Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zaza_na
29. feb 2008

urcite je vporiadku. asi je este u dr. 😕 snad sa nam onedlho ozve 😉
zabka, neviem, co si to tam porobila. ale skus este raz, mozno to vyjde spravne 🙂

zabka
29. feb 2008

co mam napisat sem? Personal Message (VIP Members only):

pahu
29. feb 2008

Zabka, idem sa na to pozrieť, ale ty mi s tvojim grafíkom pekne šliapeš na päty 😀 Teším sa z teba 😵

nellie_
29. feb 2008

Ahojte 😉 🙂 🙂 🙂
Čo to čítam, Terezka ma nejake problemy?? 😨 Dufam, ze to nie je nic vazne... ☹
Ja mam dnes dovolenku a som hore od 6. to je ako na jed môžem spat a nespim...za chvilu pojdeme do mesta, ideme konečne omrknut banky aky uver nam ponuknu....Ale este cakam draheho, lebo velice kuka posledne dva diely telenovely, ako keby videl 200 casti pred tym.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ale normalne ani nedycha aky je zažratý do Palomy.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabka
29. feb 2008

Ako sliapem? SOm tesne za tebou ta prenasledujem.... 😀

zabka
29. feb 2008

Ze do Palomy.... 😀 😀 😀 😀

nellie_
29. feb 2008

Zabka ja sa tu na nom kosim...ked mu idem nieco hovorit, ze "ticho ticho" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabka
29. feb 2008

Normalne nechapem.... 😀 😀 😀 😀 😀
Aspon mas zabavku....

pahu
29. feb 2008

Nellie, Paloma??? 😀 Počuj, kde to vy bývate? Ja mám sesternicu v Tatra banke, ak by ste boli v BA, poskytla ba som Vám na ňu kontakt, je šikovná a nemuseli by ste tam ísť 150 krát 😀 😀

Zabka, však to, už si ma celú došliapala 😀

mirka20
29. feb 2008

ahoj nell 🙂 takze mas doma show 😀

zabka
29. feb 2008

Ale to nie.... tvoj grafik je peknucky vidis mala som pravdu ze to bolo uhniezdovanie... 😉
no co si zisitila?

nellie_
29. feb 2008

Tak tak...sa tu smejem od rana....prave ide svadba a ja som mu to prepla narocky.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale ved pritom ani neni taka romantická duša, tak neviem čo ho to tak chytilo 😀 😀 😀 😀
Ja sa uz psychicky pripravujem na to ze ideme do mesta mu kupovat rifle..nervy moje to zasa zazijem hundrania, ale co s nim ked je ako v 36tt a brusisko mu trci zo vsetkého.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
To ked sa nam pytaju ze ci necakame rodinku, tak kazdemu poviem ci nevidia ze je tesne pred pôrodom, ze ved uz mu aj pupok vytláča a brucho sa zosúva dole.. 😀 😀 😀 😀 😀

pahu
29. feb 2008

Zabjka, az teraz sa na to idem pozrieť 😀

pahu
29. feb 2008

Zabka, do toho nič nenapíš iba klikni na done 😀

mirka20
29. feb 2008

nell, ty si exotka 😀

nellie_
29. feb 2008

pahu, my byvame riadne daleko od Bratislavy... no som zvedava ako s tym uverom dopadne... 😖 nemam chut na tie papierovacky ale co nam ine zostava....

zaza_na
29. feb 2008

nellie, ahojky 😉 som sa dobre zabavil na tvojom manzelovi takto hned zrana 🙂 ale musis vediet, pri telenovele ti staci ked kuknes kazdu 10-tu az 20-tu cast a si v obraze. tak ho tak trosku aj chapem 😀 😝

zabka
29. feb 2008

Uz to tam maaaaaaaaaaaam jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kuk... 🙂 🙂

nellie_
29. feb 2008

Zuzik, to mas pravdu, s tymi telenovelami...ale keby teraz vidite ako sa usmieva, lebo je uz koniec, svadba romantika a on sa normalne usmieva....ho tu sledujem jednym očkom... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabka
29. feb 2008

No povedzte neni ta zabka naaaaaaaaaadherna.... 🤐 🤐 🤐

mirka20
29. feb 2008

v utorok sme boli pozerat nocne stoliky do nasej spalne, tak sme si aj vybrali tieto:
http://www.jolin.sk/sk/vyrobok/betty-02-nocny-s...
a ked sme boli v predajni vyberat tie stoliky, tak sa mi strasne zapacila komoda z tej istej kolekcii, tak sme sa rozhodli aj tu kupit. tak nakoniec bude mat rebeka na vecicky krasnu komodu a bude to sluzit aj ako prebalovaci pult.povodne na to mala sluzit jedna skrinka, ale ked som uvidela tuto komodu, tak som neodolala. ja sa tak z toho vytesujem. dnes to ideme objednat. a este aj cenovo je to prijatelne, lebo je to z bukasu, nie masiv, tak nas to cele vyjde tolko ako jeden nocny stolik z masivu
http://www.jolin.sk/sk/vyrobok/betty-02-komoda-...

zaza_na
29. feb 2008

jeeej, zabka. ta tvoja zabka je uplne super 😀 tak sa ti to nakoniec podarilo 😉
nellie, to musis mat teda riadnu srandu doma 🙂 uz skoncili, ci ide pozerat dalsiu? 😝

mirka20
29. feb 2008

jej, zabka, aka krasna zabka 😵

zaza_na
29. feb 2008

supis mirka. pekne ste vybrali 😉

zabka
29. feb 2008

No hej... nemala som v nastavenie zaskrtnute ze sa mi to ma zobrazit... nie v anglictine az tak dobra... ale nasla som to.... 😀 😀

mirka20
29. feb 2008

dakujem zuzka. aj ja som z toho cela unesena. dufam, ze nam to coskoro dodaju, lebo nam v predajni povedali, ze mozno to budu mat aj skladom, tak dodacia lehota nebude taka dlha 🙂

nellie_
29. feb 2008

uz nepozera, teraz ma nahana, ze ako to ze som este v pyžame 😀 😀 Tak idem nahodiť omietku na ksicht, nech mozem vyliezť medzi ľudí...Už to vidim, doteraz kukal a teraz ma bude nahanať... 😀

Zlatá žabka....Mirka super ste vybrali a dobre ste to vyriesili ze komoda bude zaroven prebalovaci pult.. 😎 😵

mirka20
29. feb 2008

nell, mne sa vzdy komody pacili a uz som to videla, ze to vyuzivaju aj ako prebalovaci pult. len som nechcela navysovat vydavky, kt. su uz aj tak dost vysoke. no ale ked sme uvideli tuto a tu cenu, tak bolo rozhodnute 🙂
prave mi napisala terezka, ze je vsetko ok, ze malicke je na take stavy zvyknute. len dost kasle. ale ze buduci tyzden je doma, takze bude moct oddychovat

pahu
29. feb 2008

Mirka, pekne ste vybrali, ja mám rada čerešňu.. a je tá komoda hore dostatočne široká? Nie že sa ti z tadiaľ Rebeka skotúľa 😵

Nellie, ty si fakt strašný exot 😉

Zabka, no vidíš ty šikulka pišulka, žabka skákajlabka 😀 Tebe sa tam pekne hodila tá žabička 😉 Ja mám slimáčika preto, že v snažilkovaní sme nejakí zabrzdení, zatiaľ a že pomaly ďalej zájdeš 😀

Zazi, tak ako? Pôjdeš s drahým?

zabka
29. feb 2008

Ved som ju aj preto hladala to bolo prve co som kukala... 😉 .. No my sice skaceme ale tiez nejako pomaly... 😉 😀 ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre