Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
2. apr 2008

Mirka jasné že to vynosíte a hlavne miminká stále grckajú slintajú a zakakajú sa ož pod pazuchy, takže ju budete prezliekať ako bábiku 😀

mirka20
2. apr 2008

ja sa tak na to tesim 😵

zaza_na
2. apr 2008

terezka, dufam, ze sa na to odhodlam. ale ak to budem pozerat, tak jednoznacne bez zvuku...
mirka, pekna hrba veci. a vobec sa nemusis bat, ci vynosite. ako pahu povedala, budeme prezliekat na zaciatku aj 5x denne 😀

mirka20
2. apr 2008

zuz, ved hej. 🙂 len ked som to tak vsetko povyberala a roztriedila a videla kolko toho je, tak sa mi az hlava zakrutila 😅 ale viem, ze sa mala bude musiet casto prezliekat, tak to urcite aspon raz oblecieme 🙂

mirka20
2. apr 2008

idem dat masko do pacu a trochu povysavat. a potom si asi na chvilu lazkam, tak sa zatial majte 🙂

terezicka
2. apr 2008

Zuzka ja som to tiež mala bez zvuku ale z toho dôvodu že keby mi sem niekto vbehol tak neviem ako by som mu to vysvetľovala 😅 😀
Mirka neboj ponosíte všetko a keď bude Rebeka čistučká že sa nezaslintá ani nazgrcká, tak ju môžeš prezliecť len tak aby mala na sebe vždy niečo iné 😀

zaza_na
2. apr 2008

mirka, vsak pravdaze ze vies 😀 prijemne oddychovanie prajem po tom vysavani 😉
terezka, ja neviem, preco mam z toho taky panicky strach. asi preto, ze som taka chuda. bojim sa, ze to nepojde... 😔
ale snad to nejako zvladame... uz to nechajme tak, lebo vystrasime vsetky snazilky 😀

terezicka
2. apr 2008

Mirka pekne oddychujte 🙂
Zuzka keď ti mám pravdu povedať tak ja mám teiž strach práve kvôli tej chudosti 😅 Bojím sa či sa mi dostatočne roztiahnu tie kosti 😕

zaza_na
2. apr 2008

ved to terez... 😅

pahu
2. apr 2008

Roztiahnu 😀 Aj keď toho sa ja báť nemusím, mne by prešli aj 2 miminká naraz 😀

terezicka
2. apr 2008

No Pahu tak na ten deň keď budem rodiť si objednávam na požičanie tvoje kosti 😀
Dnes mi inak môj manžel 1x povedal čo mám spraviť na večeru, som nechápala vôbec 😲 A teraz keď odídem z roboty tak sa idem prihlásiť na tie cvičenia 😵

zaza_na
2. apr 2008

pavli, vsak neboj. ak predsa len pojdete na to IVF, budu dvojicky a mozno aj trojicky, potom sa budes moct cinit 😀
terezka, to je dobre. uvidis, ze ti to pomoze 😉 to budes chodit raz za tyzden?

terezicka
2. apr 2008

Hej Zuzka cvičí sa vždy v stredu, uvidím ako sa s ňou dnes dohodnem, ale ak sa bude dať tak by som chcela začať od budúceho týždňa

terezicka
2. apr 2008

Dievčatá na dnes sa lúčim, papa zajtra 🙂

pahu
2. apr 2008

P aTerez 😀

Zuzi, vieš že sme to už rozoberali s manželom a nevadilo by nám to? Asi viac starostí, ale však to je spojené aj s radosťou 😀 😀 😀

zaza_na
2. apr 2008

papa terez 😉 pekny zvysok dna
pavli, ja si tiez myslim, ze by ste sa len velmi potesili. 😵 bolo by to viac starosti, ale po tolkom snazeni by ste urcite vnimali len tu radost. a ty si taka velka optimistka a mas tolko pozitivneho myslenia 😀 😵
juj, nech uz ste vsetky konecne tehu. neviem sa na to dockat 😝

pahu
2. apr 2008

Zazi, ja sa neviem dočkať, keď sa aj raz konečne stretneme 😀

zaza_na
2. apr 2008

zlata si pahu 😉 aj ja sa tesim 😵
uz padam domenkov. papa zajtra

jankabelka
3. apr 2008

Dobré ránko dievčence 🙂

terezicka
3. apr 2008

Jej Januška ahojky, som rada že si ma predbehla 🙂 Ako si sa vybuvkala? My sme dnes vstávali o 4:30 tak budem asi celý deň dosť unavená 😅 Ale poobede idem do kaderníctva, celkom sa teším tak dúfam že tam nezaspím 🙄

jankabelka
3. apr 2008

Ahoj Terezička 🙂 po veľmi dlhej dobe sa mi podarilo predbehnúť ťa 😉 spinkala som celkom dobre ale aj tak by som si ešte pobuvala keď je takéto počasie. Ideš zmeniť účes?

terezicka
3. apr 2008

Jani hej už som dávno o tom rozmýšľala, Marek mi to tiež navrhoval a v pondelok sa mamine podarilo objednať ma už na dnes, tak aspoň to nebudem dlho odkladať 😅 Ale už mi vlasy aj kus vadili, mám ich do polky chrbta a cítim že sú mi ťažké, nedá sa s nimi poriadne už ani nič robiť...Ale zas nejakú predstavu o novom účese nemám, to nechám asi na kaderníčku...Jediné viem, že v žiadnom prípade nechcem ofinu

jankabelka
3. apr 2008

Aha, tak to ťa rýchlo objednala 😅 a už si niekedy mala ofinu alebo prečo nechceš ofinu?

terezicka
3. apr 2008

Hej Janka mala som ofinu a ja nemám ráno veľmi čas a ani chuť sa s ňou babrať a upravovať si ju 😅 Ale keď som išla 1x na taký väčší zostrih tak vtedy ma ostrihala úplne super, to bolo tak dopostupna a to sa mi fakt veľmi páčilo. A ešte raz som mala od nej super účes, to mi vlasy tak dosť skrátila, a vzadu mi ich tak pekne rozstrapatila - lenže ja som si to nevedela potom upravovať...Takže ja potrebujem niečo nenáročné ale pekné 🙂

jankabelka
3. apr 2008

Áno jasné chápem, tak dúfam že potom pridáš aj fotku aby som mohla kuknúť 😉

zabka
3. apr 2008

Pekne ranko... moj divny graf.. http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0

terezicka
3. apr 2008

Jani hej keď ma Marek dakedy odfotí tak áno 🙂 Ale aj ty by si mohla dať si sem nejaký album

jankabelka
3. apr 2008

Hm, chcela som dať aj tú fotku čo som bola u kaderníčky ale nedá sa mi sem dať, pretože bola väčšia ako má byť?
Ale neviem či si mám robiť album, najskôr som chcela aby boli dve paličky a potom album 😀
Ahoj Zabka, grafík máš pekný 😉

terezicka
3. apr 2008

Žabka krásne ti vyskočila teplotka hore, sa mi to páči 😵
Janka tak skús zmenšiť fotku a potom by to mohlo ísť 🙂 A s tým albumom, no uvidíš, je pravda že aj ja som si spravila až potom keď som mala dve //

jankabelka
3. apr 2008

Vidíš Terezka tak najskôr počkám na tie // paličky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre