Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
28. apr 2008

Jani ahojky 🙂 Neboj aj tebe sa to už kráti 🙂
Ja čakám kedy kolega zavolá že môžme ísť do mesta, lebo tu nemám obed a som hladná ako vlk 😲

mirka20
28. apr 2008

ahojte. tak som po poradni. krcok je uz skrateny na 1 cm, takze porod sa uz blizi, ale este sa neotvaram, takze este nerodime 😵 a tento vikend by mali prist k nam este moji rodicia, takze tento tyzden este urcite nemozem rodit.
a cestou som sa objednala este na pedikuru, idem si urobit radost. takze zajtra rano si musim privstat, lebo som objednana na osmu. 🙂
dobru chut pri obede. ja idem este pozriet kolegyne do roboty, potom sa vam ozvem z domu

terezicka
28. apr 2008

Už tu mám obedík a fajne som sa začala napchávať 😀
Mirka veď rodičia môžu prísť a pôjdu ťa pozrieť rovno do pôrodnice aj Rebeku 😉

mirka20
28. apr 2008

tak som uz aj ja doma a obedujem. 🙂
terez, ale ja chcem, aby ma este videli s obrovitanskym brusiskom. a potom mozem ist do porodnice a tam ma pridu opat kuknut 😵

terezicka
28. apr 2008

Mirka tak vydrž do soboty nech ťa uvidia a potom ešte hneď aj v sobotu môžeš ísť rodiť 🙂

mirka20
28. apr 2008

ok, terez, tak do soboty vydrzime. ale asi skor do nedele, lebo to ma narodky sestra, tak by som jej to dala ako darcek 😵
uz som dopapala, idem si trochu lahnut, lebo vsetci mi hovoria, ze mam este teraz vela oddychovat, lebo potom to uz nehrozi, tak ich idem posluchnut a tento tyzden budem venovat len oddychu a sem tam len nieco spravim 😵 papa

terezicka
28. apr 2008

Pa Mirka a pekne oddychuj 🙂 A daj vedieť keď porodíš 😀

mirka20
28. apr 2008

terez, ja este nerodim. ale ked to pride, tak ti urcite napisem 😉 ozik, chcem ta este poprosit, ze ked uz budeme mat po, ci to das vediet aj do majoviek. lebo janko povedal, ze on sa teda hrat s netom v tom rozpolozeni asi nebude 😝 😀

terezicka
28. apr 2008

Mirka jasné že to dám vedieť všade kde len povieš 😉 Môžeš sa spoľahnúť 😉 A veru myslím aj ja že Janko po oslavách ktoré chystá nebude schopný nič napísať 😀 😲 ( bez urážky som to samozrejme myslela )

pahu
28. apr 2008

Aj ja som tu už 😀

terezicka
28. apr 2008

Pahu aj ja som ešte stále tu, takú polhodinku 😀

nellie_
28. apr 2008

Ahojte babenky.... 🙂
Uz sa mi dneska nechce pracovat, tak som vas dosla omrknut... 😉 😉 😉 😉

terezicka
28. apr 2008

Nellie ahojky no pekné od teba že si nás uprednostnila pred robotkou 😀 Ako sa mávaš?

nellie_
28. apr 2008

Terez ahojky, ale dá sa.. 😀 😀 😀 😀 cez vikend sme boli z roboty na chate a bola sranda, tak som sa troska odreagovala...a prave som dosla do tej fázy, že už mi to je jedno kedy budem tehu, ved ono keď to má prísť tak to príde...ved maternicu a vaječníky mám, tak snáď sa raz zadarí... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A ty ako Terez 😉 😵 😵

terezicka
28. apr 2008

Babenky končím pre dnešok, zajtra som u zubára tak sa vidíme až v stredu 🙂

nellie_
28. apr 2008

Ahojky Terez, ja tiez uz padam.....pekny zvysok dna... 😉 🙂 😵 😎

pahu
28. apr 2008

Haló, kde je ten príspevok, čo som sem dala ja? 😠

jankabelka
29. apr 2008

Ahojte kočky 🙂 ako sa dnes máte?

zabka
29. apr 2008

Pekne ranko prajem.... Ja som dnes takto ... http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0
Ozaj dnes isla terez zubarovi, nezavidim....

pahu
29. apr 2008

Ahoj Janka, čo ten úsmevček? 😉
Ahoj Zabka, zubára ti nezávidím, ale BT máš pekne skočenú dohora 😀
Ja som dnes klesla a hneď na to došla mrcha mrchatá 😢 Ale nevadí, lebo som si to nejako vypočítala a stihneme aj pomedzi manželove služobky 3.IUI 😉 Takže ideme do ďalšieho boja 😀

zabka
29. apr 2008

Ahoj pahu, ja nejdem zubarovi to Terezka isla... 😅 .. No dnes nejako vyskocila .... 😉

pahu
29. apr 2008

Zabka ahá,,,.... Ja som len nejako prebehla po tých tvojich písmenkách, prepáč 😀
A pekne ti fakticky vybehla, dúfam že tam na nejaký čas ostane 😀

nellie_
29. apr 2008

Ahojte babenky... 😉 🙂

zabka
29. apr 2008

No len ma mrzi ta tvoja mrcha... ☹ ... Kedy sa uz konecne dockame....

nellie_
29. apr 2008

Zabka je to veru o nervy, ze niektorym nam to nejde tak lahko ako by sme chceli... :(
ja uz som fakt dosla do toho stadia ze mi to je jedno...schovala som teplomer, nemienim sa pchat hormonmi, kaslem na to..... 🙄

pahu
29. apr 2008

Ahoj Nellie 😉
Nič si z toho nerob, budeme tehuľky a to čoskoro 😀

jankabelka
29. apr 2008

ahojte kočky 🙂
Pahu ten usmevček je na ráno, keď je tak krásne. škoda že ti došla mrcha, ale aspoň skôr odíde
Zabka pekne ti vyskočila teplotka 😉
Nellie momentálne som v tom stave ako aj ty

zabka
29. apr 2008

Konecne to tu trosku ozilo... 😉 ... No pekne ale aj tak uz teplotam neverim po minulej skusenosti ked bol taky pekny grafik... Priam si ziadal tehu a zase opat nic...

pahu
29. apr 2008

Zabka, ja som mala tento cyklus krásne 3-fázový 😉 Ale už som mala aj cyklus, keď som nemerala a to som bola úplna vynervovaná, lebo som nevedela čo sa s mojim telom deje 😕 😵

Janka, tak aj ja ti dávama jeden 😀 A ešte krajší ako máš ty, lebo my ideme dnes z roboty na GOLF - Team Building a už iba zajtra a potom voľno a v piatok mám dovolenku a potom víkend a celý tento čas strávim na chalupe, kde je vírivka, soft-tenisový kurt, pohodička, grilovačka 😀

zabka
29. apr 2008

No komu bude lepsie... To by sa aj mne pacilo taky relax.... 😉 .. No vsak to ta teplota niekedy vie dat poriadne nadeje...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre