• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
To je nahodicka ja mam vybrate tieto iste...... :grinning: :grinning: :grinning: .. Kedze priatel ma v mene vtacatko tak preto... :wink: :wink: Ty si si ich davala robit v Trenčíne?
4. mar 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka, my sme si ich robili sami. boli sme si pozerat svad.oznamenia a tieto sa nam zapacili, ale cena bola dost vysoka,tak sme si povedali, ze to zvladneme aj sami. janko nasiel na nete tych vtacikov a zvysok spravil v nejakom programe - adobe, alebo neviem ako sa to vola. potom sme si zohnali papier, to maju normalne v obchodoch, kde prefocuju. vytlacit sme si to dali v tlaciarnach vo zvolene. jedno oznamko nas vyslo asi na 2,- - 3,-, takze myslim, ze to stoji za to sa s tym pohrat.
4. mar 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No lebo ja som ich pozerala v pamase... A nevies kde na nete nasiel ten obrazok? Moj brat robi reklamnej agenture takze on by mi to vytlacil....
4. mar 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabka, brat ak je sikulko, nájde to, tak ale aby som ti pomohla, aj sa sa na to pozriem, oki? :grinning:

P.S. Už som späť :wink:
4. mar 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeeeeej konecne si spat pahu :wink:
4. mar 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa viac páči tá druhá :grinning:
My sme si dávali robiť obrúčky u zlatníka zo zlomkového zlata, lebo tie čo sa nám páčili boli strááášne drahé... Tak sme ich obkukali, ja som to nakreslila zlatníkovi a on nám ich vytvoril :grinning: Musím sa niekde pohrabať vo fotkách, nech sa pochválim... :confused:
4. mar 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. mar 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka, mne sa tiez pacia viac ta druha. my sme si dali robit tiez v zlatokove, ale podla obrazku, kt.sme si doniesli.
ahoj nell :slight_smile: zase nova foto
4. mar 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Nell, aká romantická foto :grinning:
4. mar 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aj mne sa ta druha paci... to som len tak nech poradite... Aspon sa trochu odreagujeme od myslenia na teplotky a tak... :wink:
Ahoj nellie
4. mar 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste sa stratili? ja prave obedujem :dizzy_face:
4. mar 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj ahojte, bavime sa o svadbe...super temicka, ktora ladi s mojou foto.. :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Aj mne sa paci ta druha viacej... aj my sme mali zo Zlatokovu a mali sme doma cely kufor, v ktoro boli tie obrucky z tej stranky, lebo manzelov kamos robi v Zlatokove a dal nam aj super zlavu... :sunglasses:
4. mar 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja uz zachvilu odchadzam domkov... :wink:
4. mar 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka, ako ti je dobre :slight_smile:
ja este 3 hodiny :confounded:
4. mar 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je super.. A nevies nahodou kolko tam vychadzaju? Este som tam totiz nebola tento tyzden idem...
4. mar 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja tu budem až do 16,30 :grinning:
4. mar 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka, nas vysli obrucky okolo 8000,- - 9000,-, co sa nam zdala celkom prijatelna cena na to, ze mame dost tazke obrucky
4. mar 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to je dobra cena... Ja com som mala vybrate v Ziline v Carefure tak stoja vyse 13000,- a to sa mi zda vela :sweat_smile:
4. mar 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabka, zabehni za nejakým klenotníkom, nás stáli iba 6.000,- Ale dali sme mu aj nejaké zbytkové zlomkové zlato... :wink:
4. mar 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vsak uvidime este pojdem sa popytat a ked to bude take drahe nieco vymyslim...Ja uz koncim... Teda aspon na teraz ked pridem domov na vecer sa este prihlasim ... Tak zatial papa.... :wink:
4. mar 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa zabka :slight_smile:
4. mar 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pa Zabka :grinning:
4. mar 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
prisla som vas trocha pozriet.
vidim ze bez terezky je tu dost smutno.
4. mar 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete niekto, co je s Terezkou? :confused:
4. mar 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
terezka je PN, minuly tyzden sa necitila dobre ale podla mirky ktorej pisala SMS sa ma lepsie.
4. mar 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj heni :slight_smile:
ahoj sharlotta, terezka je doma na marodke, lebo minuly tyzden ju jeden den strasne napinalo a aj zvracala a mala aj horucku. tak ju doktorka preventivne vypisala na tento tyzden. vcera som si s nou pisala, ze uz sa ma lepsie, ale v sobotu este mala horucku
4. mar 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miruška, tak ju pozdravuj aj od nás :grinning:

Ahoj Heni a Sharlotka :grinning:
4. mar 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, pozdravim :slight_smile:
4. mar 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok