Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
6. mar 2008

ahojte 🙂
uz len hodinka a pol 😉
ja mam toho dnes moc. konecne je tu sefka, tak sa snazim pripravit veci co najrychlejsie a vsetko s nou prediskutovat, lebo opat poobede odchadza do blavy, takze je to dnes perne 😝

mirka20
6. mar 2008

kde ste 😕
ked mam ja cas, tak tu nikto nie je 😔 tak idem aj ja pracovat, len dojem obed

zaza_na
6. mar 2008

ahoj mirka 😉 tu som! co mas dnes dobreho na obed?

mirka20
6. mar 2008

ahojky zuzka 🙂 mam francuzske zemiaciky 😵 pridala som foto bruska do albumu, tak kuk, aka som uz tehotna

zaza_na
6. mar 2008

idem hned kuknut. aj ja som vcera pridavala brusko 😉
francuzske som nemala tak strasne davno a poviem ti, uz mam na ne riadnu chut 😝

pahu
6. mar 2008

Mirka, už sa ťa kukla 😀 Fakticky si tehotná, neklamala si 😀

Ja sa držím úplne v pohode, mám kopec roboty, tak to ani veľmi nevímam 😉 A prajem Vám dobrú chuť k obedu, aj ja sa o chvíľu napapkám 😉

zaza_na
6. mar 2008

mirka, tak uz mas pekne brusko 😝 riadne poskocilo. manzel uz sa ani nesnazi dohanat, co? 😀

mirka20
6. mar 2008

zuz, aj ty uz mas pekne brusko 🙂 take tehulkovske. no, moj manzel sa snazil, aby som vyhrala ja, lebo som mu povedala, ze ved ja uz som v siedmom mesiaci, tak chcem mat vacsie brusko 😀
my sme uz tiez davno nemali fr.zemiaky, tak ich manzel vcera robil
pavli, dobru chut aj tebe. nezabudas pit? 😉
ozik, ja som vcera dostala darcek k mdz. manzel mi kupil cd, kt.som uz davno chcela. je to slovenska skupina brana kostku - studenkinho frajera. pustil ho v obyvacke a tancovali sme na sladak. viete aka romantika.ja som stale netusila, co to je, ale potom mi povedal, tak som bola z toho paf 😵

zaza_na
6. mar 2008

pavli, dobru chut aj tebe 😉 ja pojdem tak o hodinku
mirka, tak to by bolo, keby ta dohnal. popri tebe ma teraz ploche brucho 😀 a tebe ostava uz len 66 dni!
mirka, tak to bolo pekne a romanticke 😵 a to bolo mdz? ja som pomaly aj zabudla ze to existuje 😀

mirka20
6. mar 2008

zuz, mdz je v sobotu, ale vcera zohnal to cd, tak mi ho hned aj dal, ze co ma co zdrzovat 😵 bolo to fakt take pekne, lebo sme davno uz len tak netancovali a vcera ked ma zavolal do obyvacky, pojal ma do tanca, tak som mala slzy na krajicku. a este k tomu pekna pesnicka...romantika ako vysita. aj som zabudla, ze som hladna 😀
ja som si tiez vsimla, ze uz len 66 dni 🙂

martinkamm
6. mar 2008

no ved mame este cas ale jeden nidky nevie ked musim stale csestovat a tak kedy to na mna pride

mirka20
6. mar 2008

martinka, ta obdivujem, ze si to balila este len teraz. u nas jedna majovky rodila 28.2., tak som sa tak prelakla, ze ved sa to moze stat aj mne, ze uz buduci tyzden idem kompletizovat veci a budem trochu prat, aby som si mohla pobalit veci do porodnice. a to by som mala mat este 2 mesiace cas

pahu
6. mar 2008

Babuľky neplašte sa 😉 Ešte máte čas, nie že vypudíte tie minim miminká z brušiek skôr, ešte musia pocítiť Vašu radosť, z nás snažiliek, keď otehuľkujeme 😀

P.S: Ja budem vedieť výsledok o štvrť hodinku... Brrr, už som nervózna, aj keď viem že šanca je tam iba malilinká 😉

zaza_na
6. mar 2008

veru martinka, bol najvyssi cas balit. 😝
pahu, myslim na teba. uz som aj ja nedockava 😅

mirka20
6. mar 2008

pavli, ved my stale cakame, takze to ostava uz len na vas 😉 neboj, uz len chvilocka a budes si na istom

fedra
6. mar 2008

pahu ... este si nevolala ?

martinkamm
6. mar 2008

ja este i tak nemam vsetko zbalene ani kupene toho sa nelakajte 😀

pahu
6. mar 2008

Volala, negatívne... 😠

mirka20
6. mar 2008

pavli, je to tu. 14.00
martinka, si nejaka kludna, nie? ja uz mam teraz stresy, ze ci nahodou ma to nechyti niekedy teraz a ja nemam nic pripravene

zaza_na
6. mar 2008

pahu, to vazne? negativne? ☹ ach jaj, to mi je velmi luto... 😔

mirka20
6. mar 2008

pavli, to ma mrzi 😢 do kelu 😔 ja som si myslela, ze to muselo vyjst

pahu
6. mar 2008

A nevyšlo 😀 A vy sa hlavne kvôli tomu nestresujte, lebo tam máte tie miminká, oki doki? 😵

martinkamm
6. mar 2008

mirka ja si hlavu nerobim a som veru neuveritelne kludna akosi ma to ani nenapadne ze dnes to moze prist 😀

zaza_na
6. mar 2008

pahu, tak co dalej, ked to nevyslo? 😕

mirka20
6. mar 2008

pavli, aj tak ma to stve 😔
matka, tak to ta obdivujem

martinkamm
6. mar 2008

ved mam este casu do 31.3 😀

zaza_na
6. mar 2008

no je to este stale dost casu martinka, ale aj tak. ja budem uz o takom case asi ako na ihlach. no neviem... 😀

pahu
6. mar 2008

Zazi neviem... Akurát som volala aj drahému,.... Je z toho trochu smutný, ale povedal, že aspoň si užijem jeho oslavu narodenín, lyžovačku... A akurát sme sa dohodli, že večer sa porozprávame čo bude ďalej... Idem sa skúsiť objednať k dokimu na budúcu stredu, nech sa s ním dohodneme na postupe, lebo myslím že ak dnes vysadím utrogestan, tak by mala zajtra prísť mrcha a tým pádom by som mala mať 10 dc, keď by som mala ísť na folikušku, akurát v Taliansku... Ale rozhodne to nevzdáme, bojujeme ďalej 😉

mirka20
6. mar 2008

pavli, ja ta tak obdivujem. silno vam drzim paste, nech vam to uz konecne vyjde. terezke si pisala, ako si dopadla?

zaza_na
6. mar 2008

pavli, drzim vam silno palceky a hlavne aby ste nestracali nadej. obdivujem tvoj optimizmus a tesi ma to. ste naozaj silni, spolu s drahym to zvladnete. verim tomu 😵 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre