Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
9. apr 2008

Teda Žabka ja sa teším teším teším 😵 Vyzerá to úplne super, krásny grafík 😵
Janka včera som prišla k mamine do roboty a ona mi povedala že sestrička jej povedala že všetky testy sú úplne v poriadku, čiže malinké je krásne zdravučké 😵

jankabelka
9. apr 2008

Terezka tak to je úžasné 🙂 teším sa s vami 😅

terezicka
9. apr 2008

Januška ďakujem, ja som aj vedela že určite to dopadne dobre, ja som teraz taká optimistka že až 😀 Len ten pôrod ma začne onedlho strašiť, ale inak som hrdinka 😀

zabka
9. apr 2008

No ved hned som mala rano lepsiu naladu ked teplotka vystupila... 😉

jankabelka
9. apr 2008

Hrdinka Terezka neboj aj pôrod zvládneš 😉

terezicka
9. apr 2008

Janka no neviem či budem aj potom veľká hrdinka 😅
Žabka aj ja mám z teba veľkú radosť 😵

zabka
9. apr 2008

Len aby som to este nezakrikla... V kutiku duse tajne dufam ... 🤐

terezicka
9. apr 2008

Źabka tak sa aj ja idem potichu tešiť 🙂 Prsia ťa bolia?

mirka20
9. apr 2008

dobre ranko 😵
zabka, krasna teplotka. ak ti neklesne, tak kludne testuj zajtra alebo v piatok.
janka, ahojky 🙂 som rada, ze si tu s nami
terezka, supis, ze je vsetko ok.sa tak tesim. a sms si rano dostala?
kila, tebe sa to tak blizi. strasne ti drzim paste a upenlivo cakam na spravu o tom, ze je uz reka na svete. 😉

zabka
9. apr 2008

NO hej sice uz nie tak vela ale hlavne ma bolia bradavky.... 😅

terezicka
9. apr 2008

Bradavky sú veľmi dobré znamenie Žabka 🙂 A kedy chceš testovať? Čo keby to bolo zajtra? Lebo ja tu v piatok nebudem a potom sa dozviem výsledok až v pondelok 😅
Mirka ahoj, sms som dostala aj som ti odpísala potom 🙂 Tešíme sa na vás veľmi veľmi veľmi 🙂 A kedy vás asi máme čakať? Ozaj ma napadlo, čo keby sme sa potom my dve odfotili - ešte ako tehuľky, zatiaľ sme sa ani raz nedofotili a už sme sa párkrát stretli - nám ani nikto neuverí že sme sa už stretli keď nemáme fotky 😲

zabka
9. apr 2008

NO ved ked zajtra neklesne teplota tak testujem... 😉

mirka20
9. apr 2008

zabka, tak tie bradavky su fakt priznak. aj mna boleli a v podstate bolia doteraz, len menej. 😉 takze zajtra mozme cakat spravu, uz som zvedava
terez, az teraz som si precitala sms, lebo som mala mobil inde. na zajtrajsok sa tesim.s tym foto je to super napad, donesieme fotak a odfotime sa. k tomu stretku. janko ma zajtra dovcu a chceme ist este po nakupoch tu vo vk aj do lc. ale ako sa poznam, tak to bude velmi rychle, lebo ja uz nejak velmi nevladzem behat po obchodoch. tak ak by si chcela, tak by sme sa mohli dohodnut tak, ze by sme ta vyzdvihli v robote a odviezli ta autom. alebo mame prist neskor? lebo nam je to jedno, kedze mame obaja volno

terezicka
9. apr 2008

Žabka ja sa už teším na zajtra 🙂
Mirka ok odfotíme sa aj vašim aj našim foťákom 😵 A dobre ak vám to nebude vadiť tak ma môžte zobrať, ja budem len rada 🙂 Ja končím o 15-tej a kde sa stretneme? Lebo sa môžme aj niekde v meste alebo ako to vám vyhovuje...A zatiaľ Marek doma všetko pripraví 🙂

zabka
9. apr 2008

NO ved to som aj ja zvedava.... 😅

mirka20
9. apr 2008

terez, jasne, ze nam to vyhovuje. ved my vstaneme a mozme ist. a kedze v poslednej dobe uz nie je spanok,to co byval, tak sme skoro hore. mne je s tym stretkom jedno. ak mi presne vysvetlis, kde robis, tak ta mozme vyzdvihnut rovno pri robote, aby si nemusela chodit az do mesta.
ozik, chcem sa spytat, kde v lc sa da kupit kvalitne spodne pradlo. lebo ja mam na plane si ist kupit kojenecku podprdu a stahovacie nohavicky, tak kde mam ist. viem o jednom zasitom obchodiku na hlavnej, kde som kupovala, ale este nieco ine. som sa rozhodla, ze nebudem setrit na tomto. a dostala som aj peniazky na meniny, tak to vyuzijem 😵

sharlotta
9. apr 2008

Ahojte babky, ako sa mate? Pozeram terezicka, ze uz mas pekne brusko... 😉

zaza_na
9. apr 2008

dobre ranko vsetkym prajem 😉
teda vy uz asi nemate ranko 😀 ja som vstavala s manzelom ale potom som si este lahla do postele a podriemala.
a vonku krasne svieti slniecko, tak dnes bude asi peknucko - teskam sa velmi 😵
zabka, tvoj grafik je uplne super. mam z neho velku radost, ale len tak potichucky, oki? 😵 😎
jej a kila, akurat vcera som na nu myslela, ze kedy presne to ma ten termin. tak sa uz budem tesit na spravy, ze reka je na svete 😝

sharlotta
9. apr 2008

To uz????Myslim Kila uz ma rodit?????? To tak strasne zbehlo...... 😲 !

terezicka
9. apr 2008

Sharlotta ahojky no som rada že ťa vidím 🙂 A veru bruško už mám pekné, hlavne večer je krásne veľké 😵
Zuzka ahojky, pre mňa deň začal dnes ráno o 5:20 😝
Mirka ok, tak ak vám to nebude robiť problém tak budem rada ak ma vyzdvihnete v robote...A cesta sem: keď pôjdete z mesta tak pôjdete cez semafory smerom na VK, po pravej strane budete mať tržnicu, potom taký väčší market, školu - stále idete vlastne rovno...A rovno prídete až na koniec mesta a my sme posledná budova na ľavej strane na hlavnej ceste...Je pri ceste aj tabuľa kde je napísané:Banskobystrická regionálna správa ciest, závod 12 Lučenec...A ešte jedna pomôcka: ako pôjdete už z centra stále rovno, tak tesne pred našou robotou je ale po ľavej strane rozostavaná benzínka, hneď za ňou je odbočka - tam ale neodbočujete...A hneď za tou odbočkou je naša budova...A nepopletiete si to, lebo na parkovisku bude veľa áut alebo už budú odtiaľ vychdázať...Neviem, napísala som to dosť zrozumiteľne??? 😅
Ešte porozmýšľam nad tým spodným prádlom a dám ti vedieť

mirka20
9. apr 2008

bola som dat varit zemiaky v supke, idem robit francuzske, tak som sa odmlcala
terez, skusim to vysvetlit jankovi, ale on mozno vie, kde to je. ak nieco, tak ti zavolame 😉
ahoj zuzka, aj u nas krasne svieti slniecko, to sa hned lepsie vstava 🙂
sharlotta, ahoj. hej, kila to uz bude mat coskoro za sebou, lebo jej porod budu asi vyvolavat, kvoli tomu, ze porodnik je na nejakom skoleni, ci co

sharlotta
9. apr 2008

No tak to je teda uzas! on si odide na skolenie, ked ona ma rodit. C-c-c!

terezicka
9. apr 2008

Mirka ok, ale aj ty si podľa mňa chodila okolo našej budovy keď si išla domov z roboty cez Panické Dravce...A to spodné prádlo, tak ten obchodík na hlavnej asi viem ktorý myslíš, je dobrý...Skús v priore na poschodí ale tam sú drahšie tie veci, alebo na Železničnej máš skoro oproti seba dva obchody so spodným prádlom...Ja som sa na toto ešte nespytovala...A v lekárni alebo v zdravotníckych potrebách nemôžu mať niečo?

mirka20
9. apr 2008

sharlot, preto jej chce porod vyvolat, aby pri nom bol
terez, mozno, ale ja som si to moc nevsimala. s tym pradlom neviem. asi v lekarni nebudu mat. v tom priore pozriem, aj na zeleznicnej. diky.

terezicka
9. apr 2008

Mirka alebo z ktorej strany pôjdete do LC? Cez Dŕavce alebo cez Závadu?

mirka20
9. apr 2008

terez, asi cez zavadu. ale my pojdeme najskor po nakupoch a potom ta uz len vyzdvihneme. neboj, my to najdeme 😉

terezicka
9. apr 2008

Ok Mirka ja som len myslela že ak cez Dravce tak už cestou na nákupy by ste videli moju robotu, ale vy ste šikuľkovia a určite to nájdete aj potom 🙂 Ak by ste mali problém nájsť ma tak zavolaj alebo neni problém aby som prišla do mesta 🙂
Ja zas skenujem, ale s prestávkami 😀

mirka20
9. apr 2008

idem pripravovat obed, aby som ho mohla odniest manzelovi do roboty. zatial papa 🙂

terezicka
9. apr 2008

Pa Mirka, ja si pôjdem dnes niečo kúpiť do obchodu lebo tu nič nemám

zabka
9. apr 2008

No uz ste napapkane?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre