• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
terez, teraz som nasla na nete, ze stoja 490,-, tak ma to potesilo :sweat_smile:
idem zehlit, dievcata. zatial papa :slight_smile:
4. apr 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, za dobru cenu ste kupili :wink:
terezka, a foto sa nevydarilo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz vytvarate klan proti dotieravej kolegyni? :grinning: tak vidis, nebol to len tvoj pocit. ona je jeden velky problem pre vsetkych :astonished:
4. apr 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka veru máš pravdu pred chvíľou na mňa zazrela že som ju nezavolala keď bol riaditeľ u seba v kancli :astonished: No ale môžem ju ja osr.ť :grinning:
Ozaj dnes som kukala aprílovky a tam sa rodí ako na bežiacom páse, tak som písala Kile že ako je ona na tom. Tak že tlak už má v pohode, včera bola v poradni a je celá, berie magnézium. A že možno bude rodiť u svojho dr, ale že jej asi potom vyvolá pôrod aby to vyšlo vtedy keď bude mať on službu
4. apr 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez, pozdrav ju od nás, a ešte je teda kinderko? :wink: Moja mamina je narodená 16.4., možno jej to vyjde rovnako :grinning:
4. apr 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu hej ešte je kinderko, uvidíme dokedy :wink:
4. apr 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka, jej, veru, pozdrav ju :wink:
a na kolegynu sa vykasli. treba zvolit pristup ignoracie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. apr 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez, teba môže rozhodiť nejaká kolegyňa? :grinning:
4. apr 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka ja na ňu už kašlem, už sa iba usmejem a ostatným kolegyniam ale vždy poviem aká je hlúpa a čo jej zas vadí :grinning:
Jej baby to moje dieťa bude asi strašne sladké, ja stále jem len niečo sladké, či keksíky - cukríky - koláče - teraz sa napchávam dukátovými buchtičkami :grinning:
4. apr 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezka pozdrav Kilu :wink: A náhodou sa ti fotka nepodarila?
A tá tvoja kolegyňa to musí byť teda riadna trieda :confounded:
4. apr 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AJ odo mna pozdrav kilu... :wink:
4. apr 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu na začiatku ma veru rozhodila, ale teraz sa už iba smejem a v druhej kancelárií ju akurát tak pekne ohovorím :astonished: Teraz rozhadzuje iných kolegov :angry: Ale ja verím tomu že každému sa všetko raz vráti :confounded: A ešte vám na ňu bonznem, jej syn má 17 rokov a ona ho každé ráno vozí do školy. A chodí s ním ešte stále aj k dr, minule s ním bola na preventívnej prehliadke a viete si predstaviť že na tých prehliadkach chlapcom pozerajú všetko a aby som ja ako chalan ukazoval pred mamou pinďúra... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty si potvora terez :grinning: :grinning: ... Ozaj neviete kde sa to pocita keby nahodou nejakym zazrakom nepride mrcha ten termin porodu, len tak zo srandy chcem pozriet ci nahodu na vianoce to nevychadza... :wink:
4. apr 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka, najlepsie je asi toto:
http://tehotenstvo.academy.sk/
4. apr 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka, vsak tak treba. postazovat sa niekomu na nu a pobavit sa na nej. a vidis aspon, ze ostatni s nou tiez maju rovnake skusenosti a hned je to lepsie a mozte ju mat vsetci na haku :grinning:
4. apr 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale Žabka nie som potvora, my si iba vymieňame názory a skúsenosti s ňou :grinning: Teraz je už 15 minút u riaditeľa, isto zas žaluje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak som si kukla a keby nahodou motyka vystreli tak termin mi vysiel 14.12. a najlepsie je na tom ze 14 je nase stastne cislo s drahym, lebo vsetko sa toci okolo 14,napr. Dali sme sa dokopy, Prva pusa, udobrenie po krize, nasa spolocna stuzkova,atd skratka to cislo je "nase" :dizzy_face: :dizzy_face:
4. apr 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žabka naše číslo je zas 12 :slight_smile: A keby sa náš drobec prísť na svet skôr tak toho 12-teho by mohol, to je iba nejakých 11 dní skôr :slight_smile:
4. apr 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez ja som tiez narodena v Septembri.... :wink:
4. apr 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky, je mi strašne, neviem či sa nevypýtam domov... Jeeej, len keby som nemusela odovzdať rozpočet ešte dnes... :cry: :pensive:
4. apr 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mojko to mi luto :pensive: , vidim ze moj ibalgin nepomohol, keby som blizko pridem ho urobit za teba...
4. apr 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu aj mňa to mrzí, najviac to že mrcha zas prišla :cry:
Žabka a koľkého septembra si? Lebo ja som tiež septembrová, 18.9. :slight_smile:
4. apr 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13 :wink: :wink:
4. apr 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu, len sa vypytaj domkov. vsak rozpcet pocka do pondelka... :pensive:
4. apr 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Žabka tak my máme skoro naraz aj narodky :slight_smile:
4. apr 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky, tak ešte som tu, sekretárka chcela ísť na obed, tak čakám kedy sa vráti,... To je ale ohľaduplnosť... :confounded: :cry:
4. apr 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu ale potom ideš domkov však?
4. apr 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru mozme spolu oslavovat... :dizzy_face: ... Pahu ja som myslela ze uz doma davno spinkas....
4. apr 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela by som... Uvidíme, snažím sa zatiaľ dorobiť to čerpanie rozpočtu a uvidím ako to stihnem ale minimálne o 14-14,30 by som chcela ísť... :frowning2:
4. apr 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žabka ok tak sme dohodnuté, ja budem možno ešte s bruškom vtedy alebo tesne pred pôrodom a ty budeš určite s bruškom a pekným veľkým :slight_smile:
4. apr 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to by bolo pekneeeeeeeee :wink:, tak plati... No dufam pahu ze odides aj skor...
4. apr 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok