Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
3. apr 2008

Ok Janka tak počkáme s tebou a veríme že sa toho dočkáme čoskoro 😵 Teraz si ktorý DC a ktorý DPO?

zabka
3. apr 2008

NO len keby chcela uz tak ostat... 😉

adulina
autor
3. apr 2008

čafte kočulky 🙂
dala som nove fotečky, kuknite 🙂

a vy ako? nove tehulky?

terezicka
3. apr 2008

Neboj sa Žabka 🙂

zabka
3. apr 2008

Bojim, bojim... 🙂 🙂

terezicka
3. apr 2008

Žabka neboj, bude ako nebolo 🙂
Adulka ahoj, už som kukla a Alex je fakt veľký fešák, isto vyhrá prvú cenu v súťaži krásy 😀 A ty sa máš ako? Už si zocelená po pôrode?

adulina
autor
3. apr 2008

Terez, jasne uz je to pohodička, dnes som si normalne pospala 4 hodiny v kuse, lebo Alex papal o 19tej o 20tej zaspal a o pol noci chcel papat znova, teda bolo to vlastne este vcera 😀 no ale potom sa budil kazde dve hodiny, lebo nas zase trapili prdíky 😒 , rano o siestej uz cirkusoval tak sme odsavali sopliky a rurkou uvolnovali prdiky 😅

kukla som to video, ale aj tak pri porode budete na druhej strane, takze to nebude az take, a aj tak sa mi to zdalo divne. 😕 pri porode budete vyssie a bude sa Vam lepsie tlacit a nebudete sa drzat za nohy, co je podla mna dost vycerpavajuce. 😉

terezicka
3. apr 2008

Adulka tak super že si už ok 🙂 Teším sa 🙂 A to video ja som teiž myslela že žena je akoby na koze a nohy má v tých šľapajách

zabka
3. apr 2008

No nieco pozitivne si nam aspon povedala... 😉 .. Alex je veru fesacisko... 🙂 🙂

adulina
autor
3. apr 2008

urcite baby, nebojte a nie je to take ako to vyzera, mna v podstate uz samotny porod vobec nebolel, vlastne kontrakciami to skoncilo a potom az sitie za dva dni ked, ale ani to nebola taka hrozna bolest len sediet sa nedalo 😀 😅 a nohy su urcite na koze, lezis vyssie a pritahujes sa za take rucky. 😉

a dnes ma Alex dva mesiaciky 😉

zabka, tebe pekne skocila teplotka, az nejako vyrazne 🙂 drzim palce

jankabelka
3. apr 2008

Adulka veru Alex je krásavec, som rada že si už v pohodke 😉

terezicka
3. apr 2008

Jej tak Alexovi gratulujeme k dnešnému sviatku 😎 Adulka a môžem sa ešte spýtať, že aký je prvý sex po pôrode? Ja sa toho asi obávam viac ako pôrodu 😅 A koľko si krvácala?

zabka
3. apr 2008

No ved sama som zvedava co z toho nakoniec bude... za dva dni budem vediet to ma prist mrcha... 😉

adulina
autor
3. apr 2008

no Terez to sa musim niekde inde obrátit s tým sexom, ja už ani neviem čo to je 😀 naposledy to bolo asi tak v juni 😅 😕 😔
ale "sex" s tym kovovým u gynekologa bol dost nepríjemný 😅
a krvacala som asi tak pat tyzdnov, ale nie tak ze vela a stale, tak co som pouzivala normalne vlozky. este Vam poradim, ze tie poporodne vlozky co su kupte si ich aj domov aspon este takych pat balikov, lebo tie normalne s foliou vas budu otravovat a bude sa to parit a je to dost neprijemne. 😉

terezicka
3. apr 2008

Adulka a to veľké popôrodné krvácanie trvalo koľko? U gynekológa myslíš na kontrole po 6 týždňoch?Mne kolegyňa vravela že ona mala v pôrodnici tie najhrubšie vložky aké našla a že mala aj 3 na sebe lebo veľmi krvácala

adulina
autor
3. apr 2008

Terez to nebolo take hrozne, take dva-dva a pol tyzdna, ale ani na konci v nemocke uz to nebolo take zle.
ano myslim tym kontrolu po šestonedelí.
no my sme to mali tak, ze na podlozke dve tri podlozene a medzi nohami dve.

adulina
autor
3. apr 2008

jaj a vidíte my máme už 57cm a 5120g, teda mali sme minuly tyzden 🙂

a už sa moj myšánek zobudil 😀

terezicka
3. apr 2008

Adulka tak pozdrav od nás Alexa 🙂

zaza_na
3. apr 2008

dobre ranko 😉
zabka, ale ti vystrelila teplotka 😵 drzim palceky 😉
terezka, musis sa potom dnes odfotit; vsetci sme uz teraz zvedavi na tvoj novy uces 🙂
adu, idem kuknut fotecky. a tiez blahozelam Alexovi k jeho dnesnemu sviatku 😎

terezicka
3. apr 2008

Zuzka lenže to budem musieť zvládnuť sama, lebo Marek neni doma 😅 A ja vo fotení samej seba som veľmi nezdatná 😝

jankabelka
3. apr 2008

Ahoj Zuzi 🙂
Tak ale Terezka skús sa odfotiť a možno budeš spokojná a zistíš že si aj zdatná vo fotení samej seba 🙂

zabka
3. apr 2008

Chce sa vam dnes pracovat.. mne sa cely tento tyzden nejako nic nechce... inak rano mi bolo zle... 😔

terezicka
3. apr 2008

Žabka my tu dnes nemáme nikoho z vedenia, tak ja to aj patrične zneužívam a snažím sa viac nepracovať ako pracovať 😲 😀 Ale celkovo sa mi nejako nechce 😝
Janka dobre skúsim niečo vymyslieť ale nesľubujem že sem hneď zajtra pridám fotku ok?

zaza_na
3. apr 2008

terez, vsak skus a ked to nevyjde nevadi 😉 my pockame. a kedy sa ma Marek vratit?
janka, ako sa dnes citis? a kedy idete do toho centra?
zabka, nexcem to zakriknut alebo davat nadeje, ale tajne dufam, ze to bolo tehu zle... 😵

jankabelka
3. apr 2008

Terezka ok, ale ak sa ti podarí tak ju pridaj 😉
Zuzka do centra som písala a uvidíme aký bude postup

terezicka
3. apr 2008

Marek sa vráti zajtra večer, tak v najhoršom budem spať posediačky a nebudem sa opierať aby som si nepokazila účes 😀

mirka20
3. apr 2008

dobre ranko 🙂
ja som si dnes pospala o cosi dlhsie, tak dufam, ze mi to neprekazi moje plany, co som dnes vsetko chcela zrealizovat. lebo ma dnes caka zehlenie malilinkych veciciek 😵
ste tu toho popisali 😉
zabka, vidis, teplota isla hore. sa tesim 😵
terez, som zvedava na tvoj novy uces. aj ja som sa dala strihat na zaciatku tehu a bola som spokojna. ale potom som sa dala este raz a to bola osudova chyba. do teraz si neviem rady s vlasami a cakam na zazrak, kedy dorastu 😒
adu, alex je fakt zlatulinky. a blahozelam mu k dnesnemu sviatku. ako to leti. este teraz sme cakali na info, ci uz rodis a dnes ma alex uz 2 mesiace 🙂
janka, supis, ze si tu konecne s nami. dufam, ze uz nebudes mat tolko roboty a budes tu s nami castejsie 🙂
zuz, uz balite?

jankabelka
3. apr 2008

Terezka tak posediačky keby si spala tak by to asi nebolo dobré 😀
Ahoj Mirka a dobre si sa vyhajala?

zaza_na
3. apr 2008

neboj terez, marek ti potom pomoze uces upravit 😀
mirka, este nie. od utorka buduceho tyzdna mam dovolenku, tak sa na to chystam buduci tyzden. ale este stale neviem, ci budeme moct ist autom, alebo letime. stale nemame auto poriesene 😔

zabka
3. apr 2008

No bodaj by.... 😉 😉 .... Uz iba zajtra do prace.... juchuuuuuuuuuuuuuuu.... 😉 ..Cez vikend ideme povedat rodicom o svadbe 😀 ... Uz mame vsetko zariadene, uz posledna vec co chyba si ide zajtra drahy vybrat oblek... 😵 ... Inak keby nam to nahodou vyslo na svadbe by sme boli uz potichucky traja.. 😅 😅 ale to su iba sny.... 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre