• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
Zazi a najviac to štve človeka preto, lebo pre nás je to súrne, však o mesiac možno už rodím a ešte treba všetko dať aj do poriadku... :sweat_smile: ...ale teraz už bude všetko ok... po ťažkom období vždy vyjde slniečko... :sweat_smile: Ty sa cítiš ako? Čítam, že malá už veselo kopká presne tak ako má! :dizzy_face:
27. feb 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre sa mame. hmyri sa kolko jej len brusko dovoli. minule, ked som lezala na lavom boku tak kopala az kdesi uplne dolu na boku. neviem, ako sa jej tam podarilo nasackovat :grinning: vyuzije kazdy centimeter :stuck_out_tongue_closed_eyes:
o mesiac mame dalsie sono, tak to budu zase stresy. ale to sa nejako zvlada. tehulky sa zvycajne na sono tesie :sweat_smile: teda aj ja sa tesim, ale budem sa bat ovela viac ako zvycajne... :pensive:
zajtra idem na krv na cukrovku. glukozovy test tu nerobia, iba ak by som mala zle vysledky z krvi...
kila, neboj, uz to ucite donesu a bude dobre. vsetko stihnete a Reka pride pekne do noveho :dizzy_face:
27. feb 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zazi prečo sa bojíš sona? :confused: To je dobré, že nemáš glukózový test, aspoň si ušetrená ďalších stresov... :sweat_smile: :wink:
27. feb 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo sme naposledy nemali dobre vysledky... tu meraju nosovu kosticku a podla tohto merania nam vyslo zvysene riziko na Downov syndrom. a predpokladam, ze ked nedorastie ako ma, tak sa to riziko este zvysi :confounded:
27. feb 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kila, pahu, ja sa uz balim a pojdem domkov. pekny zvysok dna prajem.
kila, drzte sa a zase sa ozvi, ked budes mat cas :wink:
27. feb 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajtra tu ešte určite budem Zazi! A nerob si starosti, držím palce, všetko bude v poriadku! Ešte som o takomto meraní ani nepočula... :confused:
27. feb 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky aj tu este niekto je???
27. feb 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj!!!!!!!!!!! Ja som tu!!!!!!!!!! Taaaaaaaaaaak dávno som ťa nevidela takto "naživo"! :sweat_smile: Ako sa máš?
27. feb 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa ma dobre.. Ved ty si ma este ani nevidela s fotkou co? :wink: ...Ja stale cakam inak asi o tri strany dozadu tu mam graf ale je cely akysi popleteny tentom cyklus pijem kazdy den alchimelku mozno aj preto...kuk :slight_smile:
A Reka ako poslucha maminu?
27. feb 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru ešte som ťa nevidela s fotkou... :sweat_smile: ale na tej fotke je ti fajn teplučko... :wink: Ten graf vyzerá nádejne! :dizzy_face: A alchemilka ti určite neuškodí! :wink:
Réka je dobručká... :wink:
27. feb 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je fotka este z leta z dovolenky v Tunise... :wink: ..Graf je taky popleteny aspon tie teploty... ovu som myslela ze najskor bola ten 12DC a nakoniec to kleslo... Vsak uvidime ale velku nadej tomu nedavam... :zipper_mouth:
A ako ti je doma? Uzivas si to? Pozerala som tvoj albumik brusko mas uz pekne velke...
27. feb 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rastieme, rastiem... však aj treba... :wink: Doma je super, ani si nevieš predstaviť ako rýchlo to letí, normálne nestíham... robota mi už vôbec nechýba... :wink:
Podľa mňa ten ovu máš vyznačené v tabuľke dobre, tak teraz už len maj trpezlivosť vyčkať pár dní... nemusíš mať teploty vysoké aby si bol a tehu, však kukni len na ten môj graf... nikto by na to nepovedal, že budem tehu... :dizzy_face:
27. feb 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:
Dobre vidite, uz je skoro polnoc a ja ponocujem :wink:

Ale uz koncim, cmuk na dobru nocku :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2008 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko kočky, viem že sa budete hnevať, ale zasa som nedoniesla fotku :confounded:
28. feb 2008 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
janka, nehnevame sa :wink:
terezka ostala dnes doma, lebo vcera este zvracala a mala aj zvysenu teplotu. v noci uz jej bolo lepsie, ale ze uvidi, co bude dnes. ze mozno zbehne aj k doktorovi
28. feb 2008 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mirka,
tak aspoň si Terezka oddýchne :wink:
28. feb 2008 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, presne tak. mozno to mala aj z vycerpania
28. feb 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte....ako sa mi mate??
28. feb 2008 o 08:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ann, nie je to bohvie co, ale co uz
28. feb 2008 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojček :unamused:
Kuknite sa na moju teplotku... :confounded: Prečo ma trápi?
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c
28. feb 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky mirka...ja uz som dnes posledny den v praci...tak ma chyta akysi smutok....
28. feb 2008 o 08:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky... Pahu ved to moze byt uhniezdovanie.... :wink:
28. feb 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabka, takých uhniezďovaní som už mala tuším cca 15... :unamused:
28. feb 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved to ako ja... :zipper_mouth: ... Ale neboj vsetko isto dobre dopadne a uz o tyzden budu //.... :wink:
28. feb 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, neboj, bude dobre a o tyzden budu 2// :wink:
ann, ved ides za drahym, tak nesmut :wink:
28. feb 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Annavi, nebuď pipi, budeš každý večer v tej istej postieľke s drahým :grinning:

Zabka, však to poznáš... Krásny graf, implantačný pokles a potom mrcha... :unamused:

Mirka, ak budú 2 paličky, tak osobne za tebou dorazím na ten koniec svet kde bývaš a dostaneš pusu :grinning: A vlastne Zabka aj ty. :grinning:
28. feb 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uz som mala taky krasny graf aj s poklesom a potom taka mrcha ze az.... A co ja???? Prides aj za mnou?
28. feb 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabka jasnačka, však som to aj napísala, hneď za tou vetou, kde píšem že prídem vybozkávať Mirku :grinning:
28. feb 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja viem moje..ale su to dva roky co som tu pracovala...a bude mi smutno za ludmi kt. som si oblubila a kt. mam rada... :cry:
28. feb 2008 o 09:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Annavi, ak tie vzťahy boli naozaj vzťahmi za ktorými sa oplatí smútiť, nezaniknú :grinning: Neboj, nájdeš nových ľudí... :wink:
28. feb 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok