• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
Zuzka od 1.1.2008 sme a.s. a odvtedy mi má pribudnúť robota, ja aj viem čo lebo mi to riaditeľ povedal, ale nepodpisovala som o tom žiaden papier :pensive: A ktovie kedy to vlasnte ak podpíšem :confounded: Keby som veľmi chcela tak aj na tie objednávky by som mohla povedať že to robiť nebudem lebo to nemám na papieri, ale zatiaľ som ticho...Uvidíme ako ďalej :confounded:
Mirka tak dobrú chuť ti prajem :slight_smile: A s čím máš to rizoto? Ja mám veľmi rada s kuracími pečienkami, ale Marek ich nemá rád tak ja robím rizoto s kuracím mäskom
9. jan 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, rizoto mame s bravcovym maskom, hraskom, kukurickou a nastruhanym syrom. len som si zabudla doma kysle uhorky, tak som zufala :confounded: :grinning: lebo mi prisla strasna chut na ne
9. jan 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka tak potom nič, ja by som najradšej to rizito s kuracími pečienkami :sweat_smile: Keď pôjdem niekedy k našim, tak poviem buď mamine alebo starkej aby mi to spravili :slight_smile:
9. jan 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, este ze mame tie maminy :grinning:
ozik, kile si nepisala?
9. jan 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru Mirka ešte že ich máme :slight_smile: Zatiaľ som jej nepísala, ale idem jej napísať hneď teraz že prečo sa neozýva :sweat_smile:
9. jan 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka, ale necakaj na nich dlho a ozvi sa, ked oni nebudu nic konat! :wink:
mirka, tak to by som si hned dala. rizoto z hovadzinky som davno nemala :stuck_out_tongue_closed_eyes: z kuracieho maska sa mi zda take suchsie, ja najradsej z tej hovadzinky.
tak dobru chut! :slight_smile:
9. jan 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka ale Mirka rizoto z bravčovinky :slight_smile:
Už som napísala Kile tak teraz čakám kedy odpíše nas5
9. jan 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už mi hneď aj odpísala a že na 4D idú až o druhej :sweat_smile: Tak sme to asi my poplietli, ale ja som si teiž myslela že idú tam v pondelok :confounded: A že sa doma nenudí lebo pomáha svokre a stále ju vraj otravuje kolegyňa z roboty :unamused:
9. jan 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis terezka, to som zle precitala :sweat_smile:
a napise ti potom kila este, ako dopadli, ze?
9. jan 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka hádam hej lebo napísala že na výsledky si musíme ešte počkať :wink: Tak dúfam že sa ozve ešte dnes a keď nie tak ja jej potom zajtra keď mi to pripomeniete niekoľkrát napíšem :grinning:
9. jan 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som dojedla rizoto. bolo mnam, len tie uhorky mi chybali
9. jan 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky dnes som spolu s miminkom zvladla prvu skusku tohto semestra :dizzy_face: prave tiez obedujeme trosku nezdravo-uvarila osm si klobasku,inak tuto noc sa mi snivalo ze mi povedali ze cakame chlapca :dizzy_face:
9. jan 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, gratulujem obom, ste sikovni... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jan 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka ahojcek moja,dakujeme moc sa uz nemozem dockat 24.1 nas caka sono konecne po dlhej dobe opat uvidim mojho drobceka :dizzy_face:
9. jan 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka super všetky skúšky určite zvládnete úplne v pohode :slight_smile: Teda chlapec čo? A ty máš akého ciťáka? :slight_smile:
9. jan 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka ahoj :wink: gratulujem k zvladnutej skuske! aj ja idem 24.1. na sono. budem mysliet aj na toho tvojho drobca. :grinning:
9. jan 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, gratulujem ku skuske :slight_smile:
9. jan 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz mame lehatko. sesternica ho ma v aute. zevraj je take krasne a rozkosne. sa tak tesim :dizzy_face:
9. jan 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka tak super už len počkať do piatku a potom ho už budete mať u seba :slight_smile:
9. jan 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, som nan velmi zvedava. a uz sa neviem dockat, ked do neho vlozim ten nas malicky zazrak :dizzy_face:
9. jan 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka tak na ten malý zázrak sa prídem pozrieť :dizzy_face: Ozaj minule sa mi inak snívalo s tebou, že som ťa už bola pozreiť v nemocke a ty si ma mohla riadne pozrieť do izby k malej a že si mi ju dala aj držať na ruky :dizzy_face: A dnes sa mi snívalo s Pavlínkou :slight_smile:
9. jan 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt? a mali sme dievcatko? a s pavlinkou sa ti co snivalo?
mne sa dnes snivalo so sestrou, ze sa konecne vratila z anglicka. je mi za nou smutno a vcera sme si pisali, tak to je asi tym :slight_smile:
9. jan 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, a mne sa snivaju same somariny. a rano si ich potom uz ani nepamatam... :astonished:
9. jan 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka mali ste dievčatko a malo krásne hnedé vlásky :dizzy_face:
Babky ak sa mi už nepodarí pridať odpoveď tak sa s vami pre dnešok lúčim a vidíme sa zajtra :wink:
9. jan 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak papa terezka zajtra a pekny den :wink:
9. jan 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa terez :slight_smile:
9. jan 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, ja uz sa poberam pomaly. ty si este stale tam? :confused:
9. jan 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu uz asi nikto nie je. papa zajtra :wink:
9. jan 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko babenky :wink:
10. jan 2008 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko hlásim sa aj ja :slight_smile: Včera mi poobede písala Kila ako bolo na 4D: " Ahoj! Tak to máme za sebou, 18 minútovú nahrávku za 1500 SK, ale malá bola zlatá, zobudili sme ju, zívala a usmievala sa, a leží zatiaľ krížom. Manžel sa správal ok. Pa!"
10. jan 2008 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok