Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

andulla
28. feb 2008

Zazi mas pravdu je tu krasne slnecno, ale len do piatku, ale nevadi. V sobotu ideme s polovickou na veceru a potom dame doma trosku vinka aspon nejaka zmena 🙂
Pavli dakujem za povzbudenie, ty mas stale dobru naladu. ako to robis 🙂 Uz sa tesim na stvrtok ako rano das do albumiku testik s // 🙂

mirka20
28. feb 2008

andulka, silno drzim paste, nech spermijky prezili a ty si tehu

andulla
28. feb 2008

Ahoj Mirka dakujem, ale velku nadej tomu nedavam ☹ Vonku je krasne slnecno a ja mam naladu ako keby uz tyzden prsalo.

Zazi koleno po operacii je v pohodke. Uz si mozem aj cupnut, tak do polky, ale v nedelu mi opuchla noha pri clenku. No snad uz je vsetkemu koniec a vo strvtok buduci tyzden mi povedia, ze je to ok. Trosku mam strach lebo v kolene mam vodu a snad sa vstrebe lebo jej nie je vela, tak uvidim 😉

mirka20
28. feb 2008

andulka, nadej je vzdy, len treba verit 😉

pahu
28. feb 2008

Anduli, a možno nedám 😠 😀 Ja ešte stále neviem či testnem, ak nie, tak idem ráno na krv a výsledok budem mať až o 14,00... Alebo testnem ale vám nepoviem čo mi vyšlo 😀

Anduli a nemám stále dobrú náladičku 😉 Ale aspoň sa snažím povzbudiť ľudí okolo mňa...

Možno sa budem opakovať, ale boli sme aj s drahým prinútení prehodnotiť hodnoty, podľa ktorých sme doteraz žili... Zarobiť peniažky, zabezpečiť sa aby ak príde mimi malo úplne všetko... Nie, je to všetko dôležité, ale šťastie prichádza postupne a nečakane a nie vtedy, kedy si to my naplánujeme,. Takže sa teraz tešíme z toho, že máme harmonický vzťah, sme živí a zdraví, tak isto naša rodina... Snažíme sa podporiť tú moju kamarátku, čo jej manželovi našli rakovinu, či už psychicky, taktiež sa ideme teraz dohodnúť, že zrejme aj trochu finančne... Je to naozaj o živote a jeho užívaní si a čo príde, to príde... Ak to bude negatívne, bohužiaľ to budeme musieť nejako prekonať a ak to bude pozitívne, musíme sa naučiť z toho tešiť a nebrať to ako samozrejmosť... 😉

pahu
28. feb 2008

Som si zafilozofovala 😀

andulla
28. feb 2008

Mas pravdu Pavli, uplnu pravdu. Taktosi to tiez hovorim, ale momentalne mam v hlave uplne nieco ine, ale mna to prejde a a snad ta sobota mi pomoze a v nedelu uz budem v pohode 😉 A neva ja si pockam aj do 14,00 hodiny kym napises, ze je to pozitivne. Ja tomu verim, ze teraz sa vam to podarilo 🙂

Mirka ano aj ty mas pravdu nadej je vzdy a umiera posledna. Ako som uz pisala mna to prejde. Mavam obcas taketo depky, ale nie nastastie casto 😝

pahu
28. feb 2008

Nnduli, myslíš že ti dovolíme sa utopiť v tvojich depkách? Nie nie nie, to teda nieeeeee! 😀 😀 😀

O týždeň mám testovať a nemám tu 100% optimistickú podporu? Tak ani na krv nepôjdem, alebo radšej prestanem chodiť na koníka 😀

zaza_na
28. feb 2008

andullka, vsak kazdu z nas z casu nacas chyti depka 😉 len dufam, ze ta velmi rychlo prejde a ten vikendik si dobre uzite 🙂
veru pahu, mas uplnu pravdu. aj my sme mysleli, ze najskor sa financne zabezpecime, postavime domcek a tak. ale nejak sa to uz moc tahalo, tak som si povedala, dost. to takto mozem cakat vecnost. tak zaciname stavat snad na jar a v aprili sa vraciame na Sk a este ani nevieme, kde vlastne budeme, kym sa postavi dom 😀 tak ani neviem, kde budem rodit, proste nic neviem a nic nemam naplanovane... 😅

andulla
28. feb 2008

Pavli no to teda nie, pekne pojdes 😉

mirka20
28. feb 2008

pavli, akoze sem nebudes chodit? budes musiet, lebo budes tehulka a budes potrebovat rady skusenych tehuliek 😉

andulla
28. feb 2008

Presne tak Mirka 🙂

pahu
28. feb 2008

Mirka, ale tu vládne nejaká depka a pracovné nasadenie a ja nechcem mať dieťa depresívneho karieristu 😀 😀 😎 😀

andulla
28. feb 2008

zazi tak je to najlepsie 😉 Aj ja verim, ze cez vikend uz budem v pohode 😉 Teraz idem upratat a nieco navarit lebo poobede pride moja mamina na navstevu a mozem sa jej venovat. Zajtra pridem urcite za vami 🙂 Prajem vam krasny zvysok dna 🙂

pahu
28. feb 2008

Zazi, však niekde už len budete a aj porodiť musíš, a kde? To je podľa m,ňa dosť jedno 😀

Anduli, Pa.

zaza_na
28. feb 2008

andullka, pa. krasny den a zajtra ta zase cakame 😉
pahu, vsak snad ma dakde uz prijmu, ked to na mna pride 😀

pahu
28. feb 2008

Zazi, keby nie, zavolaj mi, pribehnem ťa odrodiť, však som to už toľkokrát vo filmoch videla a aj zažila... Aj som za tie rodičky dýchala tak ako sa má 😀

mirka20
28. feb 2008

pa andulka 🙂
pavli, ja za to nemozem, ze sa blizi najhorsi termin v roku pre uctovnikov 😝 a ja nechcem mat rebeku ako depresivneho karieristu 😖

zaza_na
28. feb 2008

pahu tak dohodnute. budes moja dula - tak sa im vravi, ze? 😉 takze aj na nacviky spravneho dychania mam chodit k tebe, hej? 😝
mirka, neboj, Rebeka bude pokojne, mile, zlatucke a dobre dievcatko 😵

pahu
28. feb 2008

Zazi, presne tak, som dula a dýcham s tebou aj za teba 😀

Mirka, bude to karieristka, máš to spočítané 😅

mirka20
28. feb 2008

zuzka, to si aj ja myslim, ze bude cela po mne 😀

mirka20
28. feb 2008

pavli, karieristka moze byt, ale depresivna nie
inak super fotka, ty si taka kocka

pahu
28. feb 2008

Mirka, akurát som dala ďalšiu a idem dať aj nejakú bez make-upu, lebo som úplne iná v skutočnosti 😀

zaza_na
28. feb 2008

veru pahu, kocka si 😉 a co tam hladate pod tymi satami? 😀
presne tak mirka, bude po mamine a nebude vobec depresivna, vsak nebude mat ani byt preco 😉
uz ste po obede babule?

pahu
28. feb 2008

Zazi, Mirka, ja neviem, preto som tam dala túto foto, lebo už je to 1 a 1/2 roka od svadby a dnes mi ju kamarátka poslala 😀 A už tam mám aj ďalšiu, tak vyzerám reálne, bez farbičiek na xichte 😀

zaza_na
28. feb 2008

pahu, asi som to uz nestihla. nic nove tam nie je 😀

pahu
28. feb 2008

Zazi viem, zmazali mi ich 😀 MŃa vždy odhalia, do prčic... Nájdem nejakú s miminom, aby ma nemohli zrušiť 😉

zaza_na
28. feb 2008

jaaaaj 😉 vsak nachvilku by mohli nechat, nech mozme kuknut... co ine si snazilka a nadejna tehulka moze dat do albumu? fotky deticiek? 😕

mirka20
28. feb 2008

pavli, ja som stihla aj tu s fajkou 🙂 a ty vyzeras dobre aj bez sminiek
zuzka, ja prave obedujem. teda polievku som jedla o dvanastej a teraz papam spagety.
prave mi volal manzel, ze uz odchadzaju z blavy, este sa zastavia v nitre a pride domov. takze dnes velke nadcasovanie nebude 😵

zaza_na
28. feb 2008

mirka, tak som rada, ze predsa len neostanes dlhsie 😉 aj ti to zdvihlo naladu, ze? 😵
dobru chut prajem. ja pojdem onedlho. dnes koncim skor, lebo idem za porodnou asistentkou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre