Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
3. apr 2008

Zazi a komu si kúpila cukríky? Kolegom? 😕 😨 😵

jankabelka
3. apr 2008

Babuľky prajem vám krásny zvyšok dníka a určite si užite pekný večer papa zajtra 🙂

zaza_na
3. apr 2008

paap janka. hej pahu, kolegom. ja im piect nebudem, mozno by im take nase aj tak nechutili. nebudem to predsa riskovat, tak som kupila krabicu cukrikov - take daco ako bomboniera, len kazdy jeden cukrik baleny 😝

pahu
3. apr 2008

Aháááá 😀 Aj ja by som si dala 😉

zaza_na
3. apr 2008

poslem ti nejake? 😀

pahu
3. apr 2008

Áno 😉 Ale iba jeden, ja moc sladké nemám rada 😀 😀 😀

annavi
3. apr 2008

ajojte moje babulky..co mate nove???

zaza_na
3. apr 2008

Pavli, tak chytaaaaaaaaj! len aby si sa nahodou z toho jedneho neprejedla 😀
ja sa uz na dnes lucim. idem domkov. papa zajtra teda 😉
annavi, uz odchadzam, ale napis ako sa mas ty a ako sa vam dari. ja si to potom zajtra rada precitam 😝

jankabelka
4. apr 2008

Dobré ránko bambuľky 🙂

terezicka
4. apr 2008

Dobré ránko 🙂 Ako Janka, konečne piatok však?

jankabelka
4. apr 2008

Ahoj Terezička 🙂 veru konečne piatok, po tomto týždni potrebujem normálne spať celý víkend, lebo som ako mechom praštená 😔

terezicka
4. apr 2008

Janka ja to tiež potrebujem, 2x v tomto týždni som vstávala 4:30 a to dá veru človeku riadne zabrať 😲 Len smola je, že v sobotu aj v nedeľu máme školu. Ale ja som sa rozhodla že pôjdem iba v sobotu lebo vtedy máme aj skúšku, ale v nedeľu je iba prednáška tak vtedy nejdem 😝 A okrem toho aj Marek robil celý týždeň a doma bude iba na víkend a ja nechcem ten čas premárniť v škole 😝

terezicka
4. apr 2008

Ozaj včera som sa stretla s mojou sestrou v meste a vravela že sa jej snívalo že budem mať chlapčeka 😲 😉 Tak som zvedavá čo teraz budeme mať, lebo 3 moji súrodenci sú úplne presvedčení že to bude chlapec. Iba najmladšia sestra tvrdí že to bude dievčatko a tej čo je po mne, je to total jedno, ale skôr sa prikláňa k babe 🙂 Tak dúfam že v 20tt na uzv to bude vidno 😨

zabka
4. apr 2008

Pekne ranko vam prajem... http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0 😵

jankabelka
4. apr 2008

Terezka to je dobrý nápad, že pôjdeš do školy len v sobotu a v nedeľu budeš pekne s Marekom 😅
Zabka máš pekný grafík

zabka
4. apr 2008

Dakujem, len mi este neprehodilo lebo dnes som 11DPO a tam mi ukazuje stale 10 😠

terezicka
4. apr 2008

Jej Žabka to máš krásny grafík, ešte pár dní taká vysoká BT a môžeš testovať 😵

zabka
4. apr 2008

No ja budem vediet v podstate uz zajtra lebo vzdy na 12DPO vecer zacinam trosku spinit, a na 13 dostavam mrchu takze.. v nedelu necakam... 😉

terezicka
4. apr 2008

Žabka ty máš vždy presne mrchu? Tak neboj a teš sa že zajtra nepríde 🙂 Ale sa ťa ešte spýtam nezvykla ti BT pred príchodom mrchy klesnúť? Lebo mne deň pred príchodom vždy BT klesla a už som vedela čo sa deje

zabka
4. apr 2008

No hej klesne ale az zajtra lebo zajtra este mrchu nedostanem az nedelu ked tak... 😉

snoopy
4. apr 2008

ahojte kočky,
...nebojte nezabúdam na Vás, len naša žabka si rozmyslela, že ona už cez deň spinkať nebude tak nemám ani len stihu PC zapínať...akurát som ju dočičíkala, tak som zvedavá ako dlho vydrží spinkať...dávam tomu tak 10min 😔

...ako sa mi mávate? pozerám Terez, tebe tie tt nejak rýchlo pribúdajú 😕 😀 ako sa cítiš? v pohode? a nejaké nové tehuľky, prípadne už maminy?

zabka
4. apr 2008

No ahoj snoopy, konecne si k nam zavitala, vidim ze malicka ti da zabrat... 😉 .. No ja som na tom akurat tak ze cakam... 🤐

terezicka
4. apr 2008

Snoopy ahojky akú máš krásnu princeznú 🙂 No veru ja sa tiež nestaším čudovať ako rýchlo tie tt pribúdajú 😝 Ale som rada a teším sa na každý ďalší týždeň 🙂 A ako sa cítim? No nie som na tom až tak ako si bola ty, to som síce rada, ale ani ja nepatrím k tým šťastným ktoré obídu všetky nevolnosti 😖 Ale dnes ma iba raz naplo tak dúfam že zajtra už ani to 😖 Ale kvôli tomu maličkému obyvateľovi môjho bruška vydržím všetko 🙂
Žabka neboj, tak zajtra isto neklesne 🙂

zabka
4. apr 2008

Mohla by si poslat trosku virusikov... 😵 😵

terezicka
4. apr 2008

Žabka rozkaz:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂

zabka
4. apr 2008

dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem...... 😵 😵 😵

terezicka
4. apr 2008

Za málo 😵 Nech ti pomôžu a budem veľmi rada 😵

jankabelka
4. apr 2008

Ahoj Snoopy, tak držíme palce aby maličká pospinkala 😉

terezicka
4. apr 2008

Januška aj tebe posielam:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂

pahu
4. apr 2008

Ahojte 😀
Snoopy, Natka je nádherná 😉
Zabka, tak teraz máš najkritickejšie 2 dni, dúfam že ťa mrcha vynechá 😵 Držím palčeky 😵

Ja už cítim klopanie mrchatej, aj BT klesla.. No konečne... 😉 A možno by sme teoreticky stihli aj to IUI... To je ale dilema 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre