Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

adulina
autor
27. feb 2008

Terez, ale dufam, ze nebude mat 1,70 po mame a po tatovi, ale po nebohom dedovi aspon 1,80 aby sa mohol zucastnit takej sutaze, a mozno je taky fesak po ňom, po dedovi 😀

adulina
autor
27. feb 2008

inac to lehatko je do pol roka, tak neviem na aké obrie deti to robili 😀

zaza_na
27. feb 2008

adu, nboj, on do neho este podrastie az sa ti bude zdat byt male 😉

terezicka
27. feb 2008

Adulka neboj sa s tou jeho výškou, určite bude mať úplne správnu výšku aby mohol vyhrať takú súťaž 😀

adulina
autor
27. feb 2008

No uvidime co z neho bude 😀

idem si ja konecne oddychnut, Alex zaspal, takze mozem aj ja 😉 papa, opat niekedy, drzte sa zatial 🙂

pahu
27. feb 2008

Adu, už si trénujem zápestia na hinčovanie 😀 A aj kormidlovanie 😀

terezicka
27. feb 2008

Kočky tak sa lúčim, dúfam že doma mi to prejde a zajtra sa v pohode stretneme.
pa

zaza_na
27. feb 2008

papa adu 😉

zaza_na
27. feb 2008

papa terez. dufam, ze si dobre oddychnes 😉

pahu
27. feb 2008

Pa Terez, pa Adu 😉

adulina
autor
27. feb 2008

pavli dohodnute 😉

pa kočky 🙂

mirka20
27. feb 2008

papa dievcata 🙂

zaza_na
27. feb 2008

baby, ja este 2 hodiny. mirka, ty kedy dnes koncis? o pol hodinku?

mirka20
27. feb 2008

zuz, uz len o 15 minut. dnes som tu normalne, lebo chceme este zbehnut s manzelom do jedneho obchodu nabytku, chceme si pozriet nocne stoliky k posteli. zajtra budem asi dlhsie, lebo janko ide na sluz.cestu a domov pride az vecer, tak aby som nebola doma sama, tak budem v robote. teda ak budem vladat. ak nie, tak pojdem domov. uvidime zajtra 🙂

pahu
27. feb 2008

Mirka, to je teda dôvod prečo byť v robote dlhšie 😀

mirka20
27. feb 2008

pavli, co uz, ked iny nemam 😀 hadam neostanem len kvoli tomu, ze mam kopec roboty 😀

zaza_na
27. feb 2008

mirka, tak uz balis, hej 😉
vsak uvidis, ako sa budes citit a ked budes v poho, aspon si odrobis viac prace a budes pokojnejsia 🙂

mirka20
27. feb 2008

tak uz sa balim a odchadzam. papa zajtra

zaza_na
27. feb 2008

papa mirus 😉

kila
27. feb 2008

Ahojte!
Adulina, ty máš ale zlatého Alexa! 😵
Tak mne dnes slúbili, že v piatok nám konečne fakt donesú okná... som naozaj zvedavá... neviem tomu už ani uveriť... možno predsa všetko dobre dopadne... 🙂

pahu
27. feb 2008

Kilaaaa, konečne som ťa zastihla, teda ty mňa 😀

kila
27. feb 2008

Ahoj, ahoj, ahoj! 😀 😀 😀 Ako sa máš? Bude v brušku fazuľka? 😅

zaza_na
27. feb 2008

ahoj kila 😉 tak drzim palce nech tie okna konecne dotrepu 😀

kila
27. feb 2008

Ahoj Zazi! Asi sa stane ďalší zázrak v mojom živote keď nám tie okná donesú... 😅

zaza_na
27. feb 2008

ako dlho im to uz trva? kolko je tych okien?

pahu
27. feb 2008

Kiluš, ja dúfam že už tam vo mne niekde prebieha proces - morula - blastula - ... 😀 😀 Mám také zvláštne tlaky v podbrušku, akoby som mala nafúknutú maternicu 😨 🤐

zaza_na
27. feb 2008

tak pahu snad je to to dobre znamenie 😉

pahu
27. feb 2008

Zazi neviem, ešte som nikdy nebola tehu 😀 😀 😀

kila
27. feb 2008

Zazi boli sme dohodnutý s tými oknami na koniec januára... a je to vlastne jedno atypické okno + dvojité balkónové dvere... nič viac... 😅 Ale keď ma pocity neklamú, tak ja mám tušenie, že keď sme im zavolali toho 30.1. že tak kedy nám donesú okná, tak ešte ich ani vôbec nezačali vyrábať... až potom... 😠 Ale to je jedno už, len nech sú už na svojich miestach! 😅
Pahu tak možno teraz už si... nezabudla som na teba, stále ti držím palce... 😉 Pošlem ti nejaké vírusíky z 8. mesiaca... 😉 možno budú účinnejšie... 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zaza_na
27. feb 2008

kila, tak to teda riadne nastve 😠 zvlast, ked clovek za to zacvaka tolke prachy a spravi vsetko co oni xcu a predsa to nedodaju ako maju. mali by byt za to penale 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre