Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

sharlotta
12. apr 2008

Diky, ratam s vasou podporou. 😀 😝

kila
12. apr 2008

A si inak v poriadku? Vybavila si už gynekológa v BA?

sharlotta
12. apr 2008

nie? 😨

kila
12. apr 2008

No lebo si chcela, nie? 😅

sharlotta
12. apr 2008

ved viem...ja len tak opatrne odpovedam...

sharlotta
12. apr 2008

ja viem, viem, ze som na hlavu...

kila
12. apr 2008

A aké máte plány na leto? Idete na dovolenku? Vy ste takí veľkí cestovatelia... 😉

sharlotta
12. apr 2008

No jasne, 10. ideme do Chorvatska, klasicky a potom sa uvidi, podla financnej situacie. Chcela by som precestovat Pobaltie. Uvidime....

sharlotta
12. apr 2008

10. jula

kila
12. apr 2008

Super plán... minulý rok moja kamoška precestovala tak Pobaltie... od Slovinska až po Čiernu Horu, veľmi sa jej to páčilo, najmä v tej Čiernej Hore... 😉 My tentoraz dovolenku pochopiteľne vynecháme... 😀 Navyše sme začali prerábať kuchyňu, takže všetky peniažky idú tam...

kila
12. apr 2008

Terezka ty máš ale stále malilinké bruško! A je mi to ľúto, že zvykne ti byť stále zle... 😒 ty si to schytala asi aj za mňa... 😅 A ozaj čo tipuješ? Bude to dievčatko alebo chlapček? 😅 Vieš, že musíš mať chlapčeka?!?! Inak sa ako dostaneme do rodiny? 😀

mirka20
12. apr 2008

ahojte. kila, tak sa ti to uz riadne krati. ale 2tyzdne su este pred tebou, tak si to riadne uzivaj a naberaj silu.a ja sa snazim, aj ked stale mam pocit, ze potrebujem este vela veci spravit a nestihnem si ani oddychnut 🙂

kila
12. apr 2008

Ahoj Mirka! Tak už máš doma internet? A užívaš si materskú?

marse
12. apr 2008

jeee ahoj kila bozinku tebe to ubehlo, prajem ti aby si mala bezproblemovy porod, nech ta malinka vela nepotrapi a nech je mala zdravucka, to je najhlavnejsie, lebo lasku mat bude svojich uzasnych rodicov a krasu po skvelej maminke. Babulky drzte sa a urcite sa ozvite 🙂 Prajem len to naj. 😵

julova
12. apr 2008

Kilka - kde si mi zmizla? 😕 😀 😉
Mirka - booooze, na Teba sa tie tt tiez lepia pekne rychlo 😉 🙂

mirka20
12. apr 2008

kila, net uz mame doma,ved by som mala doma abstak,keby som nemohla byt na konikovi 😀 matersku si uzivam, pomaly sa chystam na porod, ale len tak pozvolna 😉
jul, tak tie tt si uz ani neuvedomujem. uz mam pred ocami asi len porod. vy ste uz riadne velky. to je take neskutocne. este nedavno som ti drzala paste v 5 proti 5, kde si mala brusko a teraz ma uz malicka skoro 4 mesiace 😵

julova
12. apr 2008

Miri - minule som si doma pustila na DVD nase 5proti5 a som sa musela smiat, ake mini brusko...skor som si tam pripadala tucno ako tehotno takto s odstupom casu 😀....inak ja hned ako som ostala doma na MD, tak som sa (pre istotu) zbalila komplet do nemocky...a potom som uz len prala, zehlila vecicky a vysivala a len tak polehovala... 😀...ale Vam to kraaasne vyslo...takmer do roka a do dna od svadby mate termin 😵 ...kiezby Vam porod vysiel na 12.5. 😉...aj my mame vtedy vyrocie 😀

mirka20
12. apr 2008

jul, podla doktora mame termin 12.5., takze na vyrocie. tak uvidime. ale ak by aj prisla skor, tak mame 3 datumy, kedy by mohla,lebo moj ocino, sestra a dokonca aj moj manzel maju narodky na zaciatku maja 😵 tak si moze rebeka vyhrat hned zo 4 datumov 😅 som zvedava, kt.si nakoniec vyberie.
vobec si nebola tucna, mala si peknucke brusko. ja som ti vtedy mohla len zavidiet, lebo vtedy moje brusinko este nebolo skoro vobec vidiet. zato teraz sa uz nezapriem, ze som tehotna 😀
ja som do porodnice este neni zbalena, v pondelok idem k dokimu, tak si chcem vypytat zoznam, co treba. aj ked na nakupe som uz bola a mala by som mat doma uz vsetko. poprane aj pozehlene uz mam, som hned prvy tyzden materskej vyuzila na to. este operiem obliecky do postielky a baldachyn, ale to az tak 2 tyzdne pred planovanym porodom, aby sa to nezaprasilo.

julova
12. apr 2008

no to teda nezapries 😀 ...a sa mi paci, ako sa fotis vzdy v tom istom pradle - aspon je to taaak pekne vidno ako ste postupne rastli 😵 😵 ...tiez mi to mohlo napadnut 😀...tak snad pri druhom dietatku to takto zrealizujem 🙂....

a mozno je lepsie si tatko vsetky pripravy rozlozit...lebo ja som potom uz len funela a cakala...ani sa von moc nedalo chodit (november, december) - kosa a s takym bruskom som sa nechcela niekde posmyknut....tak to boli nervy a pozerala som vsetko co bolo v TV...dokonca uz aj telenovely 😀...ale nakoniec nam to teda Dr. trosku urychlil a necakali sme az do terminu 🙂

lebo aj ked uz su to len posledne 4 tyzdne, tak tie posledne dni sa vedia straaaasne dlho vliect a ja som bola "len" na zaciatku 39 tt, ale bola som taka ubolena, uz som ani dobre nespala a aj som teda bola rada, ze sme prisli na svet o tych 11 dni skor...lebo uz to bolo o drzku 😝

mirka20
12. apr 2008

ja uz tiez velmi nemozem poriadne spat, ale nestazujem si. mne brusko este nezavadzia, takze si to zatial vsetko uzivam. aj ked zas uz to uzivanie nie je take ako by som chcela, kedze po chvilke prace alebo chodze fucim ako lokomotiva.
ten tvoj porod som sledovala ako v priamom prenose, bolo to super. 😵 aj to, ze ste to tak rychlo vsetko stihli a uz aj vianoce aj silvestra ste stravili v trojici
idem sa vyvalit na gauc, uzivat si nicnerobenie. krasny vecer 🙂

kila
12. apr 2008

Som späať! 😉 Uložila som manžela spinkať aby som tu mohla byť s vami... 😉 😀

julova
12. apr 2008

Mirka - krasny vecer aj Vam 🙂...pekne si uzivaj nicnerobenie, kym mozes 😝 😀 😉
sme sa akurat dokupkali 😉

Kilka - to uz ako keby si jedno babo doma mala 😝 😀

My sa dnes v noci chystame robit odliatky nasej Terezke 😀...sme skonstatovali, ze vtedy ma najtvrdsi spanok, tak som zvedava, ako to dopadne 😀....o 21:40 papa, pockame kym tvrdo zaspinka a ideme na vec 🙂

kila
12. apr 2008

Julova presne tak... 😀 Mali sme vážnu debatu o pôrode, tak ho teraz musím mojkať, lebo sa zlakol... 😀
Jaaaaj, o dva týždne už asi budem riadne nervózna... 😅

kila
12. apr 2008
kila
13. apr 2008

Dnes som ešte stále celá... 😀 tak toho 27.4. myslite na mňa, aj ja myslím na vás... a stále čakám smsku od Terezky, že ste tehotné! 😵

terezicka
14. apr 2008

Dobré ránko dievčatá, takže vidím že Kila tu ešte včera večer veselo písmenkovala a to ešte určite netušila, že presne dnes nadránom krátko po pol 4-tej mi bude písať sms-ku že je už v pôrodnici 😵 Takže máme na ňu pekne myslieť a ona sa nám určite ozve keď bude Réka na svete 😵

zabka
14. apr 2008

Pekne ranko....

terezicka
14. apr 2008

Ahoj Žabka tak ako???

terezicka
14. apr 2008

Prišla mi sms od Kily: "Ahoj! Réka sa narodila o 5:00hod, má 2800 g, 48cm. DO nemocky sme prišli o 1:00hod, bola som otvorená len na 1 cm, išlo to strašne rýchlo."

marse
14. apr 2008

jejo terezicka to je uzasne, Kilke moooc blahozelam a nech sa babulky drzia, 😵 😵 😵 prajem vela stasticka zdravicka 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre