Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
7. mar 2008

😀 Hádka, bitka 😀 😀 😀

zaza_na
7. mar 2008

no co je terezka? ty nas tu zbuntosis a potom sa stratis... 😀 😕

zaza_na
7. mar 2008

hihi, tak som ti to vratila. vsak neva. ja som vedela, ze si si nevsimla.
a ako sa citis? nevolnosti presli?

mirka20
7. mar 2008

terezka, nove v podstate nic. ja stale pracujem, ziadna nova tehulka, aj ked mozno nas v pondelok prekvapi zabka 😉 tebe je uz dobre?

terezicka
7. mar 2008

Ale Pahu tu sa nikto nechysta na bitku 😀
No nevolnosti sa ma este drzia, ale trochu menej ako boli - no este som zvracala aj tento tyuden, dufam ze uz viac nebudem. Napina ma stala rano, otvorit chladnicku je pre mna nieco hrozne 😅 Aj sme ju s Marekom celu vyriadili, vyumyvali a ani to nepomohlo 😅 A vadia mi aj rozne zapachy a vône ked sa nieco vari 😅

mirka20
7. mar 2008

terez, ale toto si chcela 😉 v podstate vsetky kym sme boli snazilky sme chceli grckat a zazivat tehu stavy 😉 😅 ale ked to pride, tak to nie je az take super, ale co nespravime kvoli fazulkam

zaza_na
7. mar 2008

tak som rada, ze je aspon trochu lepsie... a tie pachy, to tak vacsinou zial byva. aj ked ja som nemala nic specialne. vadilo mi len, ked sa pieklo nejake maso - zvlast kurca... treba sa len drzat co najdalej od tych pachov, ak sa da... 😖

terezicka
7. mar 2008

Mirka moja aka si ty mudra ze sme to vsetky chceli, ked si to ty nemusela zazivat 😀 😅 A este mam jeden problem, totiz vôbec mi nechuti jest 😕 Je pre mna velky problem niecoho sa vôbec najest,, lebo mi je vsetko proti srsti a ked uz aj zacnem jest tak po chvilke nevladzem a neviem dostat viac do seba. Aj vcera sa moja sestra na mna divala ze preco tak malo jem, ze ci mi nechuti alebo naschval 😅 Ale mne fakt vôbec nechuti 😔 Jedine co mi nelezie hoeu krkom je chlieb s maslom a medom 😅 Tak bud budeme mat babu alebo chlapca ktory bude mat velmi rad sladke 😀

terezicka
7. mar 2008

Ozaj vcera mi pisala Kila, boli na poradni a vsetko je ok a po velkej noci ide s manzelom na pripravu na porodnice 😉 A ze uz doma maluju lebo uz maju aj okna 😉

mirka20
7. mar 2008

terez, ved ja viem, ze mna to obislo a som moc rada, ale kym sme len snazilkovali, tak som moc zavidela tym, kt. sa stazovali, ze im je zle, lebo som vedela, ze je to z tehu. z toho nechutenstva si nic nerob, papaj menej. ono to prejde a potom sa nebudes vediet dojest. to ti vravim z vlastnej skusenosti 😅
super, ze je s kilou vsetko ok. mne doki povedal, ze na pripravu na porod janko nebude musiet ist, ze staci, ked bude vidiet cd. a kedze to uz videl, tak je vsetko ok. on nam napise, ze sme to absolvovali. zlaty je ten moj doki 🙂

terezicka
7. mar 2008

Mirka tak to mas fakt super dokiho, uvidis aky bude Janko mudry na tom pôrode, ešte to aj odrodi za teba 😀 Inak ja musim pochvalit môjho Mareka lebo sa o mna fakt ked bol doma vzorovo staral, ani varit mi nedovolil, nosil mi cajiky, daval zabaly, nachystal mi papat, pokrajal mi ovocie...NO proste bol uplne suprovy 😵

mirka20
7. mar 2008

terez, vsak je to super, ked sa chlap o teba takto stara. ja to mam tiez moc rada, aj janko je taky.mareka pochvalim, ked sa s vami opat stretneme 😉 a s tym porodom mas pravdu, len sa bojim,ze mu tam vynadam v tom osiali a bolestiach, ze ked je taky mudry, tak nech rodi on 😀

zaza_na
7. mar 2008

terezka, tak vidis akeho mas uzasneho manzelika. zlaty je. a s tou nechutou si nic nerob. mna to drzalo presne v tom istom obdobi asi 2-3 tyzdne a potom bolo zase dobre. ako mirka vravi 😉

terezicka
7. mar 2008

Mirka tak ho potom fakt pochval urcite bude velmi rad 🙂 A ozaj ked hovorime o tom stretnuti, tak Marek sa ma minule pytal ze kedy pridete??? Tak kedy sa dohodneme? ked uz budes na md, tak hadam budes mat cas a skôr sa vam bude dat prist, lebo este by som ta chcela vidiet do tvojho porodu ake mas pekne brusko 🙂
Zuzka no veru ohromny je ku mne 🙂 A ty ides kedy na dalsie sono teraz?
jaj a ozaj dostali sme vcera prvy darcek od mojej sestry- take krasne male ponozticky, az neviem ci ich vôbec aj babatko obuje na svoje nozicky 😕

terezicka
7. mar 2008

Kocky idem sa pomaly rozlucit, mozno na buducu stredu sa mi podari napisat vam aspon par slov lebo mam ist k dr na kontrolu a pôjdem potom asi k nasim, tam maju internet. A dufam ze 17-teho sa vam uz budem môct v pohode ozvat z roboty

zaza_na
7. mar 2008

neboj sa terezka, obuje ich 😉
sono mam najblizsie 28.3. tak sa tesim a aj sa budem bat 😔
terezka, tak pochval manzela aj za nas - baby z fora 😀

zaza_na
7. mar 2008

papa terezka. som rada, ze sa ti podarilo zastavit. drz sa a oddychuj, kym sa este da 😝

terezicka
7. mar 2008

Zuzka budem oddychovat neboj 🙂 papa kocky

mirka20
7. mar 2008

terez, prideme asi az ked budem na md, lebo teraz furt robim. ale do porodu to este urcite stihneme 😉
papa a oddychuj 🙂

mirka20
7. mar 2008

ja sa uz balim a pomaly odchadzam. krasny vikend vsetkym 🙂

zaza_na
7. mar 2008

papa mirka. aj tebe krasny vikend 😉

zaza_na
7. mar 2008

no babenky, vidim, ze tu uz nikoho niet. ja uz tiez balim domov. tak vam prajem krasny vikend 😉

mirka20
8. mar 2008

ahojte. aj ked tu asi nikto nie je, tak aspon budete v pondelok vidiet, ze som na vas dnes myslela 😅
vsetko najlepsie k dnesnemu sviatku nam prajem 😵 nech sa nam splni to, po com tuzime...

zabka
8. mar 2008

Ahojky je tu niekto???

zabka
8. mar 2008

Ja len ze z tehu nic nebude dnes teplotka klesla a prislo spinenie... vsak kuk graf..http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0

zabka
8. mar 2008

Takze hlasim mrcha prave dorazila... Skoda... 😢 ... Zaciname odznova... 😉

martinkamm
8. mar 2008

ahojte babenky aj my zelame vsetko naj k MDZ 😀 hlavne vela // testikov 😀

jankabelka
10. mar 2008

Dobré ránko dievčatá 😉 aký ste mali víkend?

mirka20
10. mar 2008

dobre ranko 🙂
janka, vikend bol tak napol pracovny, lebo aj v sobotu aj v nedelu som bola na 4 hodiny v robote a potom som robila este aj doma. no a ked som nerobila, tak som oddychovala. a ty ako?

zabka
10. mar 2008

Pekne ranko prajem... Dnes tu s vami nebudem idem do ZA ... Tak pekny dnik... 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre