Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
14. apr 2008

Veru Marse je to úplne super, ja sa tiež veľmi teším, som jej odpísala za všetky babenky 😵
A ty moja sa držíš ako?

marse
14. apr 2008

ja tamňk pomalicky dakujem som vdacna za kazdy prejdeny tyzden co je mala v brusku, niekedy je ot lepsie a inokedy mam bolesti ze si myslim ze ma uz odvezu 😅 dr. povedala ze sa musim posnazit prejst aspon ten 32tt a potom mozem rodit 😀 tak robim co mozem, a ty??? Fazulka rastie??? 🙂

terezicka
14. apr 2008

Marse a máš nejaké problémy? Ja som to asi nepostrehla predtým 😅
Ja celkom ok, drobec už začína poslúchať 😀 Ale stále sa mi ešte nedostavila tá energia čo má prísť v 2 trimestri, ani pleť a vlasy nemám krajšie...

marse
14. apr 2008

terez hrozi nam predcasny porod koli tomu ze mala je velmi nizko. 😒 tak preto mame problemiky a som na rizikovom ale tak pomaly den za dnom sa snazime co najdlhsie zotrvat v brusku 😅

moja mne ta energia neprisla do teraz a to som v 3, trimestri 😀

terezicka
14. apr 2008

Joj Marse to som fakt nevedela, to ma mrzí 😔 A nemôže sa to nejako ešte zmeniť? A Vikinka je aká? Dáva ti veľa zabrať alebo je dobručká?

marse
14. apr 2008

Vikinka je niekedy ako anjelik a niekedy ako cert, ved ako kazde dieta 😅 zmenit uz asi nie, mala je velka nato aby sa posunula vyssie, hlavickou tlaci ako cert, no vdaka bohu zatial krcok drzi pokope klop klop

terezicka
14. apr 2008

Marse ale môžeš vydržať aj normálne do toho 40tt však? Či určite budeš rodiť skôr?

mirka20
14. apr 2008

ahojte dievcata. som tu teraz len na skok, lebo som u manzela v robote. ozvem sa vam, ked pridem domov. kuk album 😉

zabka
14. apr 2008

No teda tak Kile gratulujem z celeho srdiecka.... Nech sa drzia bambule... 😉
No terez ja idem odznova... http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0

marse
14. apr 2008

terezicka ale ano vzdy je tu sanca ze este aj prenasat budem, ja neviem ako sa ta moja duracelka rozhodne, teda aspon do toho 38tt by som chcela vydrzat, ale tak vies clovek mieni panboh meni, tak uvidime, babulky drzte sa idem si co to zobnut som nejaka hladna, zatial papa 🙂

terezicka
14. apr 2008

Marse tak ti prajem čo najdlhšie tehu, a nech to má hlavne haldký priebeh 😵
Žabka tak verím že už naposledy začínaš odznova...

terezicka
14. apr 2008

Baby kuknite Mirkin album, je tam fotka nás dvoch 🙂

zabka
14. apr 2008

Terez to by som bola velmi rada keby si mala pravdu... 😉

zaza_na
14. apr 2008

dobre ranko 😉
ako ste vikendovali? my veeelmi lenivo. takmer nic sme nerobili a vcera sme mali navstevu.
zabka, drzim aj ja palce, aby tot uz bola posledna mrchata 😵
blahozelam kile 😵 ako rychlo a nahle sa jej to spustilo 😀 dufam, ze su vporiadku a zdravucki 🙂
mirka, kukla som albumik. super fotecka dvoch tehuliek. terezka, ani sa nenazdas a onedlho budes aj ty mat take brusisko ako mirka 😝

terezicka
14. apr 2008

Zuzka ahojky no dúfam že máš pravdu, ale začína sa mi bruško naozaj pekne zväčšovať lebo včera som si obliekla jednu z mojich sukní a to bola veru veľká chyba 😅 Tak zajtra si asi kúpim nejakú normálne sukňu a tiež chcem nejakú blúzku, lebo mi maminka dala peniažky tak nech ich dlho neopatrujem 😀

terezicka
14. apr 2008

Ja mám bublinky v brušku 😵

zaza_na
14. apr 2008

terezka, neboj. ono nahle vyskoci 😉 a potom bude uz len rast a z tyzdna na tyzden bude vacsie 😝
jeeeej, bublinkujete? vsak je to super pocit 😉
ja mam teraz niekedy pocit, ze mala niekedy tlaci ako balvan, ked lezim 😅

zabka
14. apr 2008

Jeeeeeeeeeeeej terez pekna fotka.... Ste tam zlatucke ... Bruško mas este malicke ale ono vsak zachvilu dorastie... 😉

terezicka
14. apr 2008

Hej bublinkujeme, chvíľu mi trvalo kým som si uvedomila čo to je, ale to musí byť jedine malý drobček náš 😵
Žabka ďakujem, aj ja mám doma vo foťáku zopár, snáď v stredu ak stihnem tak doplním do albumu 😵 A dostali sme od Mirky a jej Janka aj krásne biele dupačky - aj to odfotím 😉

jankabelka
14. apr 2008

Ahojte kočky 😉
Takže gratulujem z celého srdca Kilke k Réke a želám veľa zdravíčka 😅

mirka20
14. apr 2008

ahojte. tak sa hlasim z domu 🙂
ja som uplne mimo z tej kily. tak ona to uz ma za sebou. boze, ved to som teraz ja na rade 😕
dnes som bola u dokiho, vsetko je ok, malicka uz ma 2780g, takze riadna buchtoska 😵 ale nech si len pekne rastie este aspon 2-3 tyzdne v brusku. ja som mala strasnu noc. bolel pravy bok, nevedela som si najst polohu, proste parada. ale vsak co chcem, pospinkam si cez den 🙂

adulina
autor
14. apr 2008

ahojte kočulky 😀
tak Kiluške a Réke s Alexom zo srdca gratulujeme a prajeme vela zdravicka a radosti. 🙂

a vy ako?

terezicka
14. apr 2008

Janka, Mirka, Adulka ahojte 🙂
Mirka takže Rebeka pekne papá všetko čo jej dáš 😀 Ale hlavne nech je v poriakdu 🙂 A inak u dr všetko ok?
Adulka ahojky ty sa pochváľ ako sa má Alex

adulina
autor
14. apr 2008

Alexa čím je starší tým ho viac trápi to bruško, ale dúfam, že už to bude len pár týždňov trvať 😖
ináč sa máme super.

Terez, Mirka pekná fotka 😉 Terez a kde máš bruško? 😅

terezicka
14. apr 2008

Adulka to nemyslíš vážne že kde je bruško??? Veď mi ho vidno lepšie ako Mirke 😀 😲 Ale veď Mirka sa ma určite zastane že mám super veľké bruško 😅

adulina
autor
14. apr 2008

no dobre Terez, tak niečo tam vykukuje 😉 nejaký ten chlapček 😀

dala som par fotiek 😉

mirka20
14. apr 2008

adu, ahojky. my uz tazsie, ale este stale sa to da 😅
terez,u dokiho vsetko ok, aj krv mam v poriadku, ster mam negativny, takze antibiotika po porode netreba. magnezko mam este uzivat 2 tyzdne, potom uz to mala musi zvladnut bez neho. no, ale ked sa to tu tak rozbehlo a vsetci rodia 2 tyzdne pred terminom, tak mozno doberiem magnezko a ideme rodit 😅 a este mi doktor povedal, ze nemusim teraz chodit do porodnice,tie prietoky mi spravi aj on kazdy tyzden, len za to platim 100,-. ale zas ked si predstavim, ze by som kazdy tyzden mala ist do lc, tak precestujem aj viacej ako 100,-. no a samozrejme som si zabudla od sestricky pytat zoznam, co do porodnice, takze sa balenie tasky odklada na zajtra, lebo mi ho janko zozenie od jedneho kolegu,kt.zena rodila pred rokom tiez v lc. ach ta skleroza 😀

terezicka
14. apr 2008

Adulka fotky som videla, Alex už začína mať také jasnejšie črty, na koho sa viac podobá?
Mirka tak ok keď je to ok a veru možno sa o chvíľu uvidíme, teda už naživo aj S Rebekou 😵

mirka20
14. apr 2008

terez, pavlinke si o kile nepisala?
a musim sa zastat terezky, fakt take malilinke brusinko sa uz crta 🙂

adulina
autor
14. apr 2008

Mirka, že je hrozná ta tehotenská skleroza, ale ona pretrváva aj po porode 😀 som zvedavá ze do kedy 😅
no super, ze mas vsetko OK, a kolko g ma asi mala?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre