• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
ahoj mirka. no zatial sa z toho vytesujem. aspon viem, ze je tam a je vporiadku :grinning:
adu, ty to mas uz za par :dizzy_face: urcite sa uz riadne tesis, ze? ako casto chodievas teraz na kontroly?
11. jan 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja som tu len ten kon ide hrozne az sa mi z tej pomalosti vybil Nb :angry:

samozrejme, ze Vam dam vediet, uz normalne chcem aby to bolo za mnou :sweat_smile:
11. jan 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi, teraz chodim kazdy tyzden do nemocnice :wink:
11. jan 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, neboj, cochvilu budes mat alexa pri sebe :wink:
11. jan 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky sorry, ale idem, lebo ten kon je prisera a nemozem tu pri tom tak dlho sediet, kym sa natiahne jedna stranka :angry: som z toho nervozna

pozdravujem aj ostatne snazilky a tehulky, pa zatial :slight_smile:
11. jan 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa adu :slight_smile:
11. jan 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa adu a drz sa! onedlho to mas za sebou :wink:
11. jan 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidím že som prepásla Adulinku ale MK ma nechcel pustiť na stránku :angry: Joj také mám na neho nervy nechápem prečo s tým nič nerobia a by fungoval normálne :angry:
11. jan 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko kočky ste oddýchnuté po víkende?
14. jan 2008 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
Terezka trochu som si oddýchla ale rýchlo to ubehlo
14. jan 2008 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru Janka veľmi rýchlo prešiel celý víkend :confounded: A mne sa dnes nechcelo vstávať vôbec do roboty :angry: Ozaj Jani ako si na tom s nepríchodom mrchy? :sweat_smile:
14. jan 2008 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani mne sa nechcelo vstávať, lebo zasa som dobre v noci nespala :confounded: ani sama neviem Terezka a ty si na tom ako?
14. jan 2008 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani ja som teiž v noci dobre nespala a to mi trvá už týždeň :confounded: A mám zas trochu taký výtok ako som mala minulý mesiac ale teraz je našťastie v menšom množstve :sweat_smile: A ja som na tom tak, že moja mrcha má príchod práve dnes ale dnes isto nepríde lebo ráno som mala vysokú BT :confused: Od včera som si začala merať BT aby som vedela ako sa mám zariadiť s prípadným príchodom mrchy :sweat_smile:
14. jan 2008 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som už dnes mala dátum príchodu mrchy ale dnes som si odmerala teplotku a tiež bola vyššie ale neprikladám tomu dôležitosť
14. jan 2008 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani veď asi tak ale zatiaľ ma ani brucho nebolí :confused: No nemám ani pocit žeby som bola tehu takže asi viem čo ma čaká v najbližších dňoch :confounded:
Ale vieš čo? V piatok som videla Mirkine bábätko :dizzy_face: Aj na fotkách a aj na dvd-čku mi ukazovala potom 3D sono :dizzy_face: Také to bolo krásne :dizzy_face:
14. jan 2008 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééj tak to je super, že si videla bábätko Mirkine :slight_smile: aj ja som sa včera vytešovala z bábätka dvojmesačného :slight_smile:
14. jan 2008 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zeby tehulky?
14. jan 2008 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym :dizzy_face:
dievcata, robite mi radost s vasimi teplotkami :slight_smile:
14. jan 2008 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heni ahojky :slight_smile: No radšej nič neprorokuj lebo to dopadne tak ako po minulé mesiace :sweat_smile:
Jani to bolo fakt úžasné a keď príde Mirka tak nech povie že robil/a malý/á :grinning: Nehcem to ešte ja úplne prezradiť čo to bude ale ja to už viem na 94% :grinning:
14. jan 2008 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki terezka takze netehulky a chcem aby vam prisla mrska dobre.
tak sa hadam moje zelanie premeni.
14. jan 2008 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky idem zobrat deti do skolky,potom mam robotu a potom este pridem.
zatial ahojte.
14. jan 2008 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa heni :slight_smile:
14. jan 2008 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pa Heni, ja viem že si to dobre myslela :slight_smile:
Mirka ahojky no vidím že si si už zmenila pas :slight_smile: A ako bolo u vašich?
14. jan 2008 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, bolo fajn. v sobotu sme boli trochu na nakupe, tak sme boli pozriet aj kociky. jeden sa nam zapacil, ale este uvidime, ci ten v blave nebude lepsi. a kupila som pre malu princeznu nejake veci, aj som ich odfotila, tak cakam, kedy mi ich janko posle a budem sa moct nimi pochvalit. tak som sa z toho vytesovala, ale radost mi kazil moj manzel, kt. sa ma len pytal, ci to vyuzijeme :angry: tak ma stval pri tych nakupoch. ale nakupili sme, tak sa tesim :dizzy_face:
14. jan 2008 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mirka :slight_smile: tak ako bolo na ultrazvuku?
14. jan 2008 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale Mirka nerob si nič z Janka :slight_smile: A už ho prešlo to že chcel chlapca a bude mať babu?
14. jan 2008 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, na ultrazvuku bolo super. "dr.gregor" je fajn, pekne nam vsetko poukazoval. mame asi 20-minutove video a 3 fotky nasej princeznej. :dizzy_face: je taka krasna. a moja maminka povedala, ze je to cely janko, az na ten malicky rozdiel medzi nozkami :sweat_smile:
terez, janko sa uz s tym zmieril, ale este stale sa ma pokusa zlomit na ine meno, ale ja nepovolim :grinning:
14. jan 2008 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka a aké meno by chcela Janko? :confused:
Jani a ja tiež môžem potvrdiť že malá je celý tato :grinning: A mala si viedieť Mirku keď vyšla z ordinácie a dala mi fotku do rúk a hneď mi povedala že nech sa pozriem na túto fotku a nech poviem čo to bude :grinning: Že to je jasná baba :grinning:
14. jan 2008 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, janko rozmysla nad roznymi, ale ja proste chcem strasne rebeku. :dizzy_face:
uz som pridala foto malickej :slight_smile: cely tato :sweat_smile:
14. jan 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka videla som foto a naozaj je to celý tato :dizzy_face: A nech nevymýšľa, Rebeka je krásne meno :wink: Keď bude chlapec tak vtedy nech vyberie on :wink:
14. jan 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok