• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
Žabka ešte vôbec nie, ja pôjdem do obchodu až o 11:30 ak stihnem všetko naskenovať dovtedy :sweat_smile:
9. apr 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak síce som ešte nedoskenovala, ale aj tak idem do obchodu aby som nebola hladná
9. apr 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru veru, ty musis papkat kedy chudi drobcekovi... :wink:
9. apr 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No haloooooooooooooooooooo :confused:
9. apr 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babenky, ja prave obedujem. ale pozeram, ze tu nikoho :confused:
9. apr 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes tu je nejak tisko.
ja som sa vratila z mesta. bola som zaniest obed manzelovi, pozriet kolegyne a teraz obedujem. a ked dopapam, tak sa pojdem trochu povyhrievat na slniecko,lebo je vonku tak krasne a teplucko :dizzy_face:
9. apr 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som už tiež tu, len som mala veľa skenovani a písania
9. apr 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som zjedla zemiaciky a idem sa vyvalit von na lehatko. papa :slight_smile:
terez, zajtra sa stretneme :wink: sa tesim
9. apr 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, som zabudla. zajtra tu asi nebudem, lebo budeme behat po tych nakupoch. takze sa uvidime asi az v piatok
9. apr 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka ja sa tiež veľmi teším, dúfam že na mňa nezabudnete :sweat_smile: :confused: :grinning: Presne o 15-tej môžem odísť z roboty, skôr sa mi nedá lebo štikáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky pre dnešok sa s vami lúčim, vidíme sa zajtra ránko :slight_smile:
9. apr 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, iba Vas zdravim, som doma a Vam vobec nechybam :pensive:

Zabka, dufam ze to budu 2//, pisni mi to do IP, ak by som to tu zajtra nevedela najst :wink:
Terez, pekne papkaj ked mas chut :dizzy_face:
Mirka, ako ti je doma? Odpocivas aj trosku? :confused: :sweat_smile:
Kiluska, dnes tu nie si, tak dufam ze nerodis :grinning:
Zazi, ahoooj :wink:
Janka, o tebe toho momentalne vela nevieme, uz nas nelubis :fearful: :confused: :dizzy_face:
9. apr 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niekto mam dotaz, mozem sa pytat?
9. apr 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babeny :slight_smile:
Pahu ty nevymýšľaj jasné že nám chýbaš, myslím že sme si nevšimli že sa na nás tu nikto neškerí celý deň? :grinning: Bola si u tej DR? Zistili ti čo je?
Žabka kdeže si? Ja som veľmi zvedavá :sweat_smile:
10. apr 2008 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko kočky :dizzy_face:
Pahu včera sme mali menšie problémy s internetbankingom tak som nestihla sa ani rozlúčiť ale polepším sa.
A dnes idem na 8,30 k zubárovi :fearful:
Zabka kde že si?
10. apr 2008 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani aj ti ide zubár niečo robiť alebo iba preventívka? Ja by som mala ísť tiež, ale sestrička vravela že treba prísť do 8 tam a to mi nejako nevyhovuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vrátiš sa ešte do robotky nas5?
Žabka no halóóó :confused:
10. apr 2008 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ide mi urobiť 1 zúbok vraj tam mám maličký kaz a nechce ho zanedbať, ale isto sa vrátim :wink:
10. apr 2008 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka tak sa budeme tešiť že sa vrítiš a budeš tu potom s nami ok?
Joj ja som ale zvedavá kde je Žabka :fearful: Možno ešte rozdýchava tie dve // :dizzy_face:
10. apr 2008 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj včera keď som bola na tom cvičení tak jedna baba tam riadne dostala kontrakciu :astonished: Kým sme cvičili v stoji tak všetko bolo ok, ale hneď ako sme si ľahli na chrbát tak iba vzdychla, musela sa prevrátiť na bok...Cvičiteľka jej chytila bruško a hneď jej povedala že to je kontrakcia :astonished: Termín má ona teraz v pondelok, ale dr jej povedal že to bude asi aj skôr
10. apr 2008 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No haló Žabka kdeže si? Mňa nemôžeš takto naťahovať :astonished:
10. apr 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne ranko... vyhodila som z grafu ovu test a posunulo mi tu ovu... a test nic... :cry: :cry: :cry: ... http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0
10. apr 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale Žabka veď BT je ešte pekná :sweat_smile: Myslíš že to už nemá šancu? :pensive:
10. apr 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NIe terez uz tomu neverim.... cakam na mrchu len nech uz pride nech mam pokoj.... Som z toho taka smutna... :pensive: :pensive:
10. apr 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pri takom grafesa mi to zda neuveritelne :pensive:
10. apr 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
zabka, este nic nie je stratene, kym mrcha nedorazila :wink: mysli na to, ze ja som mala len slabulinky tienik na 17.dpo
terez, dnes sa uvidime :wink:
nasa mala rebeka ma uz kamosku na svete. suseda, kt. mala termin 2-3 tyzdne pred nami uz ma dcerku. dnes rano mi to hovoril janko, lebo mu volal vcera vecer kamarat. a nechcel ma vcera kvoli tomu budit, aby som potom nemala divoke sny o porode. tak to teraz rozdychavam, lebo som si prave uvedomila, ze uz o chvilu to caka aj mna :pensive: boze, ved ja o chvilu budem mamou
10. apr 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ona pride viem to... Dnes tu asi moc nebudem, tak prajem pekny dnik...
10. apr 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Mirka tak už ťa nebudeme volať iba Mirka ale budeš mamina Mirka :grinning: A nestresuj, ty si siláčka všetko zvládneš ľavou zadnou :wink:
Žabka mne sa to tiež ešte nezdá...
Mirka na stretko sa teším aj ja, teda my všetci :dizzy_face:
Lauritka ahojky ako sa máš? Ako pokračujete...?
10. apr 2008 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, ved ja som silna, ale este nemam vsetko pripravene a to ma desi :pensive: este ani postielku nemame zlozenu, takze mala musi urcite este pockat
10. apr 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka veď Janko je šikovný a keď ty už budeš v nemocke po pôrode tak on to určite hravo zvládne :slight_smile: Na víkend k nám prídu na návštevu kamaráti a oni čakajú v auguste bábätko. A ona vravela že nič nejde teraz kupovať, že až v júli keď už bude na MD kúpi všetko :astonished: Tak mne to prišlo dosť zvláštne, bude horúco, už bude mať veľké bruško a ísť na komplet nákupy???To by som ja nezvládla :sweat_smile: A ty pokiaľ nemáš pripravené len drobnosti tak sa netráp... :slight_smile:
10. apr 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žabka prosím ešte nezúfaj :sweat_smile:
10. apr 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok