Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zaza_na
26. mar 2008

pahu, ja sa nepytam preto, ze by som xcela objednavat. len tak pre zaujimavost.
tak ja uz zdrham kocky. papa zajtra. mirka, dufam, ze tu uz nie si 😉

mirka20
26. mar 2008

zuz, neuhadla si. bola som tu este, ale uz letim domov. papa 🙂

terezicka
27. mar 2008

Dobré ránko babenky 😀
Mirka to dúfam že iba zle tvoj čas včerajšieho odchodu 😲 😠 No máš jediné šťastie že už len dva dni si v robote, lebo inak by som sa veľmi hnevala 😠

mirka20
27. mar 2008

dobre ranko 🙂
terez, uz len 2 prac.dni a 2 dni vikendu a budem len doma a oddychovat 😵

terezicka
27. mar 2008

Mirka to ideš ešte aj cez víkend do roboty?!?!?! 😲 Moja zlatá kedy si ty konečne vychutnáš to tehotenstvo?

mirka20
27. mar 2008

terez, pojdem, ale to uz bude len take dokoncovacky. a mala by som sa aj pobalit a vycistit stol. a tehotenstvo si vychutnam asi az to dalsie, alebo tychto par tyzdnov, co ma este caka

terezicka
27. mar 2008

Mirka tak skús už keď už budeš doma aspoň oddychovať a nepracovať toľko 😖 Ozaj v pondelok ide Marek do roboty, bude vedieť rozpis služieb na apríl a potom sa môžme dohodnúť kedy prídete 😉 A teraz ráno som si objednala jednu sukňu a jedno tričko cez net, včera som ukázala obrázky Marekovi a hneď sme sa zhodli na tom čo sa nám páči 🙂 Chceš tom vidieť?
A inak máš krásne bruško, už sa teším keď mi ho dovlíš pohladkať 🙂

mirka20
27. mar 2008

terez, jasne ze budem oddychovat. budem len spinkat, citat knihy, surfovat po nete...
chcem vidiet tie veci, tak mi posli link.
to stretko plati, takze hned ked budete vediet, tak nam dajte znat a my prideme 😉

terezicka
27. mar 2008

Mirka hlavne že sa bdueš potom hádam aj nám častejšie venovať na MK 😉
Inak dnes ráno mi zas bolo hrozne zle, najskôr sa mi točila hlava keď som išla na wc-ko a potom ma veľmi napínalo, hrozne som grgala, hrozné zvuky som vydávala na tom wc-ku 😅 Aj Marek vybehol z postele že či som v poriadku

mirka20
27. mar 2008

terez, krasnucke su tie veci 🙂 a neboj, urcite sa vam budem viacej venovat, len to este tento tyzden so mnou vydrzte 😅 je mi luto, ze ti este stale byva zle. hadam to uz coskoro prestane

sharlotta
27. mar 2008

Ahojte, ako sa mate? Ja aj v celku ok, len keby uz bol koniec sk. roka 😝

terezicka
27. mar 2008

Mirka no nejako to vydržíme, hlavne ty si rob aj prestávky pomedzi robotu a trošku sa aspoň prejdi 🙂
Sharlotta ahojky no som ťa veru 100 rokov nevidela 😨 Ako sa máš? Apríl sa blíži...

zaza_na
27. mar 2008

dobre ranko vsetkym 😉
mirka, ty si bola v robote tak dlho? 😲 😔 tak este nejako tie posledne 4 dni potiahni, len sa prosim setri a ked sa necitis dobre, kasli na tu pracu a oddychni si... 😉
terezka, krasne veci si si vybrala 🙂
ahoj sharlota, ako?

sharlotta
27. mar 2008

A co Terka, ze april sa blizi? Nepamatam.... 😀 😝

terezicka
27. mar 2008

Zuzka ahojky a ďakujem 🙂 Aj mne sa páčia, dúfam že budú aj dobre stáť na mne...A dúfam že ich budú aj mať ešte, lebo to boli posledné veľkosti z tých modelov čo som objednávala tak hádam tam ešte budú 😅
Ale Sharlotta jasné že pamätáš 😀 Tak ako???

sharlotta
27. mar 2008

Mozem s urcitostou povedat, ze v aprili sa okrem 30-ky MM nic nekona. Teda, este ide na tyzden do Pariza a ja nemozem ist, lebo som v dlhu s dovolenkou 😢 koli statniciam 😢

terezicka
27. mar 2008

Sharlotta a na kedy to prekladáte? 😅 Či keď sa podarí tak sa podarí?

sharlotta
27. mar 2008

Tak aspon o rok...Predpokladam....ja sa na to furt necitim a nechcem sa do toho nutit. Je mozne, ze mozno budem neskor lutovat a mozno ani nie. Preveho "frajera" som mala az v 21 a dodnes to absolutne nelutujem a tvrdim, ze som velmi dobre urobila, lebo som si strasne vela uzila s kamaratkami som zazila to, co mozno dakto nezazije za cely zivot. Nikdy som nezila preto, ze rodina a deti, tak je pre mna teraz tazke sa s touto myslienkou stotoznit. Moji rodicia a svokra by uz velmi chceli vnucata a pri kazdej prilezitosti nam to pripominaju...

sharlotta
27. mar 2008

Uznavam, ze je to velmi sebecke. Mam strach z toho, ze uz sa cely zivot budem o niekoho bat a ze mu budem musiet podriadit cely svoj zivot. Mozno to potom bude take prirodzene...co ja viem. Kazdopadne, ked uz budem mat deti, nechcem, aby z nich boli nejake samorasty.

zaza_na
27. mar 2008

sharlotta, ale vsak kazda sme ina a kazda mame ine predstavy o zivote. viem, ze toto sa teba netyka, ale ja mam aj kamosky pri ktorych si vobec neviem predstavit, zeby boli matkami. a ani oni same...
ked sa na to budes citit, potom to budete riesit 😉 a manzel ma na to aky nazor?

terezicka
27. mar 2008

Sharlotta veď to je v pohode, ide fakt o to ako to ty cítiš...Hlavne že ty s manželom ste šťastní a viete sa dohodnúť na takýchto veciach...To je základ všetkého 🙂

sharlotta
27. mar 2008

Ja si seba ako matku aj viem v celku predstavit...len este nie teraz a ani neviem kedy. Manzel by sa tesil, keby som bola tehotna, ale uvedomuje si, ze by to bolo dost financne narocne, kedze mame aj hypoteku a polozariadeny/polonezariadeny byt a nic nasporene.

sharlotta
27. mar 2008

Dalsia vec je ta, ze aj ked je odomna starsi, je to velke dieta, ako kazdy chlap, konieckoncov a ja viem, ze by vsetko ostalo na mne a to ja odmietam! Preco by som sa ja mala vsetkeho zriect a on by mohol aj nadalej ostat dietatom?
😖

terezicka
27. mar 2008

Sharlotta pokiaľ tvoj manžel berie tvoje argumenty a spolu ste rozhodnutí ešte s bábom počkať to je to úplne ok, lebo horšie by bolo keby ste jeden boli za a druhý proti...Ale neboj, verím že keď to raz na teba príde tak bdueš určite úplne super maminka 😵

pahu
27. mar 2008

Ahojte 😉
Tak BT stále na prd, ale o chvíľu odchádzam k dokimu, tak sa Vám potom ozvem, ako sme dopadli a čo bude ďalej 😵
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

sharlotta
27. mar 2008

Diky Terezicka 😉 Ja dufam, ze ked to na mna raz pride, tak nebudem musiet behat po doktoroch a skusat vsetko mozne i nemozne. 😒 lebo uz bude neskoro. Uz mi skoncila prestavka, tak sa rozlucim pre dnesok. Majte sa a drzte sa!

zaza_na
27. mar 2008

sharlotta papa! maj sa krasne a drz sa 😉
ahoj pahu. grafik vyzera stale dobre, nie? vsak teplotka je nad hodnotami spred ovu 😉 som zvedava, co ti povie doki...

terezicka
27. mar 2008

Pahu myslíme na teba a určite daj vedieť ako si dopadla 🙂
Sharlotta papa a čakáme s tebou na ten správny čas 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre