Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

jankabelka
29. apr 2008

Pahu aj my máme voľno, ale teda na takej chalupke by sa aj mne páčilo 😉

pahu
29. apr 2008

Janka, tak prídi 😀 Zabka aj ty 😀

nellie_
29. apr 2008

Pahu, super vikendik ta caka... 😉 🙂 🙂 🙂 My este nevieme co podnikneme, ale v piatok mam narodky (a tak som myslela ze najkajrsi darcek budem mat v brusku :() a uvidim co drahy vymysli.....
Janka, takze ty uz zmyslas ako ja? 😅 aspon nie som sama....ale naozaj uz sa nemienim nervovat plodnymi a nepoldnymi dnami a testovanim a meranim, kaslem proste na to....teraz budeme mat rôzne akcie z roboty, tak si to uzijem a aj dovolenku nejaku poriesime a potom od septembra uvidime, co a ako..... 😵

nellie_
29. apr 2008

Mozem aj ja pahu? 😉 😎

pahu
29. apr 2008

Nellie, však aj ja si to do septembra užijem 😀 A predpokladám, že termín na IVF budeme mať október-november, takže dovtedy možno aj tá motyka vystrelí a aj do mňa možno trafí 😀

nellie_
29. apr 2008

Pahu na tebe sa mi tak rata tvoj optimizmus...som si od teba trochu aj ja pozicala, lebo som fakt rada, ze mam teraz takyto pohlad na to... 😉 😎 😵 😵 😵 😵 😵

No co ty vies, ved taka motyka uz par krat veru vystrelila a trafila uz vselikoho, tak preco by nemohla aj teba... 😉 🙂 😵

jankabelka
29. apr 2008

Takže nás má tá motyka na muške len aby sa trafila 😅

kuspitka
29. apr 2008

Ahojte.prajem vam pekne ranko.

nellie_
29. apr 2008

Janka, jasne ze nas ma na muske neboj sa...len caka na spravny cas aby vystrelila... 😀 😀 😀 😀 ona sliedi, číha a neboj istotne vystreli, nabojov ma dost.. 😀 😀 😀 😀 😀

Kuspitka ahoj 😉 🙂

jankabelka
29. apr 2008

Ahoj Kuspitka 🙂
Nellie máš pravdu 😀

kuspitka
29. apr 2008

nellie dakujem nudim sa uz doma mi poriadne sibe.

pahu
29. apr 2008

Ahoj Kuspitka 😉
Teba ešte nepoznám, popíš nám tu trošku Vašu situáciu 😵 😀

Nellie, trafí nás poriadne, neboj 😀 Na dvojičky alebo trojičky 😀

kuspitka
29. apr 2008

pahu tak moj muz ide na tese a ja idem na isci od tohoto piatku zacinam stimulova

mirka20
29. apr 2008

ahojte dievcata 🙂
tak som sa vratila z pedikury, uz som krasna.teda aspon nozky mam peknucke 😀 cestou som sa zastavila este aj na trhu a kupila si krasne muskaty, tak ked pride manzel z prace, tak ich posadime. samej sa mi nechce a mam na plane dnes vydrhnut kupelnu, tak by som to ani nestihla. teda mozno aj hej, ale este pomedzi to si chcem trosku oddychnut, pospinkat...
som velmi rada, ze tu panuje taky optimizmus, urcite uz coskoro pomoze vam vsetkym k tehu 😉
pavli, aj ja chcem ist na taku chalupu 😕 len s mojim brusiskom to uz asi nepojde 😔 ale co uz. k nam by mali dojst na vikend nasi, teda ak sa im podari opravit auto do vtedy, tak si to aspon trochu vynahradim 😵

nellie_
29. apr 2008

Mirka, upratuj veru s mierou, pomalyčky... 😉 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Ty uz sa blizis ku koncu, to je taka sila, ako to rychlo preslo to tvoje tehulkovanie... 😉 😵 😵 😵 😵 😵

Kuspitka, budem drzat palceky.. 😉 🙂

pahu
29. apr 2008

Ahoj Mirka 😉 Ty brďo, ty ale máš energie 😉

Počujte babuľky, musela som si zmeniť graf, ranná krv mi aj ráno prestala a aj som si kontrolovala krčok a bol stále tvrdý a hlien iba čistý bez náznaku špinenia... Možno mi praskla tá ovulačná cysta.. Takže mrcha zrejme dorazí až zajtra, nakoľko BT mi klesla 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

Kuspitka a to tese, to je vybrati spermijok chirurgicky? 😕

mirka20
29. apr 2008

pavli, energiu ani moc nemam, ale co mam robit, ked chcem mat doma krasne a manzel vsetko nestiha 😅
nell, ani nehovor. ani si to poriadne neuvedomujem, ze uz kazdym dnom budem mat pri sebe to nase malicke stvorenie. takto pred rokom som sa chystala na svadbu a teraz je tu uz porod 😵

pahu
29. apr 2008

Mirka, ale my sa už tešíme na tvoju kvetinku malinkú 😀

mirka20
29. apr 2008

pavli, musite vydrzat. ale uz nie dlho, coskoro ju uvidite 😉 poslem mms

martinkamm
29. apr 2008

ahojky babulky zdravime vas vsetkych!

mirka20
29. apr 2008

babule, idem sa naobedovat a potom sa pustit do tej kupelne. prajem vam pekny zvysok dna, zajtra som tu opat ako na koni 😉

nellie_
29. apr 2008

Ahoj Martinka, idem okuknut tvoju prizneczničku..ako sa mate???? 🙄 😵 😵 😵 😵

Mirka pa a neprehanaj to velmi... 🙂 🙂 🙂 🙂

terezicka
30. apr 2008

Dobré ránko babenky 🙂

zabka
30. apr 2008

Pekne ranko.... tu su moje grafiky prvykrat v zivote sa mi stalo ze FF aj Wunsch oznacilo rovnako ovu... 😉
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0

nellie_
30. apr 2008

Ahojte babenky.... 🙂 🙂 🙂

Žabka, pekne grafiky mas 😉 🙂

Terez,ako? Nebolelo včera u zubárky? 😅

zabka
30. apr 2008

Ahojky nellie... Ako sa mas? Ako pokracuje snazilkovanie?

terezicka
30. apr 2008

Ahojte, včera u zubára bolo v pohode, všetky zúbky mám zdravé 🙂 A vy sa ako mávate?

nellie_
30. apr 2008

Zabka, no ja ti ani neviem...nejak ma to prestava bavit...tento mesiac som sa dopovala hormonmi a prd z toho... 😔 v piatok idem ku doktorke a asi jej poviem, ze kaslem na liecbu a davam si pauzu, alebo ju zmenim, pretoze sa mi nepaci jej pristup...ona mi totiz po 4 mesiacoch snazenia nasadi hormonalnu liecbu a potom nepostupuje ako by mala..lebo viem ze pri nej sa musi robit folikulometria a nie ona mi len povie ze na 10DC si mam prist pichnut pregnyl na popraskanie vajiciek a ani nevieme ci nejake mam vytvorene...no take divne to je...alebo kaslem na liecbu a pockam si kym motyka vystreli.. 😀 😀 😀 😀 😀 ako vcera povedala Pahu.....
Ja som sa dostala teraz do takej fázy ze nejak mi to začína byť jedno...nechcem byt otrokom plodnych a neplodnych dni, merania a testovania.... 😅

zabka
30. apr 2008

Tak to je super ja by som mala ist tiez ale akosi sa nemozem dopracovat k zubarovi .... A malicke ako? Ty uz mas 20.... 😉

nellie_
30. apr 2008

Veru ale to ide rychlo, aj ja pozeram ze Terezke uz svieti krásna 20-tka... 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre