• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
zuz, ani neviem, ci mi to zdvihlo naladu, lebo neviem, ci vsetko, co som mala naplanovane stihnem spravit.
dobru chut aj tebe
28. feb 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky Mirka, tak vidíš, ja som totiž tvojmu manželovi volala, aby si zbalil obe karieristky čo najskôr a zobral ich domov :grinning:
28. feb 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zazi neboj, ja ešte mám veeeľa fotiek, pošlem ti nejakú na mail :grinning: Tú s tou fajkou, nenalíčenú, oki?
28. feb 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, si fakt zlata. vy ste sa urcite v blave aj stretli a ty si mu dohovorila. :grinning:
pisala som terezke, ale este neodpisala, co je s nou
28. feb 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka :grinning:

Tá Terezka ma trápi, hlavne by si možno mala aspoň na týždeň vziať PN-ku, kým sa jej neuľaví a nie sa trepať v autobuse každý deň hore dole :grinning:
28. feb 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, snad sa stiha :wink:
ja prave obedujem. dik mirka. ak jej budes este pisat pozdrav ju od nas ak sa da :wink:
pavli, no posli :wink: mas moju adresu?
28. feb 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám zazi trnka :grinning: Si to ty, však? :dizzy_face:
28. feb 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej :wink: tak sa tesim. uz cakam. to je na gmail? tak to mi hned ukaze ked dojde :slight_smile:
28. feb 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem teda na to :grinning:
28. feb 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, uz prislo. hned kuknem, len sa mi ozvala sestra :slight_smile:
28. feb 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasnačka, odtiaľ ti ich nikto nevymaže :grinning:
28. feb 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisala mi terezka, ze bola u obvodnej, ta ju vypisala na pn-ku na tyzden. bola aj na chirurgii a zajtra ide ku dr.gregorovi. len mi nenapisala,ze preco, tak som jej hned odpisala, ze co sa deje, ked bola aj na chirurgii a ide aj ku gyndosovi, tak cakam odpoved. a pozdravuje vas a ja som ju pozdravila od vas
28. feb 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj mirk. diki moc za infosky. dufam len, ze je vsetko ok... :confused: :pensive:
pahu, ich? tych fotiek je viac? :grinning:
28. feb 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zazi, 2 ks :grinning:
28. feb 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka ďakujeme za infošky, dúfam že je v poriadku :frowning2: Ale Gregor to určite dí zajtra do poriadku :wink: Však? :sunglasses:
28. feb 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz mi odpisala, ze bola na chirurgii pre podozrenie na slepak, ale ze je vsetko ok. obvodna ju vypisala len tak preventivne. zajtra mi da vediet, ako dopadla u doktora, ale dufam, ze aj tam bude vsetko ok. marek sa pekne o nu stara :dizzy_face:
28. feb 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak supis :wink: vsetko ok. zajtra k dr. gregorovi a aj si doma oddychne :wink:
este nieco take vybavit aj pre Mirku :grinning:
28. feb 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, nevymyslaj. ved ja by som po tej pn-ke musela v robote aj spavat, aby som to vsetko stihla do 31.3.
28. feb 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj, mirka :pensive: vy tam jednoznacne potrebujete viac uctovniciek - vsak je vas malo! a nahrada za teba? bude?
28. feb 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, trochu sa mi odľahlo, ale kľudnejšia budem, keď ju skontroluje aj Gregor,... Jatra budem čakať na výsledky :wink:
28. feb 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, urcite by tu mala byt minimalne este jedna uctovnicka, ale to by ju museli sefovci platit a to im urcite nepride vhod, lebo to by neutiahli po pri tych 2 obrovskych autach, hypoteke, lebo kupili v blave kancelariu vo vychytenej stvrti. za mna maju nahradu-kolegynu, kt.tu najprv bola na absolventskej praxi, potom na polovicky uvazok a teraz je ako nahrada za mna.
pavli, aj ja som sa dost prelakla, ale nastastie ma ukludnila. no a zajtra ide za tym dr.gregorom, tak dufam len potvrdi, ze je vsetko ok a malicka fazulka pekne rastie
28. feb 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka oki, a kedy už pôjdeš domenko? Však už sú 3 hodiny :wink:
28. feb 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavlinka, idem rychlo kuknut, lebo zachvilku odchadzam. som sa zakecala so segrenkou - bola na prietokoch a na sone a maly je stale zle (nie je dolu hlavickou), takze ma sekciu istu a pojde si to o par tyzdnov vybavovat.
a o klboch sme sa bavili... no proste dlha diskusia :grinning:
28. feb 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, co ste to tam pili z tych kyblikov? nexcem sa ani vyjadrovat, na co sa to ponasa... :grinning:
vsak ty si riadna kocica, aj ked nie si nalicena :slight_smile:
28. feb 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto je to tam vlastne vsetko na tej fotke?
28. feb 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zazi :grinning: Ja som ti napísala do majlu, čo je v kýblikoch :grinning: A na fotke je so mnou aj brat a jeho frajerka :wink:
28. feb 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa babenky! idem ja uz. majte sa kresne :wink:
28. feb 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pa Zazi, asi som ostala sama :frowning2:
28. feb 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa zuzka :slight_smile:
pavli, som tu, len som tu mala klienta a aj sef tu chodil ako splaseny, tak som sa musela tvarit, ze ho pocuvam a prikyvovat :grinning:
28. feb 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka oki :grinning: Aj tak cítim, že si zrejme myšlienkami v účtovníctve :grinning: Máš toho asi veeeľa :frowning2:
28. feb 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok