Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

jankabelka
17. jan 2008

Ďakujem a mám aj čajík ale najradšej by som ležala v posteli 😔

jankabelka
17. jan 2008

Terezka a ty si na tom ako?

mirka20
17. jan 2008

terez, tak ako? pizza sa vydarila?

terezicka
17. jan 2008

Jani BT zas o trošku klesla 😔 Ale čo už, mrcha zatiaľ nedorazila tak sa môžem ešte aspoň trochu tešiť 🙂
Mirka no pizza mi vyšla na dva plechy ale sme s Marekom sparvila riadnu blbosť - prvú pizzu sme vybrali, zjedli a ešte sme naložili aj svokrovcom na tanier. Druhú pizzu sme vypli a nechali v rúre a išli sme dolu ku svokrovcom. No a pizza v rúre sa nám zatiaľ ešte pekne spiekla 😅 Ale do budúcna budeme aspoň vedieť že to už nespravíme 2x takto isto 😉
A tebe sa podarila?

mirka20
17. jan 2008

ta bt ma mrzi a normalne ma uz ta mrcha strasne stve 😠
mne sa pizza vydarila, teda mne chutila, len ked som prisla domov, tak janko varil polievocku a pozeram, ze co to ma za zeleninu. a on pouzil tu, co som chcela dat na pizzu, tak sme sa najedli polievocky a isli sme do obchodu kupit dalsiu zeleninku a az potom sme robili pizzu

jankabelka
17. jan 2008

Terezka a robila sú pizzu čo som ti dala recept či nie?

terezicka
17. jan 2008

Janka hej, len som nespravila kvások vo vode ale v mlieku 🙂

jankabelka
17. jan 2008

Aha no tak a v pohode to bolo?

terezicka
17. jan 2008

Jani hej super bolo cesto 🙂 Vlastne toľko koľko si písala vody tak toľko som ja dala mlieka, vyvaľkala to na tenko a to cesto bolo fakt super, také celkom ľahké 🙂 Nám teda chutilo 🙂

jankabelka
17. jan 2008

Je ľahké aspoň ja ho rada robím 😉

terezicka
17. jan 2008

Janka aj ja ho už budem len takto robiť, lebo sa mi včera osvedčilo že bolo super 🙂 Len nabudúce si už dám pozor aby som nenechala pizzu v rúre 😀 😅

jankabelka
17. jan 2008

Hm, super Terezka som rada, baby neviem ale asi pôjdem domov pretože ani tabletka mi nezabrala 😖

mirka20
17. jan 2008

jani, tak chod radsej domov, lahni si do teplej postele a navar si caj

terezicka
17. jan 2008

Janka tak pekne bežkaj domkov a oddychuj...To by ti mohlo pomôcť

pipika
17. jan 2008

Ahojte!
Aj mne dorazila mrcha a mam poriadne krce.A ked si pomyslim,ze tu musim byt do vecera je mi este horsie. 😠 ☹

jankabelka
17. jan 2008

Baby pýtala som sa domov, tak idem na bus.
Je mi fakt hrozne a už sa bojím, že som neni v poriadku 😢 😢 😢

mirka20
17. jan 2008

janka, neboj, bude dobre. a chod k tomu doktorovi, nech ta poriadne vysetri, co ti je a preco sa vam nedari
ahoj pipika, velmi ma mrzi, ze mas take krce. nejaky caj ti nepomoze? vcera som ti konecne chcela pisat mail, len som nestihala 😝

pipika
17. jan 2008

Janka,viem co citis. ☹ Chod si domov lahnut.V dm predavaju naplasty na menstruacne krce.Ja som ich skusala a zmiernuju bolest.Stoja 250sk a je ich 5ks v baleni.
Mirka ahoj! Tak si na tom ako ja.Ked mam cas napadne ma nieco ine a potom nestihnem pisat.

mirka20
17. jan 2008

pipika, presne tak. co mas inak noveho? my sme boli na 3d a potvrdili nam rebeku, tak sa strasne tesime. v albume mam aj fotku, tak pozri 😵

terezicka
17. jan 2008

Janka ahoj a pekne oddychuj doma.
Pipika ahojky 🙂

terezicka
17. jan 2008

Baby kde ste? 😕

pipika
17. jan 2008

Ja som tu. Len ludia chodia otravovat uz skoro rano. 😠
Mirka,mala je pekna ako matka. 🙂

henrieta76
17. jan 2008

aj ja som tu len musim ist zehlit a ostrihat manzela.

henrieta76
17. jan 2008

a musim vymysliet obed.nejake dobre napady?
mam vybrate kuracie prsia.

zaza_na
17. jan 2008

ahojte vsetci 🙂
tak som vas precitala. kila, som hrozne rada, ze si sa ozvala aze ste vporiadku 😉 len si to pekne uzivaj a tesim sa na teba poobede. wow, uz len 100 dni! odstrihavas meter ako na vojne? 😀
tak supis baby, ze sa vam ta pizza podarila. takze cesto odskusane a vrelo odporucate, ze? 😉
mi je luto, ze janka ma taku hnusnu mrchu. a aj pipika. dufam, ze to rychlo prejde... aspon ze isla domov 😔

terezicka
17. jan 2008

Heni ja zvyknem robiť kuracie prsie v smotane ale to je najlepšie keď to aspoň cez noc necháš namočené v tom 😅 A takto čerstvé iba ak vypražiť alebo neviem...
Zuzka ahojky moja 🙂

pipika
17. jan 2008

Terez,dakujem za IP 🙂

terezicka
17. jan 2008

Pipika za málo 🙂 A pošli ľudi preč z obchodu a venuj sa radšej nám 🙂

henrieta76
17. jan 2008

dakujem terezka,mozno spravim gyros.chcem nieco dobre a rychle.

mirka20
17. jan 2008

nestiiiham vas 😔 mam tu toho kopec 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre