Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
27. mar 2008

Tak čauko, ja odchádzam 😀

terezicka
27. mar 2008

Pahu papa a určite sa ozvi 🙂

pahu
27. mar 2008

Už som tu 😀

zaza_na
27. mar 2008

no ako pahu? 😕

mirka20
27. mar 2008

ahojte. tak som sem konecne dosla. prave obedujem 🙂 pavli, ako si dopadla u dokiho?

zaza_na
27. mar 2008

dobru chut mirka 😉 ako ti to ide? mn e sa xce strasne spat... 😝

mirka20
27. mar 2008

zuz, furt mam pocit, ze mi tej prace neodbuda 😝 a som aj nejaka unavena, takze o to je to horsie. ale uz to vydrzim 😅

terezicka
27. mar 2008

Pahu tak ako si dopadla???
Ja tiež dáko nestíham, robím stále pre kolegyňu tie podklady...A okrem toho mi je total na figu, nechutí mi vôbec jesť, nič do mňa nejde a popritom cítim že som hladná 😅 Sme si objednali pizzu na obed, zvládla som len dva kúsky 😔 Skúsim sa popasovať s ďalším len neviem ako to dopadne

mirka20
27. mar 2008

terez, nemas nejake ovocie, ze by si to skusila s tym? papaj pomaly, urcite ti bude lepsie

terezicka
27. mar 2008

Mirka dnes tu ovocie nemám, ale skúsim si dať fit tyčinku 😅 Ale teraz som zjedla ďalší kúsok pizze, vošiel do mňa ale išlo sa mu veľmi ťažko 😔 Uvidím ako mi bude po fitku...A snažím sa aj piť, ale to asi mi je tak od rána, dúfam že to prejde 😝 Ale mám chuť na dobrú polievku, tak dúfam že svokra nejakú varila a že ma ponúkne 😀 😅 😎 😲

zaza_na
27. mar 2008

terezka, ked vies ze mas na nieco chut, tak sa za tym zhanaj 😉 aspon daco zjes schuti 😝
mirka, ale stihas to do toho vikendu, ze? 😅

terezicka
27. mar 2008

Zuzka s tou polievkou vydržím kým prídem domov, ale teraz je horšie že nemám chuť skoro na nič a to je na figu...A popritom tu mám spravené zásoby aj sladkého a slaného...
Zajtra ideš kedy na to sono?

mirka20
27. mar 2008

zuz, vikend bude este pracovny, ale hadam to stihnem. teda musim, lebo sefovci odchadzaju v sobotu vecer a musia vypisat vsetky dan.priznania, tak to musim pripravit.
terez, tak vydrz domov a potom si daj. ale pozor, aby si to nezjedla velmi schuti, aby ti nebolo este aj z toho zle.
idem dalej pracovat. papa zatial 🙂

zaza_na
27. mar 2008

papa mirka zatial. terez, malo by to byt o 11.00. ale moze sa stat, ze aj neskor. oni tam vecne meskaju a nestihaju... 😀 ale vsak to je normalka. neda sa to presne naplanovat. tam robia len sono

terezicka
27. mar 2008

Baby písala mi Kila: " Ahoj, bola som na poradni, mám vysoký tlak 150/70, každý deň mi ho budú odteraz sledovať a 1.4. idem preto k ineternistovi. Poradňu mám 4.4. Môj DR nevie či bude vedieť byť pri pôrode lebo bude mať vtedy skúšky, to je zlé. Zvládli sme aj nemocnicu, manžela ukľudnili, hlavná sestra bola milá a vybavili sme aj pediatričku. "
Idem jej odpísať a pozdraviť ju od vás všetkých 😉

zaza_na
27. mar 2008

dakujem terezka za spravy od Kili. ten vysoky tlak mi je luto. snad to bola len nejaka jednorazova zalezitost 😔 pozdrav ju. dakujem 😉

terezicka
27. mar 2008

ja tiež dúfam že to bude snáď iba prechodné a verím že jej to čoskoro prejde s tým tlakom...
Napchala som sa tyčinkami a fitkou, pijem vodu a je mi veru kus lepšie...Ešte som si k tomu otvorila výživu, tak keby to niekto videl tak hneď zráta že 2+2=4 😲 😀 Ale fakt mi je to jedno, už keď som to oficiálne oznámila riaditeľovi tak sa to môže dozvedieť každý. Tomu komu som to chcela povedať osobne som povedala a komu to nechcem povedať tak na to príde aj sám...A už dnes som zistila že personálna hovorila, lebo dvaja jej blízky kolegovia mali už dnes narážky...Ale neva 🙂

pahu
27. mar 2008

Ahojte 😀 Neodpisovala som, lebo som potom išla ešte k tej očnej 😀
Takže, doki prezrel všetky doteerajšie výsledky, SPG, laparo, hormóny, folikulometrie... porozprávali sme sa o nich, podpísali sme žiadosť na IVF a dovtedy vyskúšame minimálne 2 x IUI a prorodzené snažilkovanie... Ono ten proces schvaľovania v poisťovni je celkom dlhý a keď to schvália tak ešte v Centre je poradovník, lebo moja poisťovňa ich obmedzuje počtom uskutočnených IVF-iek.. Doki povedal, že možno niekedy v II.polroku, začiatkom... Takže júl-august? No a tá moja cysta, to je na vonkajšej strane krčka maternice, a nemá nič s otehotnením, ani s hormónmi, ona sa aj nejako tak volá, že ovulunum??? Ona jwe schovaná a iba v období ovulácie mi podrastie 😀

terezicka
27. mar 2008

Teda Pahu ty máš veru zvláštny druh cysty 😅 Ale dovtedy sa vám môže kľudne podariť aj normálne otehotnieť, takže nič netreba hádzať za hlavu, nič nie je stratené...A pri tvojom optimizme verím že sa vám to už naozaj čoskoro podarí 😀

mirka20
27. mar 2008

terez, si zlata, ze si kilu od nas pozdravila. dufam, ze ten tlak je len prechodna zalezitost a skoro jej klesne.
pavli, ale ved jul - august je tu uz coskoro, tak to nie je az tak daleko. ja ale dufam a pevne verim, ze sa vam to podari aj skor a v auguste uz budes mat urcite fazulku v brusku.
terez, no u mna uz tiez vsetci prisli na to, ze som tehu. len nechapem, ako na to prisli 😀 asi mam iny vyraz tvare 😅

henrieta76
27. mar 2008

ahojte
dnes som sa vratila z nemocnice,robili mi aj laparku aj ma rezali takze mam hned dve rany na bruchu.vybrali mi pravy vajcovod.pol roka musime pockat potom pojdem na HSG(prefuk vajcovodov)ci mam p0rechodny ten ktory mi ostal ak ano mozeme skusat ak nie pojdeme na IVF.

terezicka
27. mar 2008

Heni ahojky a prečo ti to všetko robili??? Ja som to nepostrehla určite v tom čase keď som bola na pn, tak neviem čo sa s tebou stalo...
Mirka veru hej asi sa inak tvárime 😀

henrieta76
27. mar 2008

terezka mala som mimotehu

terezicka
27. mar 2008

Heni už zasa? Ak si dobre pamätám tak už si jedno mala však? 😅 Neviem čo by som ti povedala, ale aspoň to aby si sa tešila z Eriky a Tomáška a ak je to vôľa Božia tak príde aj ďalšie bábätko 🙂

terezicka
27. mar 2008

Kočky ja sa už pomaly s vami lúčim, zajtra mám školu takže sa vidíme až v pondelok...A ak moja deravá hlavička nezabudne tak donesiem aj moje aktuálene fotos 🙂

henrieta76
27. mar 2008

ano terezka mala este pred tomaskom.na toto sa neda povedat nic som z toho psychycky na dne.teraz mi rezali brucho uz stvrty krat.kedze som mala dve cisarske.aj ja verim ze este budeme mat jedno babetko ale nan si musime este dost dlho pockat.

terezicka
27. mar 2008

Dievčatá tak papa, Mirka a ty prosím aj oddychuj 🙂
Heni prajem veľa sily

henrieta76
27. mar 2008

terezka dakujem

pahu
27. mar 2008

Heňuška, a už aj si medzi nami... Vieš čo? Rozmýšľam, že založíme spolu my snažilky ďalšiu témičku 😀 Nie hneď, dáme si nejaký limit, že koľko sem pustíme príspevkov a potom 😵 Potom by nám to už mohlo vyjsť, však?

Vieš, ja neviem ako ťa utešiť, iba toľko, že aj ja verím že sa to nakoniec podarí, len si toho musíme vytrpieť viac ako niektoré ostatné... Mimotehu je dosť smutná záležitosť, lebo sa strašne tešíš od prevej vyššej BT, potom z 2//, potom z krvných výsledkov,... a zrazu nič... Ale ja som tu také Vaše slniečko 😀 , pokiaľ ma nenaserie sekretárka, tak ja budem ďalej slniť, svietiť a dodávať energiu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

henrieta76
27. mar 2008

pahu si super,dakujem.
ved prave uz som sa z toho velmi tesila a potom ten ortiel ze operovat.cele dni som preplakala.aj s MA by som sa asi lahsie vyrovnavala ale toto.
no nic o 6 mesiacov sa uvidi a mozno spolu pojdeme na IVF

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre