Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

nellie_
22. apr 2008

A este som zabudla dopisat, ze od nedele mam take bolesti v podbrusku, neviem co to ma byt, najskôr vajecniky ma pichali hlavne prava strana a od vcera ma to boli v strede..dufam ze nemam nejaku cystu z toho clostylu.. ☹ 🙄 🙄

pahu
22. apr 2008

Mirka, peknučké perinky v postieľke 😀 A aj tie mesiačiky a aj ten kolotoš na vrchu a úplne všetko 😀 Fakticky je to nádherné a určite Vám to tam už aj bábätkovsky vonia 😉
A ani ja si nemyslím, že 13 kg je veľa. Hlavne je to vidieť na fotke, kde si 35 tt + 3, tam si mala navyše 11 kg a úplne pekné brušenko s maminkou 😀

mirka20
22. apr 2008

ahojky nell 🙂 co sa dialo, ze si mala depky? no, k tomu grafu fakt neviem, ale ja nie som odbornik, takze ...ale tie bolesti su zaujimave. a kedze si tam mala aj pokles teploty, tak to nieco asi znamena, ale ci cystu alebo nieco ine, to neviem 😒 ale mohlo by to byt uz to tehu 😉

mirka20
22. apr 2008

terez, pavli, diky, ale som zvedava, co poviete vy, ked budete mat 13 kil navyse 😀 ale este stastie, ze som sa velmi nerozsirila cela, len brusko, lebo to uz by ma fakt dostalo 🙂
pavli, fakt to krasne vonia vsetko. pouzivam lovelu a ta tak nadherne vonia. tak babatkovsky. vzdy, ked mam trochu smutok alebo len tak, tak si otvorim komodu, kde ma vecicky mala a len tak vdychujem tu vonu a hned mi je lepsie na dusi 😵

nellie_
22. apr 2008

No Mirka, to by bolo uplne super keby to bolo tehu...no uvidime... 😉 no uz mam nejak taky iny postoj...toto je 5-ty mesiac nasho snazilkovania a aspon viem v com je moj problem - mam velmi nizku sliznicu a vajko sa nedostane do maternice....hrozne ma to vzalo ale uz som na tom lepsie....verim tomu, ze sa nam raz zadari... 😉 😵 😵 😵 😵 😵

A postielka je fakt nadherna...uplne rozpravkova...a ta foto s terezkou je taka milá..ake ste tam podarené 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zaza_na
22. apr 2008

dobre ranko 😉
tak sa dnes hlasim nachvilku aj ja. vcera som tu nebola, bo zhanam na nete postielku a komodu a prebalovaci pult, tak som tym bola dost zaneprazdnena. teraz uz len cakam na cenove ponuky a mozme objednavat. a potrosicke opokracujem kazdy den v baleni, lebo my edte stale kysneme v Londyne. blbe auto este nie je opravene a to sme dufali, ze v stredu uz pojdeme domov, tak som z toho dostala vcera depku a aj som si trochu poplakala 😔
ale uz je snad dobre. len sa bojim, ze nestohnem vsetko pripravit potom nacas pre malicku, ked sa vratime na Sk... ale treba mysliet pozitivne...

terezka, kukla som do mojho zapisnicka a ja som do toho 19tt pribrala len nejake 2-3 kila, takze pohoda. vobec sa nestresuj. a mne nebyvalo zle, takze to spravi tiez rozdiel 😉

mirka, ty uz to mas len za par. a postielka je nadherna 🙂 kukla som albumik. a ake mas teraz brusko? hodis nejake foto? inak, ja mam pocit, ze som prestala priberat a ze mi brusko uz tak velmi nerastie 😕 nejdem sa zbytocne stresovat. snad je mala vporiadku a este narastie, ako ma...😔

nellie, ahoj 😉 dufam, ze uz sa citis lepsie a je vsetko ok 😔 mas zaujimavy graf. mas na nom nejako nizko teplotku teraz... 😕 tak drzim palce 😉
a pravdaze aj tebe pahu a aj ostatnym snazilkam 😵

pahu
22. apr 2008

Ahojček Nellie, Zazi 😀
Nellie, ja sa už celkom v grafoch vyznám, meriam už 11 cyklov, ale ten tvoj ma dosť zaskočil... Je veľmi netypické, že by BT po ovulke klesla na tak dlho pod líniu, ktorá nazančuje ovulačnú BT. Ak by to bolo len na 1 deň a potom skok hore, dalo by sa to pokladať za implantačný pokles a potom aj tie bolesti alebo tlaky v podbrušku. Ak by si chcela, šupni tento link aj do témy GRAFY BT II.. Tam je niekoľko báb, ktoré dokážu z grafov veľa vyčítať 😉

mirka20
22. apr 2008

zuzka, no za par, ale ja stale dufam, ze to potiahneme do toho maja. vcera som bola v poradni a doki povedal, ze este nerodime, tak som rada 🙂 brusko hodim, ale vo stvrtok, to sa vzdy fotim. a o tom priberani vobec nerozmyslaj. malicka je urcite v poriadku a rastie tak ako ma, takze ziadny strach. a neboj. do juna urcite stihnes pre malicku vsetko pripravit, ved to je este hodna chvilka. 😉
nell a nedali ti nic na tu nizku sliznicu? nejake lieky alebo nieco? a nebojkaj, urcite sa vam zadari a uz coskoro, mozno uz o par dni zistis, ze si tehu 😉

terezicka
22. apr 2008

Zuzka ahojky no teba vidím dnes po dlhšej dobe 🙂
Mirka tiež môžem potvrdiť že si pribrala iba na brušku, inde vôbec nič 🙂

nellie_
22. apr 2008

Dakujem babenky za podporu, ste zlaté.. 🙂 🙂 🙂 🙂 No na sliznicu mi zatial nedala nic (neviem preco,ale ved ona je doktorka tak hadam vie co robi) ona mi dala len clostyl na vyvolanie ovu a pichla mi pregnyl..no ja som pila alchemilku, ta je zevraj dobra na rast sliznice....

Z toho mojho grafu som pako-tiez som citala ze jednodnovy pokles by mohol znamenat zahniezdenie, ale asi to nebude moj pripad tento cyklus....idem teda skusit baby z temy grafy...

mirka20
22. apr 2008

terez, diky 🙂
baby, odmlcim sa, lebo musim ist trochu poupratovat. opat sa ozvem, tak len piste, nech mam co citat 😉

jankabelka
22. apr 2008

babuľky ste to rozbehli a teraz to tu akosi stojí či ako?

terezicka
22. apr 2008

Mirka len to nepreháňaj s tým upratovaním

pahu
22. apr 2008

Janka nestojí 😀

terezicka
22. apr 2008

Janka čoby stálo tu sme 😀 A môj riaditeľ o chvíľu odchádza preč tak to hneď využijem a pôjdem na kus reči ku kolegyni 😀

jankabelka
22. apr 2008

Inak aj náš šéf je dnes mimo ale bol tu ráno, ibaže nespal 28 hod lebo bol v Bukurešti takže je tu dobrý vzduch 🙂

pahu
22. apr 2008

Hi hi, aj môj šéf tu nie je, už druhý deň, ale zajtra keď príde, tak si to na mne asi vynahradí 😀

zaza_na
22. apr 2008

mirka, dakujem 😉 sj ja dufam, ze sa to stiha. len sa budeme musiet dobre zorganizovat. a neupratuuj dlho 😀
terezka, veru. v robote som mala viac casu ako teraz doma 😀 a kedy budu tie nove fotky? 😝
janka ahoj 😉 ako sa dari vam? ako sa mas?

jankabelka
22. apr 2008

Ahoj Zuzi mám sa tak že momentálne mrchujem, a nechávam do dovolenky tomu voľný priebeh, a v júli sa začneme
starať o ďalšie veci, nesmiem na to tak myslieť pretože si to beriem príliš k srdcu

terezicka
22. apr 2008

No baby takže riaditeľ vypadol tak môžem padať aj ja 😀 Na klebety 😀 😀

pahu
22. apr 2008

Terez, tak šup šup poklebeť si a potom nám to tu v skratke zhrnieš 😉

zaza_na
22. apr 2008

tak terez, prijemne klebetenie 😉
janka a kedy mas dovolenku? aj sa niekam chystate odreagovat? 😉 a zapaly akehokolvek druhu uz su dufam nadobro zazehnane 😅

jankabelka
22. apr 2008

Zuzka dovolenku máme posledný júnový týždeň a ideme do Jesenníkov, chceli sme ísť ešte na dovolenku k moru na prelome júl/august ale môj manžel nedostane dovolenku 😠 a zápaly sú zatiaľ preč a dúfam že sa ani neobjavia

jankabelka
22. apr 2008

kde ste všetky ha?

pahu
22. apr 2008

Janka, ja som papkala 😀 A popri tom aj trošku pracovala, prepáč 😀 už nebudem 😀

jankabelka
22. apr 2008

Ale nie len sa pekne pahu napapkaj ale pracovať nemusíš 🙂 a príjemné trávenie želám

pahu
22. apr 2008

Ďakujem 😉 O chvíľku sa pôjdem ešte na chvíľku prejsť von na trh, však v BA máme krásne počasie 😀

jankabelka
22. apr 2008

Aj tu svietilo slniečko ale akosi sa mračí, tak sa len pekne prejdi na čerstvom vzduchu

mirka20
22. apr 2008

ahojte. uz som tu aj ja. a prave obedujem, lebo doteraz som upratovala, ale som uz uplne ko, takze len sa napapam a pojdem si trochu lahnut, ved som na materskej, tak aj oddychovat musim. dalsie miestnosti pockaju 🙂

mirka20
22. apr 2008

tak som vas tu cakala a vas nikde. t 😔 ak si teda idem lazkat. papa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre