• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
:grinning: Hádka, bitka :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co je terezka? ty nas tu zbuntosis a potom sa stratis... :grinning: :confused:
7. mar 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi, tak som ti to vratila. vsak neva. ja som vedela, ze si si nevsimla.
a ako sa citis? nevolnosti presli?
7. mar 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka, nove v podstate nic. ja stale pracujem, ziadna nova tehulka, aj ked mozno nas v pondelok prekvapi zabka :wink: tebe je uz dobre?
7. mar 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale Pahu tu sa nikto nechysta na bitku :grinning:
No nevolnosti sa ma este drzia, ale trochu menej ako boli - no este som zvracala aj tento tyuden, dufam ze uz viac nebudem. Napina ma stala rano, otvorit chladnicku je pre mna nieco hrozne :sweat_smile: Aj sme ju s Marekom celu vyriadili, vyumyvali a ani to nepomohlo :sweat_smile: A vadia mi aj rozne zapachy a vône ked sa nieco vari :sweat_smile:
7. mar 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, ale toto si chcela :wink: v podstate vsetky kym sme boli snazilky sme chceli grckat a zazivat tehu stavy :wink: :sweat_smile: ale ked to pride, tak to nie je az take super, ale co nespravime kvoli fazulkam
7. mar 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som rada, ze je aspon trochu lepsie... a tie pachy, to tak vacsinou zial byva. aj ked ja som nemala nic specialne. vadilo mi len, ked sa pieklo nejake maso - zvlast kurca... treba sa len drzat co najdalej od tych pachov, ak sa da... :confounded:
7. mar 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka moja aka si ty mudra ze sme to vsetky chceli, ked si to ty nemusela zazivat :grinning: :sweat_smile: A este mam jeden problem, totiz vôbec mi nechuti jest :confused: Je pre mna velky problem niecoho sa vôbec najest,, lebo mi je vsetko proti srsti a ked uz aj zacnem jest tak po chvilke nevladzem a neviem dostat viac do seba. Aj vcera sa moja sestra na mna divala ze preco tak malo jem, ze ci mi nechuti alebo naschval :sweat_smile: Ale mne fakt vôbec nechuti :pensive: Jedine co mi nelezie hoeu krkom je chlieb s maslom a medom :sweat_smile: Tak bud budeme mat babu alebo chlapca ktory bude mat velmi rad sladke :grinning:
7. mar 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj vcera mi pisala Kila, boli na poradni a vsetko je ok a po velkej noci ide s manzelom na pripravu na porodnice :wink: A ze uz doma maluju lebo uz maju aj okna :wink:
7. mar 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, ved ja viem, ze mna to obislo a som moc rada, ale kym sme len snazilkovali, tak som moc zavidela tym, kt. sa stazovali, ze im je zle, lebo som vedela, ze je to z tehu. z toho nechutenstva si nic nerob, papaj menej. ono to prejde a potom sa nebudes vediet dojest. to ti vravim z vlastnej skusenosti :sweat_smile:
super, ze je s kilou vsetko ok. mne doki povedal, ze na pripravu na porod janko nebude musiet ist, ze staci, ked bude vidiet cd. a kedze to uz videl, tak je vsetko ok. on nam napise, ze sme to absolvovali. zlaty je ten moj doki :slight_smile:
7. mar 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka tak to mas fakt super dokiho, uvidis aky bude Janko mudry na tom pôrode, ešte to aj odrodi za teba :grinning: Inak ja musim pochvalit môjho Mareka lebo sa o mna fakt ked bol doma vzorovo staral, ani varit mi nedovolil, nosil mi cajiky, daval zabaly, nachystal mi papat, pokrajal mi ovocie...NO proste bol uplne suprovy :dizzy_face:
7. mar 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, vsak je to super, ked sa chlap o teba takto stara. ja to mam tiez moc rada, aj janko je taky.mareka pochvalim, ked sa s vami opat stretneme :wink: a s tym porodom mas pravdu, len sa bojim,ze mu tam vynadam v tom osiali a bolestiach, ze ked je taky mudry, tak nech rodi on :grinning:
7. mar 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka, tak vidis akeho mas uzasneho manzelika. zlaty je. a s tou nechutou si nic nerob. mna to drzalo presne v tom istom obdobi asi 2-3 tyzdne a potom bolo zase dobre. ako mirka vravi :wink:
7. mar 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka tak ho potom fakt pochval urcite bude velmi rad :slight_smile: A ozaj ked hovorime o tom stretnuti, tak Marek sa ma minule pytal ze kedy pridete??? Tak kedy sa dohodneme? ked uz budes na md, tak hadam budes mat cas a skôr sa vam bude dat prist, lebo este by som ta chcela vidiet do tvojho porodu ake mas pekne brusko :slight_smile:
Zuzka no veru ohromny je ku mne :slight_smile: A ty ides kedy na dalsie sono teraz?
jaj a ozaj dostali sme vcera prvy darcek od mojej sestry- take krasne male ponozticky, az neviem ci ich vôbec aj babatko obuje na svoje nozicky :confused:
7. mar 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky idem sa pomaly rozlucit, mozno na buducu stredu sa mi podari napisat vam aspon par slov lebo mam ist k dr na kontrolu a pôjdem potom asi k nasim, tam maju internet. A dufam ze 17-teho sa vam uz budem môct v pohode ozvat z roboty
7. mar 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj sa terezka, obuje ich :wink:
sono mam najblizsie 28.3. tak sa tesim a aj sa budem bat :pensive:
terezka, tak pochval manzela aj za nas - baby z fora :grinning:
7. mar 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa terezka. som rada, ze sa ti podarilo zastavit. drz sa a oddychuj, kym sa este da :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka budem oddychovat neboj :slight_smile: papa kocky
7. mar 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, prideme asi az ked budem na md, lebo teraz furt robim. ale do porodu to este urcite stihneme :wink:
papa a oddychuj :slight_smile:
7. mar 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa uz balim a pomaly odchadzam. krasny vikend vsetkym :slight_smile:
7. mar 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa mirka. aj tebe krasny vikend :wink:
7. mar 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babenky, vidim, ze tu uz nikoho niet. ja uz tiez balim domov. tak vam prajem krasny vikend :wink:
7. mar 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. aj ked tu asi nikto nie je, tak aspon budete v pondelok vidiet, ze som na vas dnes myslela :sweat_smile:
vsetko najlepsie k dnesnemu sviatku nam prajem :dizzy_face: nech sa nam splni to, po com tuzime...
8. mar 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky je tu niekto???
8. mar 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja len ze z tehu nic nebude dnes teplotka klesla a prislo spinenie... vsak kuk graf..http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0
8. mar 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze hlasim mrcha prave dorazila... Skoda... :cry: ... Zaciname odznova... :wink:
8. mar 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky aj my zelame vsetko naj k MDZ :grinning: hlavne vela // testikov :grinning:
8. mar 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko dievčatá :wink: aký ste mali víkend?
10. mar 2008 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
janka, vikend bol tak napol pracovny, lebo aj v sobotu aj v nedelu som bola na 4 hodiny v robote a potom som robila este aj doma. no a ked som nerobila, tak som oddychovala. a ty ako?
10. mar 2008 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne ranko prajem... Dnes tu s vami nebudem idem do ZA ... Tak pekny dnik... :slight_smile: :slight_smile:
10. mar 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok