Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zabka
28. feb 2008

Ann musis sa tesit..... na draheho, na mna.... hihihii 😉
To som rada pahu... 😀

zaza_na
28. feb 2008

dobre ranko 😉
tak dnes tu asi bude tichsie, ked terezicka ostala domka. aspon si poriadne oddychne 😉
mirka, neboj, krati sa ti to cim dalej tym viac. zachvilu budes uz len domka 😵 dnes skusis ostat dlhsie?
pavli, grafik je krasny. neboj. teplotky su stale v pohode. 😉 uz len tyzden!
annavi, tak dnes v robote ani nepracujes, ze? vsak ked je to posledny den, treba sa so vsetkymi rozlucit 😉 ubytko teda poriesene, vsak?
zabka, aj tvoj grafik vyzera nadejne. posielam vam babulky virusiky!
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
a neviete co je s andulkou? davno tu nebola... 😕

mirka20
28. feb 2008

pavli, tak byvam pri bille, len mi prezvon, ked prides, ponavigujem ta, aby si trafila 😉
ann, zivot ide dalej a ty budes mat dalsich dobrych ludi okolo seba, takze opat bude dobre 🙂

zabka
28. feb 2008

Dakujeme zuzi uz som ich pohltala.... 😉

pahu
28. feb 2008

Zabka a mne si žiadne nenechala? 😠 😕 😠

Mirka oki, tak pri Bille ťa prezvoním 😀

Zuzka, no nie je to ukážkový tehu graf, ale čo už 😀

zaza_na
28. feb 2008

pahu, vsak ukazkovy tehu graf nenexistuje 😵 kazdy, co ma na konci // je idealny!
neboj, mirka urcite tiez posle nejake virusiky 😉

mirka20
28. feb 2008

aj ja vam posielam par tehu virusikov:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
pavli, ok, budem cakat prezvonenie 🙂
zuz, ved to, ze sa to krati. dnes neviem co je so mnou, ale boli ma aj krize aj brusko trochu, tak uvidim, ako to bude s dnesnym nadcasovanim

pahu
28. feb 2008

Mirka Ďakujem, zjedla som ich rad radom úplne všetky 😀 Sory Zabka 😀

pahu
28. feb 2008

Zazi, a nebolo by to jednoduchšie keby existoval? Bola by to pre nás šablóna a nemuseli by sme sa nádejať a potom zase sklamať taaak často.. Od začiatku by sme mohli veideť na čom sme 😀 😀

annavi
28. feb 2008

dakujem babule ste zlateee..
ano zaza ubytko mame...vzali sme si do podnajmu domcek 5 kilákov od Nemsovej...takze aspon nieco...
jaaj...sa mi nic nechce..a ochvilocku uz odchazdam..nadobro..idem na ubytku a ideme sa rozluckovat o druhej.....

zaza_na
28. feb 2008

to sa zial neda pahu, lebo kazda sme ina... a mozno je to tak aj lepsie lebo si potom pomyslis, ze nic z toho a hop zrazu // 😀
mirka, vsak uvidis, ako s abudes citit. ked ta bolia, radsej si chod pekne domov a oddychuj.

annavi
28. feb 2008

zabka uz sa teskam na nase rande 😉

pahu
28. feb 2008

Mirka, si tehu a máš pod srdiečkom Rebeku... Nepáči sa mi, že atkto hazarduješ. ☹ 😠

Zazi 😵

Mirka a Terez sa neozvala? Nepôjde radšej k tomu dokimu, či je všetko O.K.? 😕

mirka20
28. feb 2008

pavli, brusko uz ma neboli. bolelo ma asi zo vcerajsieho prezratia, lebo som bola na wc a uz je dobre 😵 krize su zatial tiez uz v pohode. ja sa fakt snazim neprepinat. 😔 uvidim, ako sa budem citit okolo stvrtej, potom sa rozhodnem.
terez mi pisala rano, ze nepride a ze mozno pojde k dokimu, tak som jej povedala, ze ak by sa jej vratila teplota, tak nech ide k dokimu, ale odvtedy sa mi nezvala. napisem jej okolo obeda, ak by teraz spinkala, aby som ju nezobudila

pahu
28. feb 2008

Mirka no tak dobre, ukecala si ma... 😉
A aké máte plány na víkendík? 😵

mirka20
28. feb 2008

pavli, asi ti moje ani nenapisem, lebo by si ma vyhresila. 😔

pahu
28. feb 2008

Ojoj Mirka, prečo asi viem že budeš v robotke? 😔 Zlatíčko ale vieš o tom že napriek tomu, že si už vo vysokom štádiu tehotenstva, stále sa môže niečo stať 😠 Štve ma to aj kvôli tomu, že ste sa naozaj o mimi snažili a ja si momentálne myslím, že treba prehodnotiť, či je tá práca až taká dôležitá... Mirka, neukecám ťa iba na jeden pracovný víkendový deň? 😨 😕 😵

mirka20
28. feb 2008

pavli, tak presne to planujem. len sobota bude pracovna, nedela bude oddychova. slubujem 😉 mna to s tou robotou tiez stve, len ja som taka, ze nechcem nechavat robotu na druhych, kedze viem, ze kolegyne su tu od rana do noci od pondelka do nedele a este by mali robit aj moju robotu. tak sa snazim robit len tych 8 - 9 hodin, kym vladzem a potom idem domov oddychovat.

pahu
28. feb 2008

Mirka ja ti v tomto verím, ale kolegyne nie sú tehotné 😉 Ty máš pod srdiečkom Rebeku,ˇslniečko 😀

mirka20
28. feb 2008

pavli, ved ja viem, ale... 😔 ale my s rebekou to zvladneme, my sme bojovnicky 😵

pahu
28. feb 2008

Oki doki, len aby potom aj Rebeka nebola taká čulá, keď si budeš chcieť ty odpočinúť a ona bude účtovať 😀

mirka20
28. feb 2008

len to dufam, ze nie 😀 ja uz nechcem mat s uctovnictvom nic spolocne

pahu
28. feb 2008

Mirka, myslím že Rebeka bude tiež účtovníčka a už teraz sa jej pred očkami pohybujú čísla.. A na 3D napohybovala prštekami ako na kalkulačke? 😀

mirka20
28. feb 2008

nie, nepohybovala, ale bola taka zamyslena, ako by rozmyslala, ze ako to ma zauctovat 😀

zaza_na
28. feb 2008

no ktovie mirka, co nas caka v uctovnictve o takych 20 rokov? mozno budu take super programy, ze len stikne jeden gombik a bude to spravene... 😀 tak nezahadzujte este flintu do zita aj s Rebekou 😉
riadna science fiction, co? musis nado mnou krutit hlavou... 😀 😀 😀

andulla
28. feb 2008

Ahojte dievčatká 🙂 Trochu som sa odmlcala. Mam depkovske obdobie ☹

zaza_na
28. feb 2008

ahoj adullka. uz sme sa aj zamyslali, kde si sa vytratila 😕
co sa deje? 😔

andulla
28. feb 2008

Teraz mam nejake zvlatne obdobie. Nic ma nebavi lendepkujem. Mozno je to aj z toho, ze som uz dlho na PN. 😒 A navyse dnes by som mala mat ovulku, ale asi som ju mala v utorok a pravdepodobne sme ju prepasli lebo snazilkovali sme v nedelu rano ☹ No uz sa nebudem vobec na seba sustredovat a necham to tak, ze ked bude, tak bude a ked nie tak nie ☹ Uz nevladzem 😠

zaza_na
28. feb 2008

andulka, vsak aj ked bola ovulka v utorok a snazilkovali ste v nedelu, stale je sanca 😉 praveze je vacsia sanca ostat tehu, ked sa snazilkuje pred ovu... neboj.
urcite mas depku z toho, ze si stale doma na tej PN. a ako noha? lepsi sa to?
teraz mate na Sk krasne pocasie, ze? svieti u vas slniecko? tu je tak skaredo, zamracene a asi bude aj prsat...
ak sa ti da, nemohla by si sa niekde vyvalit vonku na slniecko a polebedidt si trosku vonku a pocitat knihu?
alebo si skuste spravit aspon nejaky taky vikend, co najviac pobudnut vonku, kolko ti to len ta PN dovoli 😉

pahu
28. feb 2008

Andulli ahoj 😀
My ťa rozveselíme neboj sa 😉 Takže, spermijky dokážu žiť v nás až 3-5 dní, takže nikdy nevieš.... Ja som si myslela že max 3 dni, ale som si prečítala v čakárni v centre, že tie naj naj až 5 dní 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre