Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
19. mar 2008

praca vola, lucim sa 😵

zaza_na
19. mar 2008

papa mirka. dnes uz mas vacsinu dna za sebou. uz len zajtra a buduci tyzden bude vari volnejsi 😉 a potom MD! 😵

adulina
autor
19. mar 2008

no teraz som tu este chvilu, lebo sme papali 🙂 a teraz sa jedujeme v lehatku, ale pojdeme asi o chvilu von aspon bude spinkat, lebo rano sme boli u doktora tak toho velmi nenaspal 😔

adulina
autor
19. mar 2008

pridala som fotecky, tak sa mrknite ked tu budete 😉

vejinka
19. mar 2008

adulinka...je kraaasny ako sa smejkaaa 😉

zaza_na
19. mar 2008

adu, nadherne fotecky 😝 😵 aky je z neho krasavec a fesak 😵

adulina
autor
19. mar 2008

no ale fakt neviem pokom to má? 😀
no ideme my von trosku sa pokocíkovat okolo domcúrika a vyvencit nasho sakala 😀

zaza_na
19. mar 2008

adu, ten vas sakal vyzera tak nevinne 😀 uz je zdarvy? prijemnu prechadzku prajem 😉

pahu
19. mar 2008

Ahojte, ste tu? 😨 😵

zaza_na
19. mar 2008

ja som tu pahu 😉 ako bolo na angline?

zaza_na
19. mar 2008

caute kocky zajtra. utekam domkov ;)

pahu
19. mar 2008

Jeeej, ja som ťa nestihla, tak teda čauko zajtra 😀

mirka20
20. mar 2008

ahojte 🙂
ja teraz vobec nestiham konika, tak prepacte 😔

martinkamm
20. mar 2008

ahojte babenky nas dnes caka zasa poradna 😀

zabka
20. mar 2008

Ahojky chcem Vas aspon pozdravit, zachvilu uz odchadzam a vratim sa az po velkej noci... 😀 😀 Tak Vam prajem peknu velku noc, davajte na seba pozor pri oblievani.. 😉 😉

pahu
20. mar 2008

Ahojte 😀
Martinka, ty to už máš na mále, však? 😉 To je super, ja sa už na Vás teším 😀 😀 😀

Mirka, chápeme to, porob si všetko čo môžeš a občas sem mrkni a hlavne dúfam že už doma inštalujete internet 😉

Zabka, aj tebe pekné sviatky 😅 😵

zaza_na
20. mar 2008

ahojte! dobre ranko vsetkym 😉
zabka, aj ja ti prajem krasne velkonocne sviatky 😵
mirka, neva, ze nestihas tu moc chodit. onedlho uz bude lepsie a potom MD! 😝 😵
martinka, ako dopadla skuska? bola si na nejakej, ci este nie? 😕

martinkamm
20. mar 2008

skuska dopadla na jednotku babenky takze som rtada o to viac aj tomu ze to malinka vydrzala so mnou este ak stihneme nas caka buduci stvrtok to budeme mat 5 dni pred porodom 😵 o chvilu ideme na poradnu tak sa uvidi

dara9402
20. mar 2008

achoj martinecka ty si este stale neporodila joooj kedy mas andelku termin? tie posledne dni sa strasne vlecuuu uz by som rada aj potesila pohladom a to dieto malinke 😀

pahu
20. mar 2008

Maťka, supiš pupiš... Vidíš, ste obe šikovné a ešte aj školičku v pohode zvládate 😀 Tak držím palčeky na poradňu a už nám to poroď, nech sa máme opäť z čoho tešiť 😵 Už máme Alexa a čakáme na tvoju princezničku 😉

zaza_na
20. mar 2008

martinka, supis, blahozelam k skuske 😵 zvladli ste to super. drz sa na poradni 😉

pahu
20. mar 2008

No baby, teda to tu udržiavala iba Terezička? 😨 😵

mirka20
20. mar 2008

tak som tu, teda aspon na chvilu, kym sa naobedujem. prave som sa skoro rozplakala, ked mi jeden klient doniesol doklady, kt. musim cez sviatky vypisat. ja som len vcera zistila, ze ich tu nemam a on bol v domneni, ze su tu. tak krasne sviatky mam pred sebou. musim vypisat plny sanon. normalne mi je do revu, lebo som myslela, ze si konecne cez sviatky oddychnem. ideme k nasim, tak som sa vytesovala 😔
martinka, gratulujem ku skuske

mirka20
20. mar 2008

tak obed som zjedla, takze praca opat vola 😝 papa

zaza_na
20. mar 2008

och mirka. to mi je moc luto... neda sa to odlozit na buduci tyzden, ze? 😔 aj tak budes v robote... vsak si potrebujes poriadne oddychnut. akop dlho to uz tahas v robote aj s vikendami? 😖

pahu
20. mar 2008

Mirka... Nemohla si to už postrčiť na nejakú kolegyňu? Podľa mňa by to aj klient aj ona pochopili ☹

mirka20
20. mar 2008

davam si chvilu pauzu, tak som vas prisla pozriet 😵
zuz, buduci tyzden to potrebujem este nahodit do pc, takze si to musim vypisat teraz. ale mam na to 4 dni, tak to hadam nejak zvladnem.
pavli, u nas to nie je na koho hodit, nakolko kazda mame svojich klientov a kolegyna, kt.ma zastupuje, tak ma tiez klientov, takych malych, ale ma. a kolegyne byvaju uz teraz v robote tak do 10-11 vecer, tak nemozem od nich chciet, aby to spravili za mna, lebo to by museli byt v robote asi aj v noci. a sefovci nemozu tiez pomoct, lebo oni maju toho tiez vela, aj ked to je kapitola sama o sebe a nechcem to tu rozoberat, lebo by som sa musela opat rozculit 😠 a to nechcem, lebo chudatko rebeka. posledne 2 - 3 dni je strasne akcna a to je asi tym, ze ja som v strese...takze pekne predychavam, aby malej bolo dobre 😵
ozik, dnes rano mi manzel hovoril, ze sa mu snivalo, ze sa s rebekou rozpraval cez brusko. a ze mu povedala, ze uz coskoro pride. on jej na to, ze este nech vydrzi chvilu v brusku, nech sa tak moc neponahla. a ja mu na to, ze co povedala. a on, ze v tom som ho zobudila. 😀 len dufam, ze nam tym nechcela bekinka nic naznacit a pobudne v brusku este minimalne mesiac a pol, aby som si stihla ja este trochu oddychnut a pripravit sa na nu 😵

pahu
20. mar 2008

Mirka, neboj, pobudne tam ešte chvíľočku, iba Vám dáva najavo, že už sa teší na oddych keď budeš na MD a plne si vychutnáš jej prítomnosť 😉

teraz už letím, pustili nás domov, CMUK a prianie:


http://i.flowgo.com/greetings/rapeasterbunny/ra...

zaza_na
20. mar 2008

no babenky, ja som nakoniec nemala na vas velmi cas. ale vy ste uz domka a oddychujete, tak vam prajem krasne velkonocne sviatky 🙂
ja sa uz pomaly tiez poberam 😉

mirka20
20. mar 2008

tak uz aj ja odchadzam domov. papa a krasne sviatky plne oddychu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre