Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
14. apr 2008

Mirka nie malinké, napíš že už úplne veliké bruško mám 😀 Pavlínke som nepísala, mám jej napísať? Nepríde sem na MK?
Inak včera sme od našich zobrali tie veci čo som ti vravela, sme to všetko pretriedili a z troch vriec sú dve na vyhodenie 😲 Ale v tom jednom zostali pekné vecičky, tak ak budeš chcieť niekedy ti môžem doniesť potom a ak si budeš vedieť pre Rebeku niečo vybrať tak ti kľudne požičiame 😉 Ale fakt len ak budeš chcieť, lebo nasilu nútiť nebudeme...A boli tam aj dva spacie vaky tak sa tešíme, to nebudeme musieť kupovať 🙂

mirka20
14. apr 2008

terez, ale my sa uvidime este v stredu, donesiem ti tie vitaminy, co som ti spominala.
adu, mala ma 2780gramov plus minus, takze uz je riadne velka.a ja mam plus 11kg a som z toho strasne zhrozena. a to som sa zo zaciatku bala, ze mam nejak malo kil navyse

adulina
autor
14. apr 2008

spacie vaky su super, aj Alex spinka v takom jednom, tiež požičané 😉 a asi tak sme aj my preberali veci od bratranca , najlepšie boli ružové šatičky a vela sukienok 😅 to by asi super Alex vyzeral 😀

dnes ideme kuknut do prace 🙂

adulina
autor
14. apr 2008

mirka tak to si super na tom, vidíš ja som pribrala asi 19kg a už mam len dva na sebe 😉 neboj to pojde z teba dole ani nebudeš vediet ako 😉
tak Rebeka už je kočka 😉

mirka20
14. apr 2008

terez, jasne, velike brusko mas. a co mam potom ja? 😀 tie vecicky jasne, dones, pozrieme. ved si slubila, ze prides v juli k nam, ked budete mat celozavodnu, tak to pokukame. a tej pavlinke asi napis, neviem ci dnes pride a aby sa nehnevala, ze sme jej nedali vediet. 😉
idem si baby trochu lahnut, ocka mi nejak klipkaju, noc bola tazka, tak to idem trochu dohnat 🙂
papa zatial.

terezicka
14. apr 2008

Mirka ok ale my sme sa včera s Marekom rozprávali že ak to vám bude vyhovovať tak by sme prišli možno aj niekedy koncom júna, ak stále platí tá divina - lebo guľáš robíme hneď prvý júlový víkend keď prídeme z Tatier...Ale to bude záležať od teba ako sa budeš cítiť ty a Rebeka 🙂 A ozaj v stredu sa asi kedy stavíte? Ja som v stredu riadne v robote, len rátam že do nejakej 11-tej budem sedieť na porade a robiť zápis 😅
Adulka viem si živo predstaviť Alexa, určite by bol veľký fešák v šatočkách 😀

adulina
autor
14. apr 2008

no my ideme papat a prichystat sa na návstevu papa a drzte sa 🙂

terezicka
14. apr 2008

Adulka tak papa, prajeme dobrú chuť a príjemnú návštevu 🙂
Idem si aj ja zohriať obed, lebo drobec sa začne o chvíľu hlásiť že je hladný 😀

martinkamm
14. apr 2008

ahojky🙂

terezicka
14. apr 2008

Maťka ahojky no ako? Ja ani neviem či som s tebou bola od pôrodu ak nie tak ti zo srdca gratulujem a prajem všetko len to naj tebe aj Emily 😵 No ako sa máte? Ako si zvykáte jedna na druhú? Aký si mala pôrod?

martinkamm
14. apr 2008

mam sa super!malinku pestujem na rukach prave a porod no des potom ti napisem!mam nove fotky zo vcera🙂

terezicka
14. apr 2008

Maťka fotky som videla, Emily je naozaj krásna 😵 No budem čakať že mi napíšeš som zvedavá na čo sa mám pripraviť

jankabelka
14. apr 2008

Ahoj Maťka aj ja gratulujem k Emily a je z nej krásavica 😅

pahu
14. apr 2008

Ahojte 😀

Maťka, tá je ale super, gratulujeeeem 😉

jankabelka
14. apr 2008

ahoj Pahu ako sa máš?

pahu
14. apr 2008

Ahoj Janka 😀
Poslušne hlásim, že močový mechúr ma poslúcha už od stredy ale lekárka ma nechala napriek tomu doma, antibiotiká som skončila až v sobotu, a už od piatku som bola na víkend v Amsterdame 😀 Dosť dobre sme sa mali, bolo nás 14 báb 😵 No a na kontrolu som mala ísť až zajtra, ale už by som doma nevydržala, tak som si dnes dala ukončiť PN-ku 😵 Som niekde pred ovuláciou, tento mesiac sme zase neriešili IUI, nakoľko by mi to vyšlo zrejme dnes alebo zajtra a aj ja aj manžel sme mali náročný víkend, ja v tom Amsterdame a on v Prahe - boli to rozlúčky so slobodou našich kamarátov 😉

pahu
14. apr 2008
jankabelka
14. apr 2008

Tak je super že ste sa odreagovali cez víkend a že vám bolo fajn 🙂

pahu
14. apr 2008

Janka a vy ako? Už viem že si zdravučká, kedy na to vhupsnete? 😉

jankabelka
14. apr 2008

Pavlínka ja by som aj hneď ale boli sme v sobotu na nákupoch v Poľsku a hrozne ma bolia ladvinky tak mám ladvinový pás, musím sa doliečiť a po mrche sa chceme objednať do centra 😉

mirka20
14. apr 2008

ahojte. tak som vybuvana. 😵
pavlinka, som rada, ze si uz v poriadku a ze ste mali pekny vikend.
janka, mrzi ma, ze ta trapia ladviny, ale hadam to uz coskoro bude ok a vy v centre uspejete a vsetko bude ok a coskoro budes tehulka 😉
terez, jasne, ze mozte prist aj skor, s tym ratame 😉

jankabelka
14. apr 2008

Mirka vitaj, ja dúfam tiež že čoskoro budem tehuľka aby som sa tak mohla tešiť z bruška ako vy 😅

mirka20
14. apr 2008

janka, neboj, urcite budes 😉 inak ste velmi zlatucki na svad.fotke 😵

jankabelka
14. apr 2008

Ďakujeme 🙂 už len tá fazuľka v brušku nám chýba
😅

mirka20
14. apr 2008

coskoro bude, uvidis 😉

jankabelka
14. apr 2008

Už sa toho neviem dočkať 😉

terezicka
14. apr 2008

Baby som tu aj ja, len zajtra tu nebudem tak som musela triediť ešte aj poštu teraz 😅

mirka20
14. apr 2008

terez, zajtra si to pekne uzi v bb a dufam, ze dobre nakupite 😵
idem si opat lazkat, lebo ked pride janko z roboty, chceme ist este trochu sadit, tak nech som oddychnuta 🙂
papa zajtra

jankabelka
14. apr 2008

Dobre Mirka tak si oddýchni a dobre posadte 😉
Terezka a s tebou sa uvidíme až v stredu

terezicka
14. apr 2008

Mirka len u nás začala pršať tak som zvedavá či aj u vás nezačne 😅 A dúfam že zajtra aspoň niečo pokúpime, veď pofotím a ak stihnem tak v stredu dám do albumu 😀
Januška veru až v stredu prídem, ale skoro celé doobedie budem na porade 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre