• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
ahojte babenky :wink:
ja vas nestiham citat a ani sa vam venovat :frowning2:
vcera som bola takmer cely den vonku s kamoskou. trochu po nakupoch. a prisla som domov taka vycerpana. ledva som sa doplazila do izby... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pahu, drzim palce, nech sa to poriesi s manzelom :pensive: to mi je luto, ze su take nezhody kvoli niecomu z coho sa mate spolocne tesit. ale verim, ze sa to poriesi :dizzy_face:
16. apr 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zazi, aj ja dúfam, ale mrzí ma že tehu tento mesiac určite nebudem... Žiadne snažilkovnaie sa nekonalo a už ma bolia vaječníky na ovulku... :angry: :frowning2:
16. apr 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oahu, mozno este stihate. ako terezka napisala. mozno ta prekvapi... :confused:
16. apr 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... :wink:
16. apr 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zazi, bolo by to iba z donútenia a on väčšinou neprekvapuje... :unamused: Nič to, bude dobre o mesiac. :wink:

Zabka ahojky :grinning:
16. apr 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co to citam pavli, drahy neposlucha, a zrovna teraz sakra... Mal by dostat po za usi... Ale ved mozno dnes vecer bude lepsie... :wink:
16. apr 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabka, to by do neho musel udrieť blesk, ja skôr rozmýšľam ako sa dnešný večer vyvinie, mamina má narodky a máme ísť niekam na nejaký drink a s takouto náladou to dobre veru nevyzerá :confounded:
16. apr 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky ja vás dnes úplne zanedbávam, mrzí ma to...Ale najskôr bola porada, potom som musela vypratať časť vecí zo svojho kancla lebo zajtra sa ide maľovať u riaditeľa a mne idú meniť koberec...
16. apr 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JA som ešte tu, len som bola mamine kúpiť kyticu kvetiniek :grinning: Terez a ty nič nevypratávaj, však si tehuľka :dizzy_face:
16. apr 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko dievčatá :slight_smile: Včera mi Kila poslala fotku malej Réky, ale ja nemám kábel na mobil tak neviem ako by som vám ju mohla všetkým ukázať :sweat_smile:
17. apr 2008 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte kocky..tak ako sa mi tu mavate???
17. apr 2008 o 07:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ann ahojky ty nás dosť zanedbávaš v poslednej dobe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. apr 2008 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej terka moja ako??fazulka???
jaaj moja som uz vyse mesiaca v novej robottke tak som nemala kedy.....ale uz som si nasla cas....ako moja??co nove???kiluska ma uz Reeeku... :dizzy_face: :dizzy_face: jej gratulujem.ju pozdrav ked s nou budes pismenkovat...
17. apr 2008 o 07:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anna neboj pozdravila som ju už predtým od všetkých :slight_smile: Kila písala že mala rýchly a ľahký pôrod a že taký praje všetkým babám :dizzy_face:
Ja sa mám celkom fajne, začala som už 5 mesiac a bruško mi za posledných pár dní vykuklo o niečo viac, takže už je to mne aj tak trochu vidno :fearful: A konečne sa naše malé umúdrilo a prestalo ma ráno trápiť :zipper_mouth:
A ty pokračuješ v snažilkovaní?
17. apr 2008 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej terka tak to som rada..ze to mala kiluska take v pohodke.....
aj ze ty uz nemavas ranne nevolnosti ma tesi...
my snazilkujeme............sice uz na to tak nemyslim ako kedysi..teplotku nemeriam....uzivam si len sexik....
no a dnes osm 33 DC a mrchana nikde........mala som aj take mierne bolesti ako pred mrchou ale neviem kde sa zasekla........uvidime..........
17. apr 2008 o 07:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, ráno mi nechcelo pridať odpoveď :confounded:
Terezka to je fajn že už tie nevoľnosti prešli a nejaké nové foto bruška máš?
Annavi ahoj tak držím palce aby mrcha ani neprišla :wink:
17. apr 2008 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Januška bruško mám odfotené, len včera mi nechceli prejsť fotky z foťáku do pc ale vyskúšam ešte dnes, možno to už pôjde :sweat_smile:
17. apr 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre Terez tak skús :sweat_smile:
17. apr 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym. :slight_smile:
ja som mala dost zlu noc, vobec som nevedela poriadne spat, ale to uz budu stresy z porodu. a rano, ked mi prisiel manzel dat pusu, ze ide do roboty, tak uz som tiez nevedela spat, takze som uz hore od tristvrte na sedem :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz som si upratala kuchynu, zmyla hlavu, naranajkovala sa a teraz idem konecne balit tasku do porodnice. len este idem pocitat, co ste tu vcera popisali :dizzy_face:
17. apr 2008 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka pýtala som sa včera ako zistíš že máš kontrakcie - bude ti tvrdnúť bruško a budeš mať pri tom bolesti ako pri menzese a budú sa ti stupňovať podľa tých kontrakcií či sú iba začiatočné alebo už pokročilejšie
17. apr 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, terez, diky za info. dam ti vediet, ked to pride :slight_smile: ako si si zacvicila?
17. apr 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka budem čakať a veľmi netrpezlivo :grinning: Zacvičila som si fajn, len dnes sme ráno zas skoro vstávali lebo Marek išiel do roboty tak budem asi ako mechom praštená :sweat_smile: A zajtra mám skúšku, v mojej hlave nie sú žiadne informácie takže super :astonished:
17. apr 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, neboj, prides domov, trochu si pospinkas a potom sa budes ucit :wink:
ozik, s tou epi je to tak, ze hlava boli len vtedy, ked ti nahodou pri vpichnuti odtecie kusok mozgomiesnej tekutiny a tym vznikne v mozgu nizsi tlak a kym sa nedostane na povodny, tak boli hlava. 2-3 dni, ale ze davaju normalne lieky na to, takze to nie je az take hrozne. a stava sa to len v nejakych 20-25%. a ze to vobec nesuvisi s tym, ci niekoho predtym bolievala hlava alebo nie. fakt sa mi to celkom pozdava, uvidime, ked pride na porod, co budem robit. aj ked urcite 4500,- je dost, ale trpiet ked nemusim mi za to stoji
17. apr 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka veď ja nechcem vyzerať že som veľmi na peniaze, ale tých 4500,-SK je naozaj dosť veľa :sweat_smile: A ja si to radšej sama "odtrpím", lebo viem že tie korunky využijem užitočnejšie... Ale možno keď príde na lámanie chleba tak budem hovoriť úplne inak :sweat_smile:
A vôbec sa mi nechce učiť, včera som sa síce premohla a snažila sa naučiť dve strany zo štyri a pol, čiže dnes mi nezostalo až tak veľa, ale aj tak je moja lenivosť silnejšia :confounded:
17. apr 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, to nie je lenivost, to je tehotenska unava :wink:
aj mne sa zda tych 4500,- dost, ale hovorim si, ze dostala som za nadcasy, co som robila v marci, tak to dam na to
17. apr 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, asi mám ovulku :wink: Uvidíme čo prinesie zajtrajšok :dizzy_face: http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

Annavi ahojky, tak ja dúfam, že mrcha ti už ani nedorazí :grinning:
Janka kuk :dizzy_face:

Tehuľky, no teda, že epiduralka... To by som už chcela riešiť aj ja :grinning:
17. apr 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Mirka u nás odmeny nehrozia, takže tak...Ale veď uvidím, aj tak september bude pre nás ťažší mesiac - budem museiť vyplatiť aj školu ale hádam to zvládneme :sweat_smile:
A ozaj v utorok v BB sme boli v jednom obchode s detskými vecami, celé poschodie boli také veci, mali tam všetko od výmyslu sveta a rôznych značiek...A taká milá predavačka tam bola, všetko nám poukazovala, nič nám nenanucovala...A my sme si tam kúpili prvú vec pre nášho drobca - deku :slight_smile:
17. apr 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, pavli, ten usmev o niecom znaci? zeby ste sa udobrili? :wink: a neboj, coskoro aj ty budes riesit ci s epi alebo bez.
terez, to je super. tak uz pomalicky, ale iste zacinate rozbiehat nakupny kolotoc. a akej farby ste kupili tu deku?
17. apr 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka deka je z jednej strany biela s obrázkom a z druhej strany taká oranžovo hnedá :slight_smile: Mám ju aj odfotenú, nájdem si čas a hodím to do albumu...A ešte sme sa zhodli že kúpime asi takú zavinovačku do autosedačky, aby sme sa nemuseli tam trápiť s dekou.Ja som ani nevedela že také niečo existuje, ale v septembrovkách dala jedna baba link a že je to vraj oveľa lepšie ako deka...A stojí to okolo 700,-SK a Marek to videl v tom obchode a tiež sa mu to pozdávalo
17. apr 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pavli ahojky aj mne sa páči ten úsmev :grinning:
17. apr 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok