Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
28. feb 2008

pavli, dost, ale co narobim 🙂 ale uz len par tyzdnov a potom budu moje myslienky len pri rebeke, ziadne uctovnictvo 😵

pahu
28. feb 2008

Mirka a trošku aj pri nás 😉

mirka20
28. feb 2008

jasne, ze aj pri vas, ale rebeka bude prvorada 😵 ked som sa jej dost malo venovala tieto mesiace, tak jej to vynahradim, ked budem na materskej

vejinka
28. feb 2008

mirka tebe to ale utekaaaaa 😲

mirka20
28. feb 2008

vejinka, ved aj tebe uz pekne svieti 14tt 😉

mirka20
28. feb 2008

odchadzam uz aj ja domov. papa zajtra 🙂

pahu
28. feb 2008

Pa, aj ja už o chvíľu letím 😀

kila
28. feb 2008

Ahojte!
Majte sa! 😅

kila
28. feb 2008

Pahu ty máš super graf, taký aký som mala ja, takže žiadne stresy, fazuľka bude... 😵
Mirka, Terezka, Zuzi a aj ostatné brušaté, držte sa! 😵
O dva týždne prídem vás pokukať zase! Majte sa! Papa! 😵

kila
28. feb 2008
pahu
28. feb 2008

Ahoj Kiluska, este si tu? 😀

kila
28. feb 2008

Som! Čo tu robíš? 😅

pahu
28. feb 2008

Ja? Ja som uz doma, lezim na gauci a naplnam si svoju zavislost na konikovi 😀 A ty? Preco k nam chodis takto vecer? 😀

kila
28. feb 2008

Manžel teraz chodí do roboty poobede, tak pred obedom ma zamestná on a potom obyčajne mám čas až takto večer... navyše som na nete len keď som doma ju našich, lebo my doma nemáme net... 😉

sharlotta
28. feb 2008

Ahoj Kila. Zastihnem ta dnes? 😉

pahu
28. feb 2008

Jaj, no tak to ta ospravedlnuje 😀
Citala si o Terezke? Dnes ani nebola v robote, dokonca mali podozrenie na slepak, tak zajtra ide aj ku gynekologovi 😒 Vsetci iba cakame, ze dufame ze to bude O.K.

sharlotta
28. feb 2008

Ejha, tak to dufam, ze s tou Terezkou bude vsetko OK. 😒 Inak zdravim vsetky, davno som tu asi nebola...Pahu a ty ako?

kila
28. feb 2008

Ahoj Sharlotta! Dnes sa dejú zázraky... že aj ty si tu!!! 😵
Pahu, ano, čítala som... chúďa... chytilo ju asi len niečo, nejaký hnusný vírus či čo... hádam bude všetko ok, však už pomaličky končí 1. trimester... 😅 Mňa trápi tá horúčka, to nie je dobré... 😖

kila
28. feb 2008

Sharlotta ešte si sa nepridala k snažilkám? 😅

sharlotta
28. feb 2008

Jaaaj Kila, taka som rada, ze ta "vidim"! Nepridala, ani sa tak skoro nepridam. Mozno tak o rok...Jaj a citala si, ze som konecne urobila statnice? 😅

pahu
28. feb 2008

Jeeej ahoj Sharlotka 😀

Aj my dufame ze je to iba nejaka viroza, hlavne nech si oddychne 😉

kila
28. feb 2008

Sharlotta, nie... tak GRATULUJEM! 😵 😵 😵 To je ale dobrá správa! 😵
Tak o rok ti budeme dávať potom už len dobré rady... ty sa ale budeš mať! 😀 😀 😀 Ja musím všetko zisťovať... 😝

pahu
28. feb 2008

Kiluska, ale vsak tebe to musi robit radost 😀

Jaj, keby som uz mala fazulku v brusku, asi zajtra uvarim aspon fazulkovu polievocku 😀

kila
28. feb 2008

Pahu, také príjemné veci, že ako rasti bábo a tak, zisťujem rada... ale také povinnosti okolo materskej dovolenky a tak - to nieeeeeeee.... 😝 😝 😝

sharlotta
28. feb 2008

No, pridem si po informacie 😀 A pamatas, ze sme moje statnice riesili este pred svadbou na MS?...Tak tie som konecne...No, mne to pride este vzdy neuveritelne, tak sa chvalim. 😀 😝 Ak vam top nevadi 😉
Pahu, zde sa mi, ze som citala cosi, ze sa chystas testovat, ci to som zle citala?

pahu
28. feb 2008

Sharlotka, ja sa tesim s tebou, lebo momentalne rozmyslam, ze sa pustim do maleho doktoratu 😀

A testovat? Este je zavcasu, som 7 DPO, ale po inseminacii a mam divne pocity v brusku.. alebo si to ozno trochu aj nahovaram 😀 Aspon nieco 😀 Mam stale pocit takeho nafuknuteho bruska, teda podbruska, akehosi tlaku 😉 A na krvne testy idem vo stvrtok o tyzden... A ci budem testovat aj pred tym to neviem, ale drahy ma v nedelu narodky, tak mozno iba skusim, ale je to yavcasu, budem iba 10 DPO 😀

Kilus co mas na mysli? 😵 😕

kila
28. feb 2008

Sharlotta, prečo by vadilo! Však ja viem, že s nimi nejak meškáš... práve preto mi to robí takú veľkú radosť, že si to predsalen zvládla... aj napriek obavám tvojich rodičov, že keď sa vydáš, tak už štátnice nikdy neurobíš! Sú na teba aspoň pišní? 😅

kila
28. feb 2008

Pahu myslím na vybavovačky, papierovačky okolo toho... 😝

sharlotta
28. feb 2008

Dik Kila a Pahu, ze sa tesite so mnou. Jasne, ze nasi su radi, asi si aj vydychli. 😀
Pahu, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj!!!!!!!!

sharlotta
28. feb 2008

Mnam, fazulova polievka! 😝 Pahu, pridem ochutnat. 😀 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre