Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
28. feb 2008

zuz, ani neviem, ci mi to zdvihlo naladu, lebo neviem, ci vsetko, co som mala naplanovane stihnem spravit.
dobru chut aj tebe

pahu
28. feb 2008

Díky Mirka, tak vidíš, ja som totiž tvojmu manželovi volala, aby si zbalil obe karieristky čo najskôr a zobral ich domov 😀

pahu
28. feb 2008

Zazi neboj, ja ešte mám veeeľa fotiek, pošlem ti nejakú na mail 😀 Tú s tou fajkou, nenalíčenú, oki?

mirka20
28. feb 2008

pavli, si fakt zlata. vy ste sa urcite v blave aj stretli a ty si mu dohovorila. 😀
pisala som terezke, ale este neodpisala, co je s nou

pahu
28. feb 2008

Mirka 😀

Tá Terezka ma trápi, hlavne by si možno mala aspoň na týždeň vziať PN-ku, kým sa jej neuľaví a nie sa trepať v autobuse každý deň hore dole 😀

zaza_na
28. feb 2008

mirka, snad sa stiha 😉
ja prave obedujem. dik mirka. ak jej budes este pisat pozdrav ju od nas ak sa da 😉
pavli, no posli 😉 mas moju adresu?

pahu
28. feb 2008

Mám zazi trnka 😀 Si to ty, však? 😵

zaza_na
28. feb 2008

hej 😉 tak sa tesim. uz cakam. to je na gmail? tak to mi hned ukaze ked dojde 🙂

pahu
28. feb 2008

Idem teda na to 😀

zaza_na
28. feb 2008

pavli, uz prislo. hned kuknem, len sa mi ozvala sestra 🙂

pahu
28. feb 2008

Jasnačka, odtiaľ ti ich nikto nevymaže 😀

mirka20
28. feb 2008

pisala mi terezka, ze bola u obvodnej, ta ju vypisala na pn-ku na tyzden. bola aj na chirurgii a zajtra ide ku dr.gregorovi. len mi nenapisala,ze preco, tak som jej hned odpisala, ze co sa deje, ked bola aj na chirurgii a ide aj ku gyndosovi, tak cakam odpoved. a pozdravuje vas a ja som ju pozdravila od vas

zaza_na
28. feb 2008

joj mirk. diki moc za infosky. dufam len, ze je vsetko ok... 😕 😔
pahu, ich? tych fotiek je viac? 😀

pahu
28. feb 2008

Zazi, 2 ks 😀

pahu
28. feb 2008

Mirka ďakujeme za infošky, dúfam že je v poriadku ☹ Ale Gregor to určite dí zajtra do poriadku 😉 Však? 😎

mirka20
28. feb 2008

tak uz mi odpisala, ze bola na chirurgii pre podozrenie na slepak, ale ze je vsetko ok. obvodna ju vypisala len tak preventivne. zajtra mi da vediet, ako dopadla u doktora, ale dufam, ze aj tam bude vsetko ok. marek sa pekne o nu stara 😵

zaza_na
28. feb 2008

tak supis 😉 vsetko ok. zajtra k dr. gregorovi a aj si doma oddychne 😉
este nieco take vybavit aj pre Mirku 😀

mirka20
28. feb 2008

zuzka, nevymyslaj. ved ja by som po tej pn-ke musela v robote aj spavat, aby som to vsetko stihla do 31.3.

zaza_na
28. feb 2008

ach jaj, mirka 😔 vy tam jednoznacne potrebujete viac uctovniciek - vsak je vas malo! a nahrada za teba? bude?

pahu
28. feb 2008

Mirka, trochu sa mi odľahlo, ale kľudnejšia budem, keď ju skontroluje aj Gregor,... Jatra budem čakať na výsledky 😉

mirka20
28. feb 2008

zuzka, urcite by tu mala byt minimalne este jedna uctovnicka, ale to by ju museli sefovci platit a to im urcite nepride vhod, lebo to by neutiahli po pri tych 2 obrovskych autach, hypoteke, lebo kupili v blave kancelariu vo vychytenej stvrti. za mna maju nahradu-kolegynu, kt.tu najprv bola na absolventskej praxi, potom na polovicky uvazok a teraz je ako nahrada za mna.
pavli, aj ja som sa dost prelakla, ale nastastie ma ukludnila. no a zajtra ide za tym dr.gregorom, tak dufam len potvrdi, ze je vsetko ok a malicka fazulka pekne rastie

pahu
28. feb 2008

Mirka oki, a kedy už pôjdeš domenko? Však už sú 3 hodiny 😉

zaza_na
28. feb 2008

pavlinka, idem rychlo kuknut, lebo zachvilku odchadzam. som sa zakecala so segrenkou - bola na prietokoch a na sone a maly je stale zle (nie je dolu hlavickou), takze ma sekciu istu a pojde si to o par tyzdnov vybavovat.
a o klboch sme sa bavili... no proste dlha diskusia 😀

zaza_na
28. feb 2008

pavli, co ste to tam pili z tych kyblikov? nexcem sa ani vyjadrovat, na co sa to ponasa... 😀
vsak ty si riadna kocica, aj ked nie si nalicena 🙂

zaza_na
28. feb 2008

a kto je to tam vlastne vsetko na tej fotke?

pahu
28. feb 2008

Zazi 😀 Ja som ti napísala do majlu, čo je v kýblikoch 😀 A na fotke je so mnou aj brat a jeho frajerka 😉

zaza_na
28. feb 2008

papa babenky! idem ja uz. majte sa kresne 😉

pahu
28. feb 2008

Pa Zazi, asi som ostala sama ☹

mirka20
28. feb 2008

pa zuzka 🙂
pavli, som tu, len som tu mala klienta a aj sef tu chodil ako splaseny, tak som sa musela tvarit, ze ho pocuvam a prikyvovat 😀

pahu
28. feb 2008

Mirka oki 😀 Aj tak cítim, že si zrejme myšlienkami v účtovníctve 😀 Máš toho asi veeeľa ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre