Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
29. feb 2008

Zazi, tak nevoľnosť som dnes mala, ale neviem z čoho.. Však uvidíme.... Ale ďakujem 😀 Idem si aj ja poznačiť do diáriku, ako sa cítim 😵

mirka20
29. feb 2008

pavli, som tu dnes do stvrtej. a citit som sa citila tak, ze ma neboleli prsia iba bradavky a mala som take bolesti v bruchu,ako pred mrchou, ale to bolo divne, lebo ja som po vysadeni hak nemala bolesti, mne vzdy prisla mrcha potichu. a kazdu chvilu som chodila na wc s tym, ze ci uz prisla. ale vedela som, ze by nemala prist, lebo som mala teplotu hore. a kazdu noc som isla na wc na malu. ako sem-tam som zvykla aj pred tehu, ale teraz to bolo pravidelne kazdu noc

pahu
29. feb 2008

Oki Mirka... Ja tiež pred mrchou nemávam žiadne príznaky, začne mi vždy potichučky špinením asi 1-2 dni a potom 2 dni silno a potom už iba došpinenie... Tak však uvidíme... Bradavky mám len citlivé, žiadna bolesť 😉

No uvidíme... Ale v tú nedeľu testnem, to zvládnem, však logika mi hovorí, že asi tam 2 // nebudú, ale ak by boli, potešila by som sa ja a aj manžel na narodeniny 😀

mirka20
29. feb 2008

pavli, ok. potom napis, ak by boli 2//. a aj keby neboli. som zvedava. a tie bradavky myslim, ze tiez boli len citlive, ale uz fakt neviem...

pahu
29. feb 2008

Jasnačka Mirka, a to mám napísať aj keď bude 1 /? 😕 Prijímaš MMS-ky? Pošlem foto 😀

mirka20
29. feb 2008

pavli, mms prijmam, len mi nik neposiela 😔 tak sa uz tesim na tvoju spravu 🙂 a chcem vediet, aj keby bola len 1/

nellie_
29. feb 2008

Ahojte 🙂
tak a sme doma...pobehali sme po bankach, a do mesta sme nesli..je vonku otrasne nechcelo sa nam...takze manzelik bude chodit v malych riflach, ked sa mu nechcelo....kupim mu asi nejake tehotenske cez bazar s tou elastickou vlozkou a budeme mat pokoj s nim, moze kludne priberat a nic ho nebude tlacit.. 😀 😀 😀 😀

pahu
29. feb 2008

Oki doki, tak to odfotím a pošlem ti mms aj keby bola 1 / 😀

mirka20
29. feb 2008

jeeeej, prisla mi mms 😵

nellie_
29. feb 2008

Jéj Pahu, ty v nedelu uz testujes? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Budem na teba mysliet...tfuj tfuj tfuj poplula som monitor pre stastie......(teraz ho pojdem vyprontovat 😀 )

pahu
29. feb 2008

Nellie, ďakujem ale je to ešte zavčasu, iba to skúsim kvôli manželovým naredeninám 😀 a ty máš novú foto? Cica mica parádnica 😀 😀 😀

Mirka faaaaakt? A od kohoooooo! 😀

nellie_
29. feb 2008

Hej zmenila som 😉 ...to jedno oko ma uz nebavilo, ale toto ma teraz mätie...tak neviem co to nevratim spat, na oko som bola uz zvyknuta 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pahu
29. feb 2008

Nellie 😉 Už vidíš na písmenká cez tie tvoje pľuvance? 😀

Počujte, Fedra mi napísala, že až do 11DPO môžem mať na teste 2// z pregnylu, ktorý som mala pichnutý 2 dni pred ovulkou.... Čo mám teda urobiť?

nellie_
29. feb 2008

pahu, uz som ho utrela,lebo som mala maly problem s tym.. 😀 😀 😀 😀 😀

To viem, pregnyl zevraj moze ovplyvnit test tusim az 8 dni po vpichnuti...tak neviem teda...tak este pockaj par dni... 😉 😎

pahu
29. feb 2008

Nellie, ale ja budem mat v nedeľu 12 dní po vpichnutí 😒

nellie_
29. feb 2008

Tak to uz ti neovplyvni Pahu, tak ak nevydrzis, testni sa... 😉 🙂 Nie, že pustíš.. 😀 😀 😀

zaza_na
29. feb 2008

jeeej, nellie, aka fesna nova fotka! chvalim 😵
pahu, tak ja neviem. asi by si mala radsej pockat... 😕

mirka20
29. feb 2008

jej, nell, nova fotocka 🙂
pavli, od tebaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀
s tym pregnylom neviem. ale zas ak by aj vysli 2//, vsak co, aspon sa budes tesit a budes mat dobru naladicku. ale zase ak by vo stvrtok nevysli, tak aby si nebola smutna 😔

nellie_
29. feb 2008

Dakujem za pochvalu fotecky...ja si na nej pripadam divna...to som sa samo-fotila a na tych vzdy vypadam ako pako, alebo pakyňa 😀 😀 😀 😀

mirka20
29. feb 2008

nell, vobec nevyzeras ako pako ani ako pakyna. vsetky tu menite fotky, musim aj ja nieco poriesit 😵 mozno ked pridete po vikende, tak ani nebudete vediet, s kym si pisete 😉

nellie_
29. feb 2008

Mirka, ty veru teraz vypadas uuuuplne inak ako na fotecke nevestičkovsej 😉 😵 😵 😵 😵 😵

Baby zasa sa mi dari..idem velice umyvat dlazky a najskôr som isla vo vani nalievat vodu do kybla a nejake to mame pokazene takze ked som pustila napustanie tak sa mi to same preplo na sprchu a vypadam ako vodnikova zena a aby to nebolo malo tak ked som ten kybel dala na zem v kupelke a so zavretymi ocami som hladala uterak aby som si utrela tvar tak som do toho kybla aj skocila.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 musim sa sama na sebe smiat, este ze neni doma moj manzel zasa by mu pribudla historka za ktoru by sa mi vysmieval.. 😀 😀 😀

nellie_
29. feb 2008

a susedia museli mat sok, ked poculi moje škriekanie....uz som sa poprezliekala.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale neviem sa sama na sebe dosmiať.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ja som strasne nešikovná 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirka20
29. feb 2008

nell, to muselo byt fakt super zazitok 😀 skoda, ze sme ta pri tom nevideli

zaza_na
29. feb 2008

nellie 😀 to musela byt celkom dobra sou 🙂

nellie_
29. feb 2008

No, to teda bola 😀 😀 😀

To ja vzdy musim nejak zahviezdiť... 😀 😀 😀 😀 mne sa uz 5 rokov manželík smeje ako som "zabíjala komára hlavou"...pretoze ja meriam 180cm a stala som medzi zárubňami a zbadala som komara na plafone a velice som medzi tymi železnymi zarubnami vyskocila - ja som si totiz myslela ze stojim v strede izby, nie vo dverach a to bol iny náraz...a odvtedy sa mi drahy smeje ze som isla zabijať komara hlavou. 😀 😀 😀 😀
no ešte že ma dneska nevidel.. 😅 😀

mirka20
29. feb 2008

pre dnes sa lucim. papa a krasny vikend 🙂
zuzka, vam prijemnu cestu na slovensko, nech vam rychlo ubehne ta cesta 😉
pavli, od teba cakam mms 😉
nell, pozor na vodu 😀 😉

zaza_na
29. feb 2008

mirka, dakujem. maj sa krasne a pekny vikend prajem. a nepracuj moc zajtra 😉

zaza_na
29. feb 2008

neviem, ci tu este niekto je. ja sa uz balim domkov. este xcem stihnut nakup tak prcham o par minutiek skor. pekny vikend a stavim sa asi az v stredu 🙂

zabka
1. mar 2008

Ahojky dnes tu nikto nie je????

nellie_
1. mar 2008

Ahoj žabka, ja som tu 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre