Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

nellie_
28. mar 2008

... a este sa doplnim ja -Julinka tiez bude o mesiac tehulka... 😉 😵 😀 😀 😀 😀

Dnes sa mi nic nechce....

Fu Janka, to mas asi zapal mocovych ciest, co? 😕

jankabelka
28. mar 2008

Len nechápem ako som to mohla nachytať, asi sa na mňa lepí všetko čo nemá

nellie_
28. mar 2008

Jani, to tak byva... ☹ neboj, preliecis sa a bude dobre...nebola ti niekde zima od nôh, alebo nebehala si bosa? alebo ta moc nepooblievali v pondelok? 😅

pahu
28. mar 2008

A Julinka-Nelinka bude o mesiac tehu 😀

Janka, zrejme máš teraz z antibiotík oslabený organizmus a veľa ich aj obsahuje kvasinky, z čoho vznikajú infekcie a zápaly. Hlavne veeeľa pi, ja to mávam často a keď to podchytím v začiatkoch, dokážem to vyplaviť von iba tekutinami... Som síce viac na záchode ako na stoličke, viem že ťa to bolí, ale cikať, cikať a cikať. Mne doktorka povedala, že u mňa stačí aj menej tekutín cez deň a hneď sa mi na vnútorných stenách močového mechúra usádzajú baktérie, lebo sa tam množia a neodchádzajú často s močom von... Skús ttento systém, možno to pomôže aspoň k rýchlejšiemu vyliečeniu 😀 Už sa chcem s tebou opäť snažilkovať 😉

pahu
28. mar 2008

Halóóó... Zase tu nkto nie je.. Tehuľky asi odpočívajú a podriemkavajú a snažilky sexujú 😀

mirka20
28. mar 2008

pavli, tak ja sa sice hlasim k tehulkam, ale na oddych radsej ani nemyslim. az v pondelok
a aby snazilky nesnazilkovali len tak, tak priôpajam zopar virusikov, nech ste coskoro vsetky tehulky:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pahu
28. mar 2008

Ďakujeeeeem 😀

jankabelka
28. mar 2008

Ahojte nám vypadol net, takže sa až teraz naštartoval.
To je dobrá rada aj ju dodržiavam, len teraz som bola cikať, a trošku krvičky so mňa vyšlo 😕

pahu
28. mar 2008

No Janka, tak to je už poriadny zápal,... Liečiť sa musíš zlatíčko, hoď sa na PN, lebo keď musíš byť v robote, ani antibiotiká nepomôžu.. Mala by si mať kľudový režim... 😒

jankabelka
28. mar 2008

Ale fakt to nechápem 😒 už ma to nebaví, stále so mnou niečo je

pahu
28. mar 2008

Jankuška, chápem že ťa to štve... A hlavne ak je tam aj bolesť.... A si v robote, však? 😨 Musíš tam byť? Nemôžeš si urobiť predĺžený víkend a v pondelok aspoň ostať doma? A naozaj si dať záväzok, že preležíš v teplúčku celý víkendík? 😕 😉

jankabelka
28. mar 2008

Pahu, dnes som ešte potrebovala byť v robotke, ale v pondelok mám voľno a ešte mám ísť aj na to vnútorné sono
čo ma poslal gynďo tak sa musím z toho dostať. Ale sľubujem že keď prídem domkov tak budem ležkať a liečiť sa.
a ty pahu čo plánuješ na víkend, ozaj a ako si dopadla u toho lekára?

zaza_na
28. mar 2008

ja uz som spat kocky. citam, ze vsetci su dnes nejaky zdeptani. aj ja uz mam depku... 😢
janka, dufam, ze sa vyliecis uz co nevidiet. mi je velmi luto, ze si stale chora... 😔
sono bolo v pohode, vsetko je ok. kosticka stale nedorastla a najlepsie bolo, ze nam povedala doktorka, ze keby aj dorastla, nic sa tym nemeni a riziko ostava take iste, lebo ked uz je mimco taketo velke, uz to nic neznamena. tak parada, to nam nevedeli hned povedat? 😒
tak pevne dufam, ze malicka bude mat nostek po mne a bude vporiadku. uz kaslem aj na amnio. porodime a uvidime potom, co nam povedia 😉
s autom su stale tahanice. raz je to poistovna, potom garaz, kde je auto odlozene a potom nas (teda aspon mna, manzel sa tvari v pohode; asi som len moc pesimisticka) vytocia opravari...
no som zvedava ako to dopadne. manzel xce dat auto silou mocou opravovat... tak uz sa tym nezaoberam a necham sa prekvapit. nech ho len zbytocne nestresujem, ma s tym aj tak dost starosti... 😖

jankabelka
28. mar 2008

Zuzi skús to pomaličky predýchavať, pretože to ubližuje aj tebe aj malej
Ozaj a o akú kostičku ide?

zaza_na
28. mar 2008

janka, nejaka nosova kosticka. niekde v oblasti kde nos vrasta do cela... pravdaze ze neprestaneme dufat, ze je mala vporiadku a budeme nadalej mysliet pozitivne, ale asi sa uz zmierujem aj s myslienkou, ze co ak nie... neviem, ako by sme si poradili s chorym dietatkom, ale zvladnut sa da vsetko...
janka a tvoj doki ti co povedal? objednal ta len na to sono? dufam, ze dovtedy uz budes ok. inak si neviem predstavit ist na sono so zapalom 😖

jankabelka
28. mar 2008

Zuzka maličká bude isto v poriadku neboj, držím vám silno palce 😉
Dnes som šla len ku svojej obvodnej, a ona mi dala jeden sáčok ako antibiotikum a vraj to pôsobí 10 dní v tele, ale že ak to neprejde mám prísť v pondelok alebo ísť na pohotovosť. a ak sa z toho nedostanem tak sa musím preobjednať na to sono

pahu
28. mar 2008

Janka, budeš v poriadku, ale na to sono, no neviem, aby si si tam nevniesla, teda doktor ešte aj nejaký zápal... 😨 😕 Určite im potom povedz, že máš nejaký zápal v močáku 😉

Zazi, a keď nebude mať noštek po tebe, tak ho bude mať po mojej maminke 😀 Tak ako? Mám ju poslať na rentgen a potom ti ho sem dať aby si vedela že aj život bez veľkej kostičky je pekný? 😀 😀 😀

jankabelka
28. mar 2008

Ahoj Zuzi, Pahu prajem Vám a aj ostatným kočkám krásny víkend oddýchnite si a uvidíme sa asi až v utorok papa

pahu
28. mar 2008

Pa Janka, dúfam že až v utorok, lebo v pondelok si potrebuješ ešte oddýchnuť 😀

zaza_na
28. mar 2008

papa janka, a dakujem za povzbudenie 😉 drz sa a oddychuj poriadne! 😵
pavli, kaslat na kosticku. nech ju aj nema, mne chybat nebude a urcite ani jej. len nech je zdrava 😀

pahu
28. mar 2008

Zazi bude a aj silná ako maminka 😀

mirka20
28. mar 2008

ahojte 🙂
zuz, malicka bude urcite v poriadku, neboj 😉
ja si davam prave pauzu a napchavam sa pizzou. sef nam kupil na obed kazdej pizzu, tak si pochutnavam na poslednom kusku, lebo na obed som nevladala. sice by som vobec nemala jest pizzu, ale hadam si zasluzim trochu zhresit, ked tolko makam 😔

zaza_na
28. mar 2008

mirka, ja si casto cavam pizzu 😉 vsak to nie je zle. lepsie ako nieco vyprazane alebo udene 😀
a ja som myslela, ze ty uz pomaly aj domkov pojdes... ako sa citis? dufam, ze ti dnes brusko uz netvrdne moc...
pavli, dufam, ze silnejsia 😀 mamina je stresor a tato vravi ze je pesimistka (ja si ale aj tak myslim, ze on je optimista a ja som len realista 😝 )

mirka20
28. mar 2008

zuz, lenze ja mam bezlepkovu dietu, tak preto by som nemala jest pizzu. ale cele tehu som si davala riadne bacha, len raz som si dala chlieb, tak teraz je to druhykrat. ja pojdem dnes domov opat neskor. ale utesujem sa tym, ze uz bude coskoro koniec a nejak tie 2 dni zvladnem. brusko sem-tam stvrdne, ale vacsinou, ked som nervozna. a uz si to ani neuvedomujem, beriem to ako samozrejmost...aj ked viem, ze by to tak nemalo byt, ale co narobim

zaza_na
28. mar 2008

joj mirka, ja stale zabudam na tu tvoju bezlepkovu dietu 😅 a co sa vlastne potom moze stat, ked si zjedla pizzu? moze ti prist zle? 😕
no veru. na to brusko by si si mala davat pozor. skus sa nestresovat, ak sa to vobec da... 😒

mirka20
28. mar 2008

zuz, zatial mi nic nie je. mne nebyvalo zle, ked som nieco zjedla, co som nemohla. a pytala som sa aj doktora, ci to nemoze ublizit malickej, ale povedal, ze jej sa to vobec netyka, tak som rada.
snazim sa nestresovat, aj ked je to dost tazke. ale uz to s bekinkou nejak zvladneme tie 2 dni a potom bude uz len dobre

zaza_na
28. mar 2008

utekam domenkov babule. papa a krasny vikend 😉

mirka20
28. mar 2008

ahojky zuz, krasny vikend 😉

mirka20
28. mar 2008

tak ja idem tiez konecne domov. vsak by uz bolo aj nacase, nie 😅 ale posledny prac.den som chcela vyuzit naplno

henrieta76
28. mar 2008

mirka to nemyslis vazne ze az teraz si odisla.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre