Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

bianka30
6. mar 2008

zabka tak sa snaz... nech mam co citat aj ja.. 😎
pekny den .

zabka
6. mar 2008

No aspon niekto tu ostane so mnou... 😉 😉 Ty si ako na tom?

zaza_na
6. mar 2008

aj ja som tu. prave ranajkujem 😉
tak nech sa vam dobre maka babenky a neprepracujte sa a ty mirka dufam, ze budes mat dobry den a ze ta praca nezavali uplne 😔

nellie_
6. mar 2008

Juj, aj ja uz som nedočkavá...toto je riadny adrenalín, ja sa ani nebudem sússtrediť na robotku dneska....nech uz su dve hodiny...dnes sem budem nedockavo nazerat... 😉 😎

zabka
6. mar 2008

No ved preto nam sa nic nechce... 😉

bianka30
6. mar 2008

mne sa strasne nechce ale nejako mam toho faaakt vela.
zabka ja som na tom tak, ze ideme na prve IUI so spg ktory je velmi zly, takze viac menej na nahodou ( preco by som nemohla byt ta, co to zvladne aj s menej ako 10% sancou 🙂))))) ), takze uvidime, a ked nie tak uz setrime peniazky na IVF+ISCI, no a teraz 12 ide polovicka na kontrolny spg., z coho som dost nervozna. (berie od 15/02 vitaminky, tak dufam ze sa to aspon trosicka prejavi ) a 17 ideme na genetiku....
takze tak...

zabka
6. mar 2008

Tak to drzim palceky nech to dobre dopadne... 😉

bianka30
6. mar 2008

dakujem , dufam ze ano ... inak som si vsimla ze (boze ja som sikovna... ) ze strasne vela babuliek tu ma problemy s tym ze polovicka ma zly spg. snad uz ani nepoznam niekoho kto je OK

nellie_
6. mar 2008

ani mne sa nic nechce dneska....ale mam toho vela, kedze mi dnes urobili uzávierku februára tak pojdem robit vsetky mozne tabulečky predaja... 🙄
Len sa musim nejak nakopnut do toho...najhorsie je zacat, potom to uz ide.. 😀 😀 😀 😀

zabka
6. mar 2008

NO ja ma kamaratku ktora tiez viac ako rok nemohla otehotniet a pritom bola v poriadku a po vsetkych vysetreniach sa ukazalo este aj ze jej manzel ma ukazkovy spg. vyse 95% ze taky ma malokto...A nakoniec to mala v psychike... 😉 .. Teraz ma krasnu dcerku

nellie_
6. mar 2008

Bianka aj ja drzim palceky nech to dobre dopadne....aj ti poplujem pre stastie - tfuj tfuj... 😉 🙂 😵 😵 😵

pahu
6. mar 2008

Nellie, som tu a ďakujem 😀 Aspoń trošku z nervozity mi zoberiete 😉

Bianka, dobre to dopadne, neboj sa.. Najhoršie je, že nám povedal urológ po prvom spg že je to nie perfektné ale v norme a môj gynekológ že to nie je v norme... Nikdy nevieš a možno to až také zlé nie je a možno sa ti to podarí na prvý šup, lebo máte síce menej bojovníkov, ale o to silnejších 😀

nellie_
6. mar 2008

No ja som zvedava ako tento mesiac dopadne u nas....ale konecne bol manzelik doma v spravne dni... 😎 😉

Pahu, ano my sme solidarne, nenechame ta nervoznu samu.... 😉 🙂 🙂

bianka30
6. mar 2008

babulky dakujem za podporu , nejako to uz dopadne... hehehe
teraz cakam na 12 -teho a potom budem mudrejsia...

zaza_na
6. mar 2008

bianka, aj ja drzim palce, nech to vyjde. a skuste sa nestresovat a byt pokojni, ono je potom asi aj z toho horsi ten spg., lebo pri nom vela zavazi aj unava a tak, cii nie? ... 😕
ani mne sa nexce a cakam na jeden dokument, aby som mohla pokracovat v praci a ten je v nedohladne 😀 tak si tu riesim danove priznanie. som z toho vol, ale snad som to dobre vyplnila. esteze mam doma ocka, ktory sa v tom rad posprta a ked bude treba, opravi mi to 😀

bianka30
6. mar 2008

zaza, je pravda ze moja polovicka je viac v pohode ako ked isiel prvy krat, takze dufam...
predtym nespal asi 2 noci, tak dufam ze tentokrat to zvladne viac v poho... 😎

pahu
6. mar 2008

Bianka, zvládne to a nakoniec mu to bude aj chýbať 😀 To vzrúšo že si to musí urobiť na počkanie 😀 😀 😀 Môj je z toho vždy nervózny, aj keď tvrdí, že je to v pohode 😉

bianka30
6. mar 2008

tak teraz si ma pobavila. chybat ? no ... dobre...
to mu musim povedat.. hehehe dobreeeeeeee. sa tu chechcem za compom.. skoro ako na tych tvojich ponozkach... 😀 😀 😀

zabka
6. mar 2008

Ja uz koncim tak prajem pekny zvysok dna... a pahu tebe potvrdenie tehu... cakam na MT... 😉

martinkamm
6. mar 2008

ahojte babenky tak ja osm sa konecne dnes odhodlala a pobalila vacsinu veci do porodnice ze ak by nahodou 😵

jankabelka
6. mar 2008

Ahojte kočky,
Pahu silno držím palce, a grafík vyzerá super 😉

martinkamm
6. mar 2008

janka ahojcek

pahu
6. mar 2008

Ďakujem 😀
Maťka do pôrodnice? Tak aj ja sa zbalím, radšej už teraz ako by som to nestihla 😉

jankabelka
6. mar 2008

Ahoj Maťka, takže už si pripravená, ale ešte aj tak máte čas 🙂

jankabelka
6. mar 2008

kde ste?

pahu
6. mar 2008

Janka som tu ale zavalená dnešnými dead line-ami 😉 Pracujem, občas čitnem a popíšem 😉

jankabelka
6. mar 2008

oki veď aj ja

pahu
6. mar 2008

Oki, tak sa sem ešte o chvíľu mrknem 😉

zaza_na
6. mar 2008

aj ja som tu 😉 daco sme tu riesili s kolegom a trosku kukam aj aukcie na ebay-i 😝

zaza_na
6. mar 2008

janus, a s vami je inak co nove? uz si bola u toho dokiho? mala si ist teraz niekedy v marci, ze?
pahu, ako sa drzis? uz sa to krati 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre