahojte 😀 🙂

terezicka
27. feb 2008

Jej Adulka ahojky super máš fotku aj s malým 🙂 Ako sa máte? Čo Alex robká?

zaza_na
27. feb 2008

ahoj adu. vidim, ze si dala novu fotku aj s Alexom 😵
ako sa mate? co nove? poslucha alex? papa pekne?

terezicka
27. feb 2008

Idem kočky von, Žabka tak za polhodinku čakaj chlebík - prinesie ti ho bocian 😀

adulina
autor
27. feb 2008

No trosku som zmenila foto 😉 .
No Alex je zlatý, len asi budeme mat reflux, tak máva také dobré dni a také búrlivé dni, kedy velmi plače a cez den nechce velmi spat, v noci chudácik od palenia žahy sa skrúca, méka ako kozička, potom tak éka ako keby si chcel odkaslat. 😔 ale ináč je to fajn, aj von chodíme na dvor sa vetrat aspon tam pekne spinká. Včera sme kúpili také to lehátko lebo by mal byt stále vo zvýšenej polohe, tak teraz spinká v lehátku 😅

a Vy tehulky moje ako?

pahu
27. feb 2008

Ahoj Adu 😀
Počuj, ak chceš, mojej kamošky malý mal veľmi zlý reflux, ale nejaká doktorka jej poukazovala, ako ho má polohovať a odvtedy je kľud... Chceš sa s ňou porozprávať? Dala by som jej na teba číslo...nech sa ti ozve, alebo keď s ňou budem, zavolali by sme ti spolu. Čo ty na to? 😉

zaza_na
27. feb 2008

co je to ten reflux? 😅
adu, dobre sa mame. teda aspon ja. mala kopka a vrti sa kolko sa da. vecer sa v brusku vyduva, tak sa z toho velmi tesime a smejeme sa s manselom, ze asi presuva nabytok 😀
terezke byva takmer pravidelne kazde rano zle, ale nastastie ju len napina. ale to ju snad onedlho prejde 😉
mirka ma strasne vela prace, tak tu teraz chodi menej, chudatko 😔 ale po velkej noci by uz mala ist na matersku, tak jej ostava uz len par tyzdnov 😉

pahu
27. feb 2008

A ja som KUK, pár dní po 2.iui 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

adulina
autor
27. feb 2008

Ahoj Pavli, držkám Ti palčeky aby Vám to vyšlo 🙂
Ideme na buduci tyzden do poradne a vyžiadam si od dokiny aby nas poslala na vyšetrenie a uvidime, či sa to potvrdí a potom by som si s nou mohla pokecat, co to som o tom citala potom som bola z toho zmagorena a robilo to horšie Alexovi 😅 Alex ináč aj dost pribral, takže asi až také zlé to nebude, ked sme išli z nemocky mal 3300g a minulu stredu sme boli na poradni a mal az 3900g, takze prospieva, len grcká 😔 , dakujem Pavli, určite potom Ti dám vediet 😉

adulina
autor
27. feb 2008

zuzi, reflux je že ked sa babo napapa tak sa cast potravy vráti a vygrcká, niekedy hned, niekedy az po par hodinach, a dietatko páli žáha čo je nepríjemné a je nekludné a vrtí sa a tak, treba ho polohovat do vyššej polohy aby sa to udržalo v žalúdku a nevracalo, ale niekedy to vobec nepomáha

pahu
27. feb 2008

Jasnačka Adu, ozvi sa keď budeš potrebovať 😉

adulina
autor
27. feb 2008

Pavli, a ty co si sa tak hodila do zimy, ide jar a ty si nahodila zimnú čiapku 😀 😀 😀

ináč hodila som dve foto 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre