Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zaza_na
31. mar 2008

jej mirka, ja som ta nestihla 😀 no neva. vsak ty sa stavis neskor 😉
aj ta nasa je betarka. a tuto noc som velmi zle spala. som sa budila takmer kazdu hodinu, ale to preto, ze ma zacalo boliet hrdlo. ale snad sme to zazehnali. a malicka sa v noci krutila v brusku ako vrtulka 😀

pahu
31. mar 2008

Zazi, keď sa krútila, tak je zdravá 😀 Keby bola tichúčko, niečo by sa dialo 😀

zabka
31. mar 2008

Aj ja trosku pracujem ale neda sa neda sa... 😅

terezicka
31. mar 2008

Ahojte už som s5 aj ja, robila som s pokladňou, nahadzovala som veci za celý marec 😝 Ale už to mám za sebou 😵
Pahu kľudne ma môžeš každý deň kontrolovať čo všetko zjem, dnes som zjedla najskôr doma chlieb, potom v robote dva chlebíky a pred chvíľou som dojedla tyčinku - banány...Ja papám toľko koľko vládzem, keď som hladná vždy si niečo dám 🙂 Ale môžem ja zato že aj včera mi bolo zle a potom človeku poriadne nechutí? 😅 Ale teraz nemám problém najesť sa aj večer o 23-tej keď som hladná 😀
A nekazte mi radosť z môjho bruška, ja sa strašne teším že aspoň nejaké už mám 😅 Včera som v škole zistila že aj ďalšia moja spolužiačka je tehu, tiež má termín v septembri, ale ona má ešte väčšie bruško ako ja...A maminina kolegyňa tiež čaká v septembri a tiež má väčšie bruško ako ja...Tak ja sa aspoň vytešujem z toho môjho malinkého 🙂 Ale ono ešte určite narastie 🙂

zaza_na
31. mar 2008

baby, mne sa tak nexce. este stale sa citim byt taka nijaka z toho hrdla. ani mi nechuti velmi jest... 😒
pahu veru, dufajme, ze je zdravucka 😉 ale v noci mi ustedrila jeden riadne bolavy kopanec, az som sa na to zobudila 😀
zabka, preco sa ti neda pracovat? nexce sa ani tebe? 😝

terezicka
31. mar 2008

Zuzka a nejaké kvapky alebo sirup keby si si dala?

pahu
31. mar 2008

Zabka, však vidíš ako sa dá pracovať mne 😀

terez, však ja viem 😉 Ja som ešte nič dnes neujedla, iba kávu a 2 poháre vody a bruško mám ako v 6.mesiaci 😀

Zuzka, jasnačka že je O.K. 😀 A len nech kope, aspoň vieš, že je ešte aj poriadne silná 😀

terezicka
31. mar 2008

Pahu tak sa okmažite najedz lebo sa budem hnevať 😠 😀

zaza_na
31. mar 2008

terezka, vsak nevadi, ze ti brusko este poriadne nevidno. este ti podrastie az-az 😀 mne tiez nebolo dlhsi cas vidiet, ale ja som citila, ze je vacsie a to je hlavne 😉
nic som si nedala na hrdlo. a ani nexcem, zatial je to v pohode. zo soboty na nedelu ma bolelo poriadne ale teraz ho uz takmer vobec necitim 😉
pavli, veru. nech sa kruti, kym este ma miesto. 😵 inak, ak to teraz nevyjde a pride hnusna mrchata, kedy by si isla ma dalsiu IUI? 😔

pahu
31. mar 2008

Zazi, hneď teraz by som sa na to dala... Len teraz neviem, čo to moje špinenie posledný týždeň znamená... Musím počkať, či sa to rozbehne ako mrcha a ak nie, tak skočím za dokim 😉

terez, ja som vedela že ma sprdneš, ešte som to len odoslala a rýchlo som do ruky chytila chlebík 😀 A polovicu som už aj zjedla 😀

terezicka
31. mar 2008

Pahu tak teraz ťa chválim že už konečne pekne papkáš 🙂
Zuzka čítala som ako ste pochodili na sone v piatok a chcela som ti povedať, že ja verím že malá bude úplne v poriadku a nejaká kostička vám určite nepokazí radosť z jej príchodu 🙂 Ale ona bude určite v poriadku, veď zatiaľ sme tu porodili len zdravé detičky v Prípravách tak ani vaša malinká nebude výnimka 🙂

pahu
31. mar 2008

Terez, už finišujem s tým chlebíkom 😀 Ale dosť bojujem sa musím priznať 😕 😨 🤐 😵

terezicka
31. mar 2008

Pahu tak nebojuj ale jedz 😀

zabka
31. mar 2008

NO ani mne sa veru nechce pracovat..robim jazdy a to veeelmi neznasam vymyslat si... 😠 .. A stale ma picha raz na lavej raz na pravej strane... aj ked sedim...hihihih 😉 😉

zaza_na
31. mar 2008

terezka, dakujem. aj my v to dufame 😉
pavli, taky oblozeny chlebik by som si dala. keby mi ho tak mal este kto doniest pod nos 😀

pahu
31. mar 2008

Ufff, uffff, už to mám v sebe 😀

terezicka
31. mar 2008

Pahu super som veľmi rada, teraz si trošku oddýchni od jedenia ale na obed chcem pekne počuť čo si obedovala 😲 Dobre???
Zuzka ja tomu verím 😵
Ozaj v sobotu ma popichávalo na ľavej strane, z čoho to môže byť? Môže to byť z toho že som upratovala trochu viac ako som asi mala? Len keď nechcem nechávať všetko na Mareka, aj tak je zlatý - veľmi sa snaží, okno v detskej mi nedovolil umývať, ani veci prenášať, ešte aj podlahu on umýval 😉

pahu
31. mar 2008

Terez, trošku upratovať môžeš ale hneď ako sa cítiš trošku slabšie, sadnúť a nohy hore 😉

terezicka
31. mar 2008

Pahu veď hej, ale v sobotu sme fakt potrebovali súrne všetko doupratovať lebo sme maľovali detskú, dali sme tam pc a celá chodba bola zaprataná a včera sme mali návštevu tak sme im nemohli ukázať ten bordel čo u nás panoval 😝

zabka
31. mar 2008

Terez opatrne davaj pozor na seba..

terezicka
31. mar 2008

Žabka dávam len potrebujem aj ja niečo robiť a nedokážem sedieť s vyloženými nohami celé dni 😅

zaza_na
31. mar 2008

terezka, upratovat mozes ale s mierou 😉 a vela medzitym oddychuj ako babenky radia.
neboj, urcite to bude vporiadku. asi sa len maternica roztahuje alebo konci funkcnost zltemu teliesku 😕 bola ovulka z lavej strany, ci nie? 😅

terezicka
31. mar 2008

Zuzka hej podľa všetkého z ľavej strany tak asi to bude z toho

zabka
31. mar 2008

No vidis to aspon ze tak.. uz sme nasli pricinu 🙂

pahu
31. mar 2008

😉

terezicka
31. mar 2008

Baby ja som zvedavá kedy sa Mirka ohlási, dúfam že nezostala v robote ešte aj niečo robiť 😲 Lebo mám pocit že ona by bola toho schopná 😝
Inak ja už obedujem, tak prajem dobrú chuť všetkým ktoré sa tiež chystajú obedovať 🙂
Pahu a tebe zvlášť prajem dobrú chuť 😀

pahu
31. mar 2008

Terez, ešte nepapkám 😉 Však som mala raňajky neskôr a aj v porovnaní s Vami neskôr v stávam 😵 Ale chystám sa na prechádzku do mesta, takže si niečo určite kúpim 😵

mirka20
31. mar 2008

ahojte dievcata 🙂
uz som doma. bola som este trochu na nakupe a teraz som hladna ako vlk, tak si varim parky, lebo som dostala na ne chut 😵
terez, neboj, brusko ti dorastie. ved si este len v 15tt, tak ma cas dorast. pockaj, ked budes v 35tt. to este len bude brusisko. mne dnes jedna baba povedala, ze na to, ze som v 8.mesiaci nemam az take velke brusko. a mne sa zda ako balon 😀 a s upratovanim opatrne, rob menej a davaj si prestavky. to pichanie urcite nebolo nic vazne, len si to trochu prehnala s upratovanim.
pavlinka, preco tak malo jes? musis viacej, alebo aspon castejsie
zuzka, aj nasa mala sa kruti o dusu a to uz tam toho priestoru nema az tak vela. ale je to zlate. ale len cez den, ked som hore. ked v noci spim a zobudi ma, tak to az take zlate neni. ale uz to tych 6 tyzdnov nejak vydrzim 😵

pahu
31. mar 2008

Mirka ale keď ja nie som hladná... ☹ Ale vyzerám akoby som papkala teda veeeľa.. Ale dali sme si s mužom stávku a do konca júna musím schudnúť, ja aspoň 4-5 kg a on 6-7 kg... 😀 Takže skúsim začať jesť zdravo a v malých množstvách 😀

terezicka
31. mar 2008

Mirka no super konečne si prišla 🙂 Som veľmi rada že ťa vidím a oveľa viac ma teší že si konečne na MD 🙂 Si ani nevieš predstaviť aká som kvôli tebe a Rebeke šťastná 🙂
Ozaj som si dala pripomienku lebo som ti chcela napísať čo mi poradila kolegyňa aby si si zobrala do LC do pôrodnice, lebo to v zozname určite nenájdeš: nejaký malý lavór - v ňom si rozrobíš repík alebo harmanček ( neviem čo presne ) a budeš sa vlastne po pôrode umývať s ním odspodu. Lebo síce sprchy tam sú, ale tam je to horšie a ten lavór ti bude na to vraj úplne super.
A čo máte v pláne budúci utorok 10-teho? Viete zabezpečiť aby ste mali auto domka a mohli nás prísť vtedy pozrieť?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre