Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
4. apr 2008

terez, teraz som nasla na nete, ze stoja 490,-, tak ma to potesilo 😅
idem zehlit, dievcata. zatial papa 🙂

zaza_na
4. apr 2008

mirka, za dobru cenu ste kupili 😉
terezka, a foto sa nevydarilo? 😝 uz vytvarate klan proti dotieravej kolegyni? 😀 tak vidis, nebol to len tvoj pocit. ona je jeden velky problem pre vsetkych 😲

terezicka
4. apr 2008

Zuzka veru máš pravdu pred chvíľou na mňa zazrela že som ju nezavolala keď bol riaditeľ u seba v kancli 😲 No ale môžem ju ja osr.ť 😀
Ozaj dnes som kukala aprílovky a tam sa rodí ako na bežiacom páse, tak som písala Kile že ako je ona na tom. Tak že tlak už má v pohode, včera bola v poradni a je celá, berie magnézium. A že možno bude rodiť u svojho dr, ale že jej asi potom vyvolá pôrod aby to vyšlo vtedy keď bude mať on službu

pahu
4. apr 2008

Terez, pozdrav ju od nás, a ešte je teda kinderko? 😉 Moja mamina je narodená 16.4., možno jej to vyjde rovnako 😀

terezicka
4. apr 2008

Pahu hej ešte je kinderko, uvidíme dokedy 😉

zaza_na
4. apr 2008

terezka, jej, veru, pozdrav ju 😉
a na kolegynu sa vykasli. treba zvolit pristup ignoracie 😝 😀

pahu
4. apr 2008

Terez, teba môže rozhodiť nejaká kolegyňa? 😀

terezicka
4. apr 2008

Zuzka ja na ňu už kašlem, už sa iba usmejem a ostatným kolegyniam ale vždy poviem aká je hlúpa a čo jej zas vadí 😀
Jej baby to moje dieťa bude asi strašne sladké, ja stále jem len niečo sladké, či keksíky - cukríky - koláče - teraz sa napchávam dukátovými buchtičkami 😀

jankabelka
4. apr 2008

Terezka pozdrav Kilu 😉 A náhodou sa ti fotka nepodarila?
A tá tvoja kolegyňa to musí byť teda riadna trieda 😖

zabka
4. apr 2008

AJ odo mna pozdrav kilu... 😉

terezicka
4. apr 2008

Pahu na začiatku ma veru rozhodila, ale teraz sa už iba smejem a v druhej kancelárií ju akurát tak pekne ohovorím 😲 Teraz rozhadzuje iných kolegov 😠 Ale ja verím tomu že každému sa všetko raz vráti 😖 A ešte vám na ňu bonznem, jej syn má 17 rokov a ona ho každé ráno vozí do školy. A chodí s ním ešte stále aj k dr, minule s ním bola na preventívnej prehliadke a viete si predstaviť že na tých prehliadkach chlapcom pozerajú všetko a aby som ja ako chalan ukazoval pred mamou pinďúra... 😝

zabka
4. apr 2008

Ty si potvora terez 😀 😀 ... Ozaj neviete kde sa to pocita keby nahodou nejakym zazrakom nepride mrcha ten termin porodu, len tak zo srandy chcem pozriet ci nahodu na vianoce to nevychadza... 😉

zaza_na
4. apr 2008

zabka, najlepsie je asi toto:
http://tehotenstvo.academy.sk/

zaza_na
4. apr 2008

terezka, vsak tak treba. postazovat sa niekomu na nu a pobavit sa na nej. a vidis aspon, ze ostatni s nou tiez maju rovnake skusenosti a hned je to lepsie a mozte ju mat vsetci na haku 😀

terezicka
4. apr 2008

Ale Žabka nie som potvora, my si iba vymieňame názory a skúsenosti s ňou 😀 Teraz je už 15 minút u riaditeľa, isto zas žaluje 😝

zabka
4. apr 2008

No tak som si kukla a keby nahodou motyka vystreli tak termin mi vysiel 14.12. a najlepsie je na tom ze 14 je nase stastne cislo s drahym, lebo vsetko sa toci okolo 14,napr. Dali sme sa dokopy, Prva pusa, udobrenie po krize, nasa spolocna stuzkova,atd skratka to cislo je "nase" 😵 😵

terezicka
4. apr 2008

Žabka naše číslo je zas 12 🙂 A keby sa náš drobec prísť na svet skôr tak toho 12-teho by mohol, to je iba nejakých 11 dní skôr 🙂

zabka
4. apr 2008

Terez ja som tiez narodena v Septembri.... 😉

pahu
4. apr 2008

Babuľky, je mi strašne, neviem či sa nevypýtam domov... Jeeej, len keby som nemusela odovzdať rozpočet ešte dnes... 😢 😔

zabka
4. apr 2008

Mojko to mi luto 😔 , vidim ze moj ibalgin nepomohol, keby som blizko pridem ho urobit za teba...

terezicka
4. apr 2008

Pahu aj mňa to mrzí, najviac to že mrcha zas prišla 😢
Žabka a koľkého septembra si? Lebo ja som tiež septembrová, 18.9. 🙂

zabka
4. apr 2008

13 😉 😉

zaza_na
4. apr 2008

pahu, len sa vypytaj domkov. vsak rozpcet pocka do pondelka... 😔

terezicka
4. apr 2008

Jej Žabka tak my máme skoro naraz aj narodky 🙂

pahu
4. apr 2008

Babuľky, tak ešte som tu, sekretárka chcela ísť na obed, tak čakám kedy sa vráti,... To je ale ohľaduplnosť... 😖 😢

terezicka
4. apr 2008

Pahu ale potom ideš domkov však?

zabka
4. apr 2008

No veru mozme spolu oslavovat... 😵 ... Pahu ja som myslela ze uz doma davno spinkas....

pahu
4. apr 2008

Chcela by som... Uvidíme, snažím sa zatiaľ dorobiť to čerpanie rozpočtu a uvidím ako to stihnem ale minimálne o 14-14,30 by som chcela ísť... ☹

terezicka
4. apr 2008

Žabka ok tak sme dohodnuté, ja budem možno ešte s bruškom vtedy alebo tesne pred pôrodom a ty budeš určite s bruškom a pekným veľkým 🙂

zabka
4. apr 2008

No to by bolo pekneeeeeeeee 😉, tak plati... No dufam pahu ze odides aj skor...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre