Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zaza_na
2. apr 2008

ahoj zabka. teplotka je stale v poho, ako mirka vravi. nebojkaj sa a mysli pozitivne 😵

mirka20
2. apr 2008

ja sa idem pustit do prania veciciek pre rebeku, tak zatial papa 😵 juuj, baby, ja sa tak z toho tesim, ze konecne je tu ten cas, kedy zacinam tak naozaj chystat pre to nase malicke 😵

zaza_na
2. apr 2008

tak si to pekne uzi mirka 😉

zabka
2. apr 2008

No ved hej ale bolo mi tak smutno z toho rano... Inak rano mi bolo aj zle na vracanie, tak dufam ze nebudem chora..

pahu
2. apr 2008

Ahojte, som tu, ale mala som poradu a terraz idem do Záhorskej...
Zabka, nestresuj, pozri sa na mňa:
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

A aha, nič sa nedeje, ideme ďalej 😉

zabka
2. apr 2008

Ja neviem co sa tento mesiac deje, take divne grafy ma kazdy... 😉 Ale tebe sa ustalila teplotka... Kedy by si akoze mala dostat mrchu,aku mas dlhu tu lut.fazu..?

pahu
2. apr 2008

Zabka, mrcha by mala prísť vždy do 28-29 dní 😉
Teraz už letím 😀

zaza_na
2. apr 2008

pahui, vsak aj tvoje teplotky su dobre. no uvidime. som veru velmi zvedava. drzim vam velmi silno palce babenky 😵
zabka, a ty kedy necakas mrchu?

zabka
2. apr 2008

A kedy teda budeme spolu testovat??? 😀 😀

terezicka
2. apr 2008

Už som tu aj ja 😝 Mala som robotu a riaditeľ odišiel tak som bola kecať aj u kolegyni 😀 No a moja aktívna kolegyňa to včera nepochopila, lebo dneska sa rozhodla že ona spraví riaditeľovi vizitky 😲 Ale ja som jej slušne povedala že sú veci ktoré dokážem spraviť aj sama a toto je jedna z nich 😲 Tak potom urazeným tónom povedala "prepáčte, pardón"

terezicka
2. apr 2008

Práve som pozerala pôrod...

bianka30
2. apr 2008

ahojte babulky, takze moje telo ostalo chore... som pn, lebo ta pliaga sa prejavila naplno... uz mam aj teploty, dnes idem poobede k lekarke a ostavam PN

dnes mi volali z GF a definitivne mi potvrdili ze mam schvalenu ziadost o IVF { vcera som volala na poistovnu preto som to vedela dopredu}

objednali ma k Drabekovi ale az na koniec aprila, lebo ide na mesiac prec, takze den po vyroci svadby 7 rokov ideme k nemu a dohodneme sa co dalej.
mam pol roka na to aby som si vybrala lieky na ktore mi budu doplacat, takze to vychadza do polky septembra...
s polovickou sme sa dohodli, ze pojdeme na IVF asi az na jesen, lebo neviem ako by som zvladala lieky cez leto v 40 stupnovych teplotach.
dovtedy sa budeme este snazilkovat normalne, mozno pojdeme este na jedno IUI, som zvedava co na moj napad povie ujo doktor... snad ma podpori. Manzelik zatial bude papkat vitaminky aby spg bol stale lepsi a lepsi...
bol zlaty, povedal aby som sa rozhodla sama, ze on aj tak chodi len do kabinky.... hehehe

terezicka
2. apr 2008

Bianka tak ti držím palce aby to všetko dobre dopadlo a to IVF možno ani už nebude treba 🙂

bianka30
2. apr 2008

terezicka velmi pekne dakujem ... budem sa snazit, teda obaja sa budeme hehehe

terezicka
2. apr 2008

Bianka neboj určite to vyjde a možno skôr ako si pomyslíš 😵

zaza_na
2. apr 2008

bianka, aj ja drzim palce a prajem vam s manzelom vela energie 😉
a naco vlastne treba pri IVF brat lieky?
terezka, aky bol porod? 😕

bianka30
2. apr 2008

no na to aby sa ti tvorilo co najviac vajicok aby ich potom mohli vybrat a oplodnit a niektore zamrazit,,, ked budem otravovat doma ze chcem dalsie mimco hehehe...

pahu
2. apr 2008

Bianka, supiš rozhodnutie 😀

Zabka, čo hráš vtipnejší vyhráva? Ja a testovať? S týmto grafom? Nie nie nie, tak možno o mesiac po IUI 😀

bianka30
2. apr 2008

pahu ja budem mat teraz mesiac pauzu, mozno potom dam este jedno IUI, to by som ta stilhla? asi nie ... bola by som pol mesiaca za tebou ze ?

terezicka
2. apr 2008

Zuzka skús pozreiť tu, snáď som to dobre skopírovala:
http://www.lukas-hakos.com/index.php/2006/06/03...

zaza_na
2. apr 2008

terezka, neviem ci to xcem pozerat... 😅 pozerala som jeden porod do vody, ale tam nebol az taky priamy pohlad 😲 a mala som to bez zvuku... ale uz sa budem musiet na to odhodlat...

pahu
2. apr 2008

Bianka, 2 týždne sú v pohode, ideme na to 😀

bianka30
2. apr 2008

ok, ja teraz cakam mrchu , a 29/4 ideme k Drabekovi, tak sa s nim dohonem - 28/4 mame 7 vyrocie svadby...

terezicka
2. apr 2008

Zuzka tak toto je fakt priamy pohľad, mne sa nepáčil jedine nástrih ale aspoň viem ako to vyzerá...Hoci priznám sa že som to musela trochu rozdýchať aj ja keď som to dopozerala 😅

mirka20
2. apr 2008

ahojte. tak prva varka veci je uz v pracke. ani som necakala, ze mame tolko tych veciciek. aj som to odfotila, ked som ich vsetky roztriedila podla toho, ako to budem prat. 😅
bianka, silno drzim paste, nech to ivf nie je potrebne a vam sa zadari este skor 😉
terez, to si fakt pozerala porod? ja mam par tyzdnov do porodu, ale na to sa vobec nemienim pozriet. lebo asi by som si to rozmyslela 😀 aj ked vcera na tom stretku s kolegynami sme sa bavili o porode a uz som nemala daleko k tomu, ze odpadnem, lebo mi to prislo uplne hrozne 😔 ja fakt neviem, ako to zvladnem. ale budem musiet, ked chcem mat malicku pri sebe 😵 a to s tym lavorikom mi hovorila aj kolegyna vcera a ze si treba zobrat repik,nie harmancek. takze ked pojdem do lekarne, musim si kupit aj to.

terezicka
2. apr 2008

Mirka ja som si nepamätala presne či repík alebo hramanček, ale keď vieš presne čo tak je super 🙂 A ja si pozriem hocičo, ja s tým nemám problém - -minule som pozerala pitvu 😲 Síce na mobile ale bolo to tiež dosť dobre vidno 😲 A takto s tým pôrodom aspoň viem čo ma čaká 🙂 A keď budem mať možnsť tak to isto ukážem aj Marekovi 😀

mirka20
2. apr 2008

ked prideme k vam, tak ti donesiem cd, kde je aj porod, aj priprava aj vsetko. dufam, ze nezabudnem. potom si to bude moct pozriet aj marek. moj janko uz porod videl 3-krat a ja ani raz a ani si to nepozriem. ja na to nemam zaludok 😝

pahu
2. apr 2008

Mirka, pekne veľa vecičiek 😀 Už som na nich mrkla 😀 A to ešte koľko podostávate keď sa maličká narodí 😉

Terez, ty samovrah, pôrod si pozri až keď už budeš mať po ňom 😀

Bianka tak sedí vec, ja do piatku dostanem mrchu a tým pádom budem mať 10.DC cez víkend 12-13.4., to bude folikuška a hneď 2 dni na to zrejme IUI 😉 Takže už sa teším 😀

mirka20
2. apr 2008

pavli, ved to. ja som si ani nemyslela, ze je toho tak vela. ale su tam vecicky od najmensich az tak do jedneho roka, tak to hadam vynosime 😵

terezicka
2. apr 2008

Ale baby to nie je až také hrozné, dá sa to v pohode normálne pozrieť 🙂 Síce som potom bola chvíľu v šoku, ale to prešlo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre