• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
Zuzka ahojky teda ste mali rušný víkend :confused: A tiež dúfam že ste v poriadku a hádam aj s poisťovňou sa vám to podarí dobre vyjednať a nebudete musieť nič platiť
25. mar 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej mirka, v poriadku sme. mala som pas a nebol to nastastie az taky prudky naraz. a uz ked sme sa priblizovali k tomu autu pred nami, vedela som, ze donho narazime, tak som sa pridrzala rukami vpredu... a pas som mala pod bruskom, takze sme nastastie vporiadku. kamoska sa udrela do hlavy, lebo nemala pas...
25. mar 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj Zuzka vy sa už pomaly budete aj zberať na SK však? A kedy ideš k dr na to ďalšie sono? :confused:
25. mar 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka no pekne... Dávaj si na Vás pozor :fearful: :dizzy_face: Ale vlastne, však ja si dávam na Vás pozor v duchu, takže sa Vám nič nestane :grinning:
25. mar 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka, toho sa bojim. ze sa nam tymto odchod na Sk oddiali, lebo sme mali ist autom. mali sme ist o 3 tyzdne. uz aj v robote to mam dohodnute - som tu uz len 2 tyzdne...
sono budem mat teraz v piatok. tak som zvedava, ake spravy tam budu mat pre nas... :pensive:
25. mar 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, tak je dobre, ze je vsetko ok
25. mar 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky uz sa to tu rozbehlo... :wink: ... pahu si ma obehla s ovu.... :grinning: :grinning:
25. mar 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZUzka ja verím že bude všetko ok a malinká je podľa mňa úplne zdravučká :dizzy_face: A ten odchod na SK stihnete neboj :wink: Ja tu v piatok nebudem ale v pondelok budem čakať na správy od teba
A dnes som tu len do 13:30, treba ísť odniesť peniaze do banky tak kolegyňa vravela že nech idem akoby na služobnú cestu a ja som s ňou smaozrejme súhlasila :grinning: A zvlášť keď tu nie je riaditeľ :grinning:
Pahu a na lyžovačke bolo ako?
25. mar 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som tu tiez tak nejako do jednej.... :wink: ...Dnes sa mi tu veru vobec nechce byt...
25. mar 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka neboj sa :grinning: Ja som sa za Vás všetky pomodlila, takže to bude v poriadku :grinning: A hovorila som aj s maminou o tej kostičke a ona povedala, že nemá vôbez žiadnu a keď jej nebudeš veriť, že pôjde aj na rontgen :dizzy_face:

Zabka, obehla, ale ja som z toho na mraky, lebo ja mávam ovulku 10-14 DC :confused: :dizzy_face: Tento mesiac som sa nejako zbrzdila :grinning:
25. mar 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej Terez, úžasne sme sa mali... A sme aj poriadne opálení, síce iba ksichtíky, čo vyzerá ako maska, ale keď si dám rolák, je to v pohode :grinning: Však aj v albume by som mala mať jednu fotečku :grinning:
25. mar 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved to nevadi hlavne ze ste snazilkovali... :grinning: :grinning:
25. mar 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu, tak uz viem, preco sme vporiadku a nic sa nam nestalo. ty si pri nas stala ako nas anjel strazny :dizzy_face: dakujem, ze na nas myslis, aj ja sa modlim kazdy den, aby bola mala vporiadku. vsak uvidime. co ma byt, nech sa stane...
terezka neboj, zreferujem, nech uz su spravy akekolvek :wink:
25. mar 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zazi, ja sa modlím aj za teba :grinning: A aj za maličkú :grinning:
25. mar 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty brdo terezka ty uz mas 15 :fearful: :fearful: :fearful:
25. mar 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ozaj viete ze Maťka uz asi porodila????v Sobotu uz mala kontrakcie ktore este popisovala tu... :wink:
25. mar 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu pozrela som fotky aj zo stretka, ty si teda riadne škera :grinning:
Ozaj musím vám niečo napísať:tak sestra čo je narodená po mne kúpila pre drobca také malinké ponožtičky, fakt je to krásne - to bolo vo štvrtok. V sobotu sme boli doobedu u našich a najmladšia sestra nám dáva darček že to je pre bábätko.Tak sme si to pozreli, krásne body a ponožtičky...Ja som ho nejako zvlášť neobzerala a som si len pomyslela že možno ho kúpila v nejakej 30-tke alebo v čínskom. Potom išla tá sestra s nami domov ku nám prespať a nejako sme sa rozprávali, ja som sa kochala tým bodynkom a z nej potom vyliezlo koľko to stálo.Tak ona to body kupovala v riadnom detskom obchode, stálo 170,-SK a ponožky stáli 90,-SK...A si zoberte že ona dostane vreckové 100,-SK na mesiac, toto stálo skoro 300,-SK a ona to aj napriek tomu kúpi a dá peniaze na naše malé...My s Marekom sme nevedeli či sa máme na ňu hnevať alebo sa máme tešiť...Ja som bola z toho úplne hotová...Tak jej ešte Marek povedal že jej dáme nejaké peniaze, lebo to stálo na jej možnosti dosť veľa. A ona od nás nič nezobrala, že to ona chcela kúpiť...Baby ja som bola z nej úplne hotová
25. mar 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, tak už nemám foto v albume, zase mi ju niekto-admin vymazal :angry:
25. mar 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coze? matke zacali v sobotu kontrakcie? :confused: idem to rychlo precitat :wink:
25. mar 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z kde to pisala? :wink:
25. mar 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matke? Fakt? No supeeer :grinning: A hlavne, má na ňu niekto číslo na mobil? Alebo sme ju stratili? :confused: :dizzy_face:
25. mar 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, to bolo od tvojej sestry krasne. :dizzy_face:
to vazne uz matka mala kontrakcie? zuz, ked nieco najdes, daj vediet
25. mar 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pisala to v snazilkach.... :wink:
25. mar 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez, to musíš mať zlatú sestru :wink: Však jej to vynahradíte neskôr, neboj :dizzy_face:
25. mar 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte koculiatka.
vitaj Terez, super ze si v poriadku :slight_smile:
kuk albumík :grinning: :grinning:
25. mar 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem že mám fakt zlatú sestru :dizzy_face:
Jej tak Maťka už má asi potom? Kto by tak mohol mať na ňu kontakt?
Hej pisala ze z nej aj nieco vytieklo pomenovala to ako zeleno biely sopel... A niekto jej povedal ze to predsa uz zacinaaaaaaaaaaaa....
Adulka ahojky už som pozrela tvojho malého, je fakt riadny krásavec - to už začina na toho misiaka cvičiť však? :grinning: A tebe to s ním tiež veľmi pristane :slight_smile:
25. mar 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto to nenasiel tu je:
dnes mi zacali asi kontrakcie-asi priserne navalove bolesti ako pri mrche len nepretrvavaju dlho ale len urcity cas a potom opat:(radsej som sa uz aj oholila a nachystala :( zo mna ide akysi zeleno zlty sopel bolesti su to veru fasa ale pockame este ved voda ma asi otiect nie?
25. mar 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nasla som to v marcovkach. matka je mamina :slight_smile:
Volám sa Emily, svetlo sveta som uzrela o 22.54, moje modelkovské mieru sú 2550gr, 48cm. Maminku sa mooc potrápila, ale už sa spolu len tešíme.
25. mar 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok