Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
9. jan 2008

Zuzka od 1.1.2008 sme a.s. a odvtedy mi má pribudnúť robota, ja aj viem čo lebo mi to riaditeľ povedal, ale nepodpisovala som o tom žiaden papier 😔 A ktovie kedy to vlasnte ak podpíšem 😖 Keby som veľmi chcela tak aj na tie objednávky by som mohla povedať že to robiť nebudem lebo to nemám na papieri, ale zatiaľ som ticho...Uvidíme ako ďalej 😖
Mirka tak dobrú chuť ti prajem 🙂 A s čím máš to rizoto? Ja mám veľmi rada s kuracími pečienkami, ale Marek ich nemá rád tak ja robím rizoto s kuracím mäskom

mirka20
9. jan 2008

terez, rizoto mame s bravcovym maskom, hraskom, kukurickou a nastruhanym syrom. len som si zabudla doma kysle uhorky, tak som zufala 😖 😀 lebo mi prisla strasna chut na ne

terezicka
9. jan 2008

Mirka tak potom nič, ja by som najradšej to rizito s kuracími pečienkami 😅 Keď pôjdem niekedy k našim, tak poviem buď mamine alebo starkej aby mi to spravili 🙂

mirka20
9. jan 2008

terez, este ze mame tie maminy 😀
ozik, kile si nepisala?

terezicka
9. jan 2008

Veru Mirka ešte že ich máme 🙂 Zatiaľ som jej nepísala, ale idem jej napísať hneď teraz že prečo sa neozýva 😅

zaza_na
9. jan 2008

terezka, ale necakaj na nich dlho a ozvi sa, ked oni nebudu nic konat! 😉
mirka, tak to by som si hned dala. rizoto z hovadzinky som davno nemala 😝 z kuracieho maska sa mi zda take suchsie, ja najradsej z tej hovadzinky.
tak dobru chut! 🙂

terezicka
9. jan 2008

Zuzka ale Mirka rizoto z bravčovinky 🙂
Už som napísala Kile tak teraz čakám kedy odpíše nas5

terezicka
9. jan 2008

Už mi hneď aj odpísala a že na 4D idú až o druhej 😅 Tak sme to asi my poplietli, ale ja som si teiž myslela že idú tam v pondelok 😖 A že sa doma nenudí lebo pomáha svokre a stále ju vraj otravuje kolegyňa z roboty 😒

zaza_na
9. jan 2008

vidis terezka, to som zle precitala 😅
a napise ti potom kila este, ako dopadli, ze?

terezicka
9. jan 2008

Zuzka hádam hej lebo napísala že na výsledky si musíme ešte počkať 😉 Tak dúfam že sa ozve ešte dnes a keď nie tak ja jej potom zajtra keď mi to pripomeniete niekoľkrát napíšem 😀

mirka20
9. jan 2008

tak ja som dojedla rizoto. bolo mnam, len tie uhorky mi chybali

martinkamm
9. jan 2008

ahojte babenky dnes som spolu s miminkom zvladla prvu skusku tohto semestra 😵 prave tiez obedujeme trosku nezdravo-uvarila osm si klobasku,inak tuto noc sa mi snivalo ze mi povedali ze cakame chlapca 😵

ajka23
9. jan 2008

mati, gratulujem obom, ste sikovni... 😵 😵 😵

martinkamm
9. jan 2008

ajka ahojcek moja,dakujeme moc sa uz nemozem dockat 24.1 nas caka sono konecne po dlhej dobe opat uvidim mojho drobceka 😵

terezicka
9. jan 2008

Maťka super všetky skúšky určite zvládnete úplne v pohode 🙂 Teda chlapec čo? A ty máš akého ciťáka? 🙂

zaza_na
9. jan 2008

martinka ahoj 😉 gratulujem k zvladnutej skuske! aj ja idem 24.1. na sono. budem mysliet aj na toho tvojho drobca. 😀

mirka20
9. jan 2008

mati, gratulujem ku skuske 🙂

mirka20
9. jan 2008

tak uz mame lehatko. sesternica ho ma v aute. zevraj je take krasne a rozkosne. sa tak tesim 😵

terezicka
9. jan 2008

Mirka tak super už len počkať do piatku a potom ho už budete mať u seba 🙂

mirka20
9. jan 2008

terez, som nan velmi zvedava. a uz sa neviem dockat, ked do neho vlozim ten nas malicky zazrak 😵

terezicka
9. jan 2008

Mirka tak na ten malý zázrak sa prídem pozrieť 😵 Ozaj minule sa mi inak snívalo s tebou, že som ťa už bola pozreiť v nemocke a ty si ma mohla riadne pozrieť do izby k malej a že si mi ju dala aj držať na ruky 😵 A dnes sa mi snívalo s Pavlínkou 🙂

mirka20
9. jan 2008

to fakt? a mali sme dievcatko? a s pavlinkou sa ti co snivalo?
mne sa dnes snivalo so sestrou, ze sa konecne vratila z anglicka. je mi za nou smutno a vcera sme si pisali, tak to je asi tym 🙂

zaza_na
9. jan 2008

jej, a mne sa snivaju same somariny. a rano si ich potom uz ani nepamatam... 😲

terezicka
9. jan 2008

Mirka mali ste dievčatko a malo krásne hnedé vlásky 😵
Babky ak sa mi už nepodarí pridať odpoveď tak sa s vami pre dnešok lúčim a vidíme sa zajtra 😉

zaza_na
9. jan 2008

tak papa terezka zajtra a pekny den 😉

mirka20
9. jan 2008

papa terez 🙂

zaza_na
9. jan 2008

mirka, ja uz sa poberam pomaly. ty si este stale tam? 😕

zaza_na
9. jan 2008

tak tu uz asi nikto nie je. papa zajtra 😉

jankabelka
10. jan 2008

dobré ránko babenky 😉

terezicka
10. jan 2008

Dobré ránko hlásim sa aj ja 🙂 Včera mi poobede písala Kila ako bolo na 4D: " Ahoj! Tak to máme za sebou, 18 minútovú nahrávku za 1500 SK, ale malá bola zlatá, zobudili sme ju, zívala a usmievala sa, a leží zatiaľ krížom. Manžel sa správal ok. Pa!"

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre